Skoči na vsebino

Imate težave s svojo/jim najdražjo/jim??


Ghost_R1

Priporočene objave

Še ca 20 več jih lahko ma in glej kaj govoriš o ženskem spolu,SPOŠTUJ TO KR MAŠ.... :naughty:

Več kot jih ima, bolj spoštujem njeno pravico do zasebnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ca 20 več jih lahko ma in glej kaj govoriš o ženskem spolu,SPOŠTUJ TO KR MAŠ.... :naughty:

Sej spoštujem!! samo najprel sem pomislu za"prenašat"težka, potem sem vseno še kile napisal visoka je 158!!

Ps; pa sej jo mam rad še sploh zdej, ko si je kupila nov avto (prišparala na gospodinjstvu) moram biti priden,post-9445-12591696213_thumb.jpg da mi ga kdaj posodi!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej spoštujem!! samo najprel sem pomislu za"prenašat"težka, potem sem vseno še kile napisal visoka je 158!!

Ps; pa sej jo mam rad še sploh zdej, ko si je kupila nov avto (prišparala na gospodinjstvu) moram biti priden,post-9445-12591696213_thumb.jpg da mi ga kdaj posodi!! :whistle:

Vapo...BMW prodajam....pod nujno... :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej spoštujem!! samo najprel sem pomislu za"prenašat"težka, potem sem vseno še kile napisal visoka je 158!!

Ps; pa sej jo mam rad še sploh zdej, ko si je kupila nov avto (prišparala na gospodinjstvu) moram biti priden,post-9445-12591696213_thumb.jpg da mi ga kdaj posodi!! :whistle:

Zakaj pa prec ne poveš,da si hotel samo povedat da mate nov avto pr hiši...:evilgrin:in to bmw-ja :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej spoštujem!! samo najprel sem pomislu za"prenašat"težka, potem sem vseno še kile napisal visoka je 158!!

Ps; pa sej jo mam rad še sploh zdej, ko si je kupila nov avto (prišparala na gospodinjstvu) moram biti priden,post-9445-12591696213_thumb.jpg da mi ga kdaj posodi!! :whistle:

pršparala na gospodinjstvu?

kako če je na leasing :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pršparala na gospodinjstvu?

kako če je na leasing :whistle:

:whistle: take makine so zdej napou pocen tk da lizing :hmm: ne vem kdo bo gnar not prnašou :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako samo keš pokažeš in ti ga šenkajo.Pozabu samo malo drago zavarovanje plačaš,nebom napisal koliko bo večina razumela kot vedno hvalisanje!!!! :hmm:

:evilgrin: ja sej, zavarovanje je pa druga zgodba. Najprej vsi use oblubjo, da kolk so pucen in ne vem kaj še vse, če se pa kej zgodi........... se raj ne razburjam, baje škoduje zdravju, da o lepoti sploh nea govorim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ja sej, zavarovanje je pa druga zgodba. Najprej vsi use oblubjo, da kolk so pucen in ne vem kaj še vse, če se pa kej zgodi........... se raj ne razburjam, baje škoduje zdravju, da o lepoti sploh nea govorim :whistle:

Lahko te potolažim NIKOLI niti avta niti motorja nezavarvam to pišem SAMO zato da mi nabijajo butli MINUSE !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!