Skoči na vsebino

Kačje Ride Gerovo (Hrvaška)


Burnout

Priporočene objave

Ride odpadle! :wallbash:

Je crknla zajla za sklopko.No če si mojster o improviziranju se da tudi zajlo za ročno od katrce ponucat.No in tako smo odšli na snežnik,knežak,pivka,postojna...kjer se sploh ni uscalo in domov -lj.

Upam da bo zajla zdržala na delavnici varne vožnje.Pustimo se presenetit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj tam, blo fajn, sicer imal prikolico ampak je vseeno letelo po ovinkih :)

Za navzdol je treba malo bolj počasi ampak za gor ni panike :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme, jutri? Cca ob štirih na planinskih ridah? Js pridem na bloke in pol naprej skup?Vi sam recte cajt pa da ponucam gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme, jutri? Cca ob štirih na planinskih ridah? Js pridem na bloke in pol naprej skup?Vi sam recte cajt pa da ponucam gume...

Jst sem na šihtu, tako da mene ne bo :(

Mejte se fajn pa pozdravte medota, če ga boste vidli :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm jst grem jutr via krk,a se po te cesti pride do reke ane?če je tko,še povem kdaj točn grem,pa se lahko kej porajtamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm jst grem jutr via krk,a se po te cesti pride do reke ane?če je tko,še povem kdaj točn grem,pa se lahko kej porajtamo :)

Ja to je cesta do reke ko z ridami končaš - Gerovo potem do Crni Lug tam desno ker je počez pot do Gornjeg Jelenja potem boš pa vedel Jaz grem do vasi Križišče potem pa desno, najbližja pot do mostu.

Jaz grem v soboto mal pogledat če ima kdo časa gremo! :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frankie!

Žal imam problem s časom....moram motorje porihtat za na enduro dirko.Drugače bi pa z veseljem šel.Mogoče naslednji teden...sej pol imam pa že dopust.

Batzajla......pridi iz krka na eno furco na Rakek.Boš še mal kondicije nabral.To ti bo en malo bolj orng trening. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biu sam tam, blo pa kr neki prometa, kamiončki, traktorčki in policaji...Sm začeu čez polno črto prehitevat(brez žmigovca), nasprot pa plavi...sm se samo skriu nazaj na desno....

Vsakič gre bol, to ni dobr...Se vidmo, dejmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nažalost nism mel cajta nč na net pridt prej,sem pa v sredo prevozil to cesto in je res super.sploh mi je pa všeč,da je do krškega mosta skooooz ovinkasta cesta,sicer cesta na cajte mal bl slaba,ampak za supermoto zlo zanimiva :)

v petek sm bil pa že na koprski noči,zato sem rakek mogu spustit...

povem drugič prej,se bomo skup mal pelal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli ktm supermoto, ježek, jst in bernard(ki ni na forumu) včeraj tam... :yea1: Mankal je fotič, fulful je mankal. Smo bli ko factory team, vsi srebrni.

No, šlo je najhitrej do zdej, adrenalina še preveč, sam sm spet pregreu bremze... Ampak se nisem dal motiti :friend1:

Pol sta pa ktm in njegova lepša polovica prpravla neki malga .) za pojest. Ježek je reku da mu je pol motor slabš vleku, men tut.

Če ma kdo wingsa za prodat-poceni, a ne zastonj, ruf mich an!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja bilo je res fino.Domov smo se pa odpravil z polnimi trebuščki.Jami. :worship: Kuharci pohvale. :004

Drugače pa une flikce sploh ne motijo.No mene niso...mogoče sem prehitro mimo njih letel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes žal :( končal sezono ktm šel na popravilo majstr prau da je hudo narobe :slap: tako da šele drugo sezono :doze:

Zanimivo 4 x Ktm enake barve na kupu slučajno.

P.S. Ježek po dobri hrani (čevapčiči ) paše dežni kombinezon a ne! Drugič dokazano :lol1:

P.S. Frankie poštimaj bremze . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes žal :( končal sezono ktm šel na popravilo majstr prau da je hudo narobe  tako da šele drugo sezono 

Šmrc, šmrc... :(

Upam, da ti mogoče vseeno rata popraviti... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šmrc, šmrc...  :(

Upam, da ti mogoče vseeno rata popraviti...  :friend1:

Popravljeno je lahko še ta teden. :OK:

Sam dindijev ne bo ta teden. :cry:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!