Skoči na vsebino

Kačje Ride Gerovo (Hrvaška)


Burnout

Priporočene objave

Tako... zdej spet objavljam... kako se pride do rid, pa kako kaj zgleda. Samo slike so malo starejše iz leta 2004, tako da mogoče asfalt na kakih mestih ni več čisto tak kot je bil, ampak še vedno je boljši kot po večini slovenskih cest :)

POVEZAVA

Lp Burnout

In tam naj bi bilo 5km takšnih ovinkov :kva2:

To je pa treba pod nujno probat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razdalja od starta do cilja je skoraj točno 5km :)

Je pa vmes ena vas (glih na sredini), tako da tam čez... z maniro ;) pa ne na polno :) Tistih 300m boste že preživeli :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razdalja od starta do cilja je skoraj točno 5km :)

Je pa vmes ena vas (glih na sredini), tako da tam čez... z maniro ;) pa ne na polno :) Tistih 300m boste že preživeli :D

Lp Burnout

Pri tisti vasi ni nič nenavadnega naleteti na policijski radar, da ne bo kasneje kakšnega joka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz radarja tam še nisem videl ... .)

... če pogledate karto,boste kmalu ugotovili, da je tam konec sveta ... :eek:

... po ovinkih je tako ali tako omejitev 90, v naselju pa le malo "abgasat" ...

... ne vem, mislim da je dolžina 9 km ... ali se motim ... :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja tut radar se zna znajti kak lep dan :D

Ne vem od kje si ti meril.. ampak .. iz vasi "Smrečje" do vrha ovinkov je 5 km

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nisem nikoli meril ...

... se mi zdi da je nekje oznaka (start cilj in dolžina v KM) ...

... jaz ponavadi pridem iz Osilnice preko Zamosta na Mali Lug in potem gaaasaaa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mogoče ne paše v to temo, ampak vseeno O:-)

Kje so pri nas podobni cestni odseki :? razen Dvor-Kočevje, Kačje ride in Gorjanci - te poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako... zdej spet objavljam... kako se pride do rid, pa kako kaj zgleda. Samo slike so malo starejše iz leta 2004, tako da mogoče asfalt na kakih mestih ni več čisto tak kot je bil, ampak še vedno je boljši kot po večini slovenskih cest :)

POVEZAVA

Lp Burnout

UUU zgleda lepo. Definitivno bo tole treba it sprobat. Hvala za link

Bo kdo šel ta vikend kj sprobat? Bojda bo lep VREME :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Vas morm malenkost razočarat. Tele ride z izjemo, parih ovinkov, vse bolj in bolj postajajo primerne za enduro motorje. Preverjeno pred enim tednom. Veliko zalivk in pa prelomov cestišča zaradi posedanja terena. :cry:

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno se zna zgodit, da bom enkrat na poti na grobnik šel po tej strani, sam me pa zanima, kako pa je če grez skozi čabar? A je lepša cesta tu ali skoz čabar? Mislim pa it itak na izi, tko, da me za radar ne skrbi, sam da je pokrajina lepa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., sam me pa zanima, kako pa je če grez skozi čabar? A je lepša cesta tu ali skoz čabar?...

Ne hod čez Čabar. Živa podrtija! No vsaj bila je kakšno leto nazaj.

Pa tudi pred Babnim poljem je čudovita cesta in pokrajina. Dolino Osilnice pa prihrani za poseben izlet in takrat preko obmejnega prehoda obišči še Čabar in se vrni čez Babno polje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Vas morm malenkost razočarat. Tele ride z izjemo, parih ovinkov, vse bolj in bolj postajajo primerne za enduro motorje. Preverjeno pred enim tednom. Veliko zalivk in pa prelomov cestišča zaradi posedanja terena. :cry:

lp g.

Ne vem kje si ti videl zalivke :blink: Ker jih praktično ni :hmm: Če je že kaj novega na cestišču je kakšen odsek na novo asfaltiran. Fora je k vzdržujejo cesto, ker so vsako leto prvi vikend v jiliji gorsko hitrostne dirke.

Res pa je da je na začetku pri vzpenjanju en del malo prelomljen. Ampak to je 15 metrov mal zje**ne ceste.

Lp burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mogoče ne paše v to temo, ampak vseeno O:-)

Kje so pri nas podobni cestni odseki :? razen Dvor-Kočevje, Kačje ride in Gorjanci - te poznam...

Nobenih idej :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV hvala za odgovor. Vidim, da ta konec obvladaš u nulo. Slovenija ima itak tok lepih krajev, pa rinemo v druge države. Prav veselim se enga celodnevnega izleta na ta konec naše deželice. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride Gerovo poznam :OK: :OK: :OK: super ovinki,malo prometa v Gerovu prijazni ljudje in kar nekaj lokalov.Tko,da sem kr dostkrat dol sam letos ae nisem utegnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV sem tut jst opazu da naše konce precej poznaš :D Lahko bi se kdaj ustavu na kofetu.. bi z očetom kako lovsko rekla :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem mel malo preveč časa, pa sem se zapelal čez te ride. Pa ne samo enkrat :evilgrin:

Asfalt odličen, ovinki pregledni in široki, prometa skoraj nič, srečal sem le kakega jugeca polno naloženega, ki se premika 30km/h, pa dva avtobusa, drugače pa prazno. 'Naše' ride se lahko skrijejo proti tem.

Ko bo naslednjič čas, spet gor skočim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včer smo bli na Gerovem in je blo tko tko no. Sicer je fajn k so par kilometrov ovinki ampak so ponekod kr mau preveč zaprti. Slike sledijo...

Je biu še kdo včer gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

No včeraj sem biv tud jz na Gerovem in morm rečt da sm biv kr mal razočaran:(

ko sem prebiral ta forum ste vsi hvalili nevem kake ovinke pa da je nevem kok bolš kot naša Planina!!

meni osebno so ovinki preveč zaprti, no ja cesta pa tud ni bogve kaj, tak da se raj vozim po naših Riadah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj okoli poldneva. Male bogu za hrbtom zadeva ampak dugače pa super. Planina se lahko skrije :D

Je pa res, da sem bil včeraj še na Jezerskem tako da tudi Gerovo malce zbledi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj okoli poldneva. Male bogu za hrbtom zadeva ampak dugače pa super. Planina se lahko skrije :D

Je pa res, da sem bil včeraj še na Jezerskem tako da tudi Gerovo malce zbledi :D

Me boš peljal enkrat na to Geričko... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj okoli poldneva. Male bogu za hrbtom zadeva ampak dugače pa super. Planina se lahko skrije :D

Je pa res, da sem bil včeraj še na Jezerskem tako da tudi Gerovo malce zbledi :D

A so na jezerskem kej cesto popravil al kaj? Al to mislete na avstrijsko stran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!