Skoči na vsebino

Kačje Ride Gerovo (Hrvaška)


Burnout

Priporočene objave

upam, da so s teh rid ze scistili pesek; konec aprila letos je bil se vsak ovinek poln te svinjarije. da ne omenjam gozdnega gospodarstva, vaskih posebnezev in crede koz, ki sem jih srecal.

Peska ni več nikjer, razen mogoče kje ob cesti ko pospravljajo drva gozdarji. GG in posebnežev ne bom omenjau (sem med njimi :lol1: ), črede koz pa nisem še srečal, mogoče so kje pred temi ovinki, ker na ovinkih nimajo kaj iskat :blink: !!

Aja pa peska je blo zaradi tega k tamkajšnja komunala pozimi sipa pesek kot za stavo (mamomrzlezimepadostsnega :naughty: press), vem k nam pred bajto nasujejo in je spomladi za dve (al pa še kakšno več) karjoli peska ob cesti.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa dodajam še link do posnetka, pa downloadanje priporačam v glavnem samo tistim ki imajo hitre povezave, saj vam bo z navadno linijo dol vleklo par ur!! :wacko: Kaj čm fajl je velik 30 MB!

Posnetek

Lp Burnout

Pogledu posnetek. res je - 4x avto 1xkombi v 6minutah. pa leeeeepi ovinki. A majo tam kako fajn domačo gostilno za kej fajn domačga pojest (da najdem izgovor za pot tja čez :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi samo preveč zaprti ovinki. Da ne govorim o pesku. Konec junija ga je bilo zaradi dežja na vsakem ovinku za pol kamiona. Drugače pa lepa cesta in malo prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šla včeraj po več kot 10letih tam čez na opatijo ovinki so lepi mogoče res preveč zaprti,sam cesta naprej je pa živa groza same luknje,flikan asvatl kamenje na cesti,skratka me je orng premetavalo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste šli čez Gorski kotar, so to Lokve :D

A te lokve kjer je smučišče :hmm: :lol1: :lol1: :lol1: tam na Trnovski planoti :lol1: Ma en dan pridem res tje pogledat. Burnout ti bom javu moj prihod d autovleko in rešilca zrihtaš :lol1:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout ti bom javu moj prihod d autovleko in rešilca zrihtaš  :lol1: 

Za avtovleko že poskrbljeno :P za rešilca se bomo pa še zmenli :lol1: !

Ti sam pridi, sem bil glih včeraj tam, se spet mal ganjat. Je mogu it frend še mal znucat gume, ker jih gre v petek zamenjat :D . Na cesti blo vse vredu, edino za dol srečal en kamjon (sam ni blo panike), pa ene 4 avte. Mejte se lepo!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te lokve kjer je smučišče :hmm: :lol1: :lol1: :lol1: tam na Trnovski planoti :lol1: Ma en dan pridem res tje pogledat. Burnout ti bom javu moj prihod d autovleko in rešilca zrihtaš :lol1:

:notworthy: Kačje Ride Gerovo (Hrvaška) :notworthy:

ste verjetno falili temo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst že nisem falu teme, sej sem od tam doma :lol1: Ma Žan se je sam nekaj zajebaval :lol1: Mejte se fajn!!

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni zanano se tam poleti dostikrat kopajo, sam še nisem bil pa zato nisem siguren, lahko se pa še kaj pozanimam če vas posebej zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se mal pozanimaj,prosim, če ni odveč. mamo na Gornjem Jezeru vikend (če sem prav razumel tale zadevca ni preveč daleč), samo nikjer za v vodo skočt (beri ni vode) razen potočka. na Cerkniškem je pa itak cela štala (s kravjeki vred) in tud ni za plavat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ni daleč sam blizu pa tud glih ni zate iz gornjega jezera maš odlično kopališče na bloški planoti imenuje se volčje jezero,to je tam kjer je na blokah OMW pumpa(greš skoz nemško vas pol je pa itak tabla) in skoz asvalt,zakon kopališče full urejeno voda globoka čez 3m in tud bolj plitka.sicer gostilne ni glih zraven verjetno bo kmalu,so pa tudi stranišča res da plastične škatle ampak za hudo silo je.Ti full priporočam tud cesta do tja je zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............. na bloški planoti imenuje se volčje jezero,to je tam.....Ti full priporočam tud cesta do tja je zakon

Ej Sanda7, hvala!

Bil včeraj tam. Res je superca. Nekaj podobnega jezeru na Rakitni. Se vidi da urejajo (peščene potke, asfaltirano parkirišče, klopce, železna lestev za ven iz vode...) Sicer je bilo malo "na frišno spluženo" okol jezera, ampak verjetn bo naslednje leto tam že travca rasla. Pa en kombi je bil tud gor in je mrzu pir prodajal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj gremo na hrvaško pogledat te ride...lahko bi krenili s Planinskih Rid..... :hmm:

za ostale ne vem, ma jst bom šou u soboto 14. augusta u Poreč pa dol prespal in pole u nedeljo 15. nazaj domou...pa nameravam it prek te ride k jadranskih magistralk mam že puhna jajčka, pa še gužva bo, tko d po "mal" hladnejšem ne bo prou nč odveč se peljat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ostale ne vem, ma jst bom šou u soboto 14. augusta ...

Ej maš da mi javiš in da se oglasiš pr meni na eni pijači, pa še pospremu te bom en del poti!! Za podrobne podatke kako prit do mene poglej karto na prvi strani "Od Lj do Babnega Polja"

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst bom šou u soboto 14. augusta

hmmm ... jst tut ... ampak že zelo zgodaj ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@burnout: bom javu prihod, pa kukr smo se zmenli (ambulanta in autovleka ima d so tm :lol1: ) Sej zdej me bo slišat že od dalč (smmenjuizpuhpress) zakaj pa samo del poti, sej bi lahko šou z mano d dol, sm mel namen še na Grobnik zapeljat, d vidim kako se klapa fura po pisti (bom samo gledu :grrr )

@hotschko: škoda, js grem popoudne tm okrog 15h od doma, tko d okul 17h30 sm na gerovem, prbližno, kar bom še zabluzu umes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BURNOUT: cist tako (ne)umesno: a je to proga Gorske hitrostne dirke Cabar??

Čist tako umesno :lol1: : Ja to je proga gorske hitrostne dirke Čabar :yea2:

A te še kaj zanima al sam tako, predvidevam da si tam že bil :notworthy:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa samo del poti, sej bi lahko šou z mano d dol, sm mel namen še na Grobnik zapeljat, d vidim kako se klapa fura po pisti (bom samo gledu  )

@žan: Sej mogoče bom pa šel s tabo, sam nisem še siguren, zato sem tut napisal tako, da ne delam prevelikih obljub .) (bogvedikajselahkomojitastarizmisljodatrebanarestdoma press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa problem če bo doma kažin z delom, ma sej si zaslužiš počitek .) ma itak d boš upou daj, bom mel družbo...pa še morje bom prvič letos potipal (biltamženajmanjpetkratmazmeriubundiindolgihhlačahpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!