Skoči na vsebino

Kačje Ride Gerovo (Hrvaška)


Burnout

Priporočene objave

Popravljeno je lahko še ta teden. :OK:

Sam dindijev ne bo ta teden. :cry:

O:-)

Ja mal prevelika cifra v ne te pravem času.

Če boste na ridah bom zraven ,pazil na medvede ali pa kakšn piknik uštimamo. :OK: :yea1:

P.S: Kaj pa naš kolega gre zraven :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa narobe?

Nekaj zelo ropota bomo otprl pa bomo videli teško zdaj povedati ker je lahk več stvari. :hmm:

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sm se pelau po tej cesti pa je res kar dobra,sam nakonc so mel pa radar in sm jasno ga nabasau.sm meu sreco in me je spustu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sm se pelau po tej cesti pa je res kar dobra,sam nakonc so mel pa radar in sm jasno ga nabasau.sm meu sreco in me je spustu

Prvič slišim da je tam bil radar ob kateri uri si pa šel ker mi smo bli tamo okrog 16 h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišim da je tam bil radar ob kateri uri si pa šel ker mi smo bli tamo okrog 16 h.

Nekje po 11h. Se je revež ravno hotel na mojo stran ceste spravit, da bi nama liziko pokazal, pa je bil prepozen. Pred motor skočiti pa si ravno ni upal. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam sm biu okrog 12ih.se mi je pa res cuden zdel de me je spustu.biu je faca in mi je ene trikrat reku srečno vožnjo,verjet si je mislu ta se bo že sam ki ustavu-ograja,avto,škarpa?bog vedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob petih, ko vidim, da ne bo dežja se na brzino odločim, da grem pogledat. Pridem tja pol pa taprvič počas dol po ridah (brcnem ene tri skale s ceste) peska nič pol pa gor - dol - gor zares. Bomba. :naughty: Nikjer nobenega, asfalt drži, cesta dost široka, res avion... (ma ama koja Marija bre?)

Pol sem se pa zaje, ker sem se odločil čez Čabar nazaj (pa še čez malomejni prehod sem šel - pa u deželo Petra Klepca) pa sem pozabu, da je konc poletja in, da se že ob 8-ih zmrači tko, da sem od Kočevja pol po temi dam vozu in sam čaku, da se mi kakšen jelen na pisker zalima...

Burnout - :OK: Tanx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob petih, ko vidim, da ne bo dežja se na brzino odločim, da grem pogledat. Pridem tja pol pa taprvič počas dol po ridah (brcnem ene tri skale s ceste) peska nič pol pa gor - dol - gor zares. Bomba. :naughty:  Nikjer nobenega, asfalt drži, cesta dost široka, res avion... (ma ama koja Marija bre?)

Pol sem se pa zaje, ker sem se odločil čez Čabar nazaj (pa še čez malomejni prehod sem šel - pa u deželo Petra Klepca) pa sem pozabu, da je konc poletja in, da se že ob 8-ih zmrači tko, da sem od Kočevja pol po temi dam vozu in sam čaku, da se mi kakšen jelen na pisker zalima...

Burnout -  :OK: Tanx.

Oh sej ni nič takega :blush:

Sam da si užival :OK: :OK:

Tisto glede radarja pa tut jst prvič slišim :hmm:

Zgleda da sem jim dopi... in me čakajo :lol1: :rolleyes:

Bo treba it malo ta vikend pogledat, pa malo gume tam pustit, nisem bil že celih štrnajst dni tam :lol:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dežuje - ali to pomeni da bo jutri po cesti pesek?!

Burnout a imaš kakšne izkušnje s tem!?

Dve varjanti, al ga bo ful al ga bo pa ful spral. Boš ti povedal? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve varjanti, al ga bo ful al ga bo pa ful spral. Boš ti povedal? :naughty:

Jah če bo ful deževalo ga po vsej verjetnosti ne bo dosti al pa ga bo spralo. V glavnem kakor se jst spomnim ponavadi ni blo peska po dežju, če pa je že bil ga ni blo dosti, po moje bo bl problem kakšno listje k tut ni kaj tuje na tej cesti.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peska ni bilo!

Ne bom preveč komentiral - Burnout - hvala za INFO z Lokacijo :OK: :worship:

Po moje bo na teh cestah pogosto mogoče videti črnega ducatija..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peska ni bilo!

Ne bom preveč komentiral - Burnout - hvala za INFO z Lokacijo :OK:  :worship:

Po moje bo na teh cestah pogosto mogoče videti črnega ducatija..... :D

Pa ga res ni blo. Sam mal morš pazit zato, ker asfalt super drži ampak ma eno primes peska umešano not k pa na parih koncih že mal popušča...

Drugač je blo pa bomba ampak črnga duka pa nisem vidu. Kdaj si bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni dosti manjkalo da bi se srečali, ker me je mel da bi se kr preselu gor :OK:

Te ride so zakon!

Eno hiško ti prodam gor :OK: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa okol 12.30 nedelja.

Zakaj se niste nič oglasli pr meni?????? :angry2: :)

Jst sem bil pa gor v nedeljo okoli 12:00!

Čudno da se nismo nič srečali :hmm:

Jst mam bajto tam med mejami, tista bajta pred hrvaškim mejnim prehodom na levo (gledano iz slovenije vn).

@ixs: A si mel kakšno spremljavo sabo v soboto?

Mislim da sem videl eno MS-ovko na črnem Z750 (rdeče-bel kombinezon, zeleno-bela čelada)? Mislim da Nina, če se ne motim :hmm:

Lp Brunout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se niste nič oglasli pr meni?????? :angry2:  :)

Jst sem bil pa gor v nedeljo okoli 12:00!

Čudno da se nismo nič srečali :hmm:

Jst mam bajto tam med mejami, tista bajta pred hrvaškim mejnim prehodom na levo (gledano iz slovenije vn).

@ixs: A si mel kakšno spremljavo sabo v soboto?

Mislim da sem videl eno MS-ovko na črnem Z750 (rdeče-bel kombinezon, zeleno-bela čelada)? Mislim da Nina, če se ne motim :hmm:

Lp Brunout

Se oglasimo naslednjič... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se niste nič oglasli pr meni?????? :angry2:  :)

Jst sem bil pa gor v nedeljo okoli 12:00!

Čudno da se nismo nič srečali :hmm:

Jst mam bajto tam med mejami, tista bajta pred hrvaškim mejnim prehodom na levo (gledano iz slovenije vn).

@ixs: A si mel kakšno spremljavo sabo v soboto?

Mislim da sem videl eno MS-ovko na črnem Z750 (rdeče-bel kombinezon, zeleno-bela čelada)? Mislim da Nina, če se ne motim :hmm:

Lp Brunout

Ja v soboto sem bil spremljava in obratno gospodični na črnem Z750!

Sem gledal katera hiša naj bi bila tvoja in če je kje videti kakšno ER5 pa nisem točno vedel katera hiša naj bi bila prava - bi te pa za informacije o tej cesti takoj peljal na en pir(sok, puding, radensko,...) ker si ga definitivno zaslužiš! Mislim, da se bomo še srečali.......

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout prosim poročaj o stanju na cestah! Jutri je napovedano SONCEEEE!

:beer2:

Na enih delih mal peska drugač ok bil tam včeraj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!