Skoči na vsebino

Kačje Ride Gerovo (Hrvaška)


Burnout

Priporočene objave

Ivan jutri letimo na gerovo ob 10ih štart iz rudnika.Prijavljeno je 12 motoristov :grupni: , Ježek je pa na morju če si za me poklič ker nimam tvoje cifre, upam da do vreme zdržalo. ICO :smoke:

Jst grem tut. Rudnik- Rakovnik - bife Malibu - ob 09.30 uri :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes tam prvič...,z namenom mal pokolenčkat po tistih ovinkih,ki so res :OK: ,vendar me je prav tam ujel dež in me pral vse do Delnic in še mal... <_<

če ne druzga mam zdej saj kombinezon opran vsega letošnjega mrčesa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa to nahaja :? Ker pred kakim slabim mescem sem se peljal po stari cesti proti morju in cez delnice pa nisem zasledil da bi bla taka cesta,sel sem pa cez kocevje pa potem tam preko meje(ne vem kak se rece mejnem prehodu),pa je bila proti delnicam slaba cesta :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa to nahaja :? Ker pred kakim slabim mescem sem se peljal po stari cesti proti morju in cez delnice pa nisem zasledil da bi bla taka cesta,sel sem pa cez kocevje pa potem tam preko meje(ne vem kak se rece mejnem prehodu),pa je bila proti delnicam slaba cesta :(

LJ-Škofljica-Turjak-Sodražica-Nova vas-Lož-Babno polje-Gerovo ! O.K. ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fish... mislim da sem glih videl vašo skupino..

.... damn.. da nisem prej prebral... bi se vam pridružil :D.. treba da ste kaj poklicali.. ali pa se vstavli na kofetu :D

Pa drugič :)

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@fish... mislim da sem glih videl vašo skupino..

.... damn.. da nisem prej prebral... bi se vam pridružil :D.. treba da ste kaj poklicali.. ali pa se vstavli na kofetu :D

Pa drugič :)

LP Burnout

Bomo še šli, brez skrbi ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivan jutri letimo na gerovo ob 10ih štart iz rudnika.Prijacljeno je 12 motoristov :grupni: , Ježek je pa na morju če si za me poklič ker nimam tvoje cifre, upam da do vreme zdržalo. ICO :smoke:

Zelo vesel sem ker ste se vstavili in me pobrali :worship: Sicer sem bil slab od :beer2: :yea2: pa premalo :zzz: :zzz: Ampak je pasalo mal ovinkov sicer sem itak zdaj vsak vikend tam. Naslednjič se zmenimo pa za kakšno daljšo pauzo, tudi za kavico ni bilo časa mal prehiter ste šli. :OK:

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživači! :OK: Lahko bi pa kdo kaj slikal pa kakšno fotko gor obesil. <_< A moram zmeraj jaz za te stvari skrbet al kaj??? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživači! :OK: Lahko bi pa kdo kaj slikal pa kakšno fotko gor obesil. <_< A moram zmeraj jaz za te stvari skrbet al kaj??? :angry:

Lahko bi se pa tudi ti kdaj prijavil :hmm: ker tebe pa ni za videti nikjer :eek: .Pridi z dežnim kombinezonom obvezno. .) :lol1:

Lp

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemo, lej, kaj sem izpustil... :cry: No, pa drugič... bo treba enkrat Burnija malo pobezat ven iz Loža, ker revež dela po 12 ur na dan, da ne ve več, kaj je dan in kaj noč... :whistle: :lol1: Naslednjič bom jaz fotograf, če želite... ker bi jaz raje malo poklepetal z ljudmi, manj se pa po ovinkih ganjal... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Torej... kdaj se gre.. treba sprobat novo pridobitev po kakšnih primernih ovinkih :naughty:

Alora .....

Jst mam v soboto cajt.... pa v nedeljo tut :whistle: :whistle: :whistle: :devil:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Torej ... a se bo letos kaj napadalo na "Gerico" :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej fantje ,prej pošljite izvidnika,sva lani z Gallusom naletela na kamijon z hlodovino sred ovinka,brez trikotnika,so glih hosto nekaj pucal.Pa da vidis kako se iz missile moda ustavljaš :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lani sem bil ...

... letos sem bil in še bom šel ... :OK:

... pazite na gozdarje in lokalce ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje to? Kdaj? Zakaj? Nič ne vem :blush:

... če boš priden, te naslednjič vzamem s seboj ... :grim :grim :grim

... če ne, boš pa doma ... :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so kje kašne slike ali kaj podobnega, da bi si malo predstavljal, kako sploh zgleda :?

Unih slik iz prve strani mi ne odpira :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja djte prosm šenkrat dat zemljevid da vidmo kko se ke pride...

K une slike k še delajo prow hudo zgledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja djte prosm šenkrat dat zemljevid da vidmo kko se ke pride...

K une slike k še delajo prow hudo zgledajo.

Izlet do kačjih rid Gerovo lahko izkoritite za turo do Krka ali Grobnika, saj pot poteka preko njih.

Pot LJ-Krk (brez avto ceste): LJ-Logatec-Laze-Ivanje selo-Rakek-Cerknica-Martinjak-Grahovo-Bločice-Bloška polica-Lož-Stari trg-Pudob-Iga vas-Podgora-Babno polje(mejni prehod HR)-Prezid-Parg-Tršče-("ride")-Gerovo-Crni lug-Mrzle vodice-Gornje jelenje-Meja-Križišče-krk.

Cesta, pot večinoma zelo ovinkata, primerna za umirjeno vožnjo do HR morja,

razdalja LJ-otok Krk(most) ~170km, zadnja pumpa v SLO je v Starem trgu (ob nedeljah odprta do 12h, drugače do 20h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako... zdej spet objavljam... kako se pride do rid, pa kako kaj zgleda. Samo slike so malo starejše iz leta 2004, tako da mogoče asfalt na kakih mestih ni več čisto tak kot je bil, ampak še vedno je boljši kot po večini slovenskih cest :)

POVEZAVA

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!