Skoči na vsebino

Imate težave s svojo/jim najdražjo/jim??


Ghost_R1

Priporočene objave

Za tebe bodo kar Figure Veneris dovolj zahtevno čtivo....trance_25_naughty.gif

Ma kaki tastar.......to so slikce........nej najprej poizkusi razumet prebrano.......potem pa slikce.......to je težje razumljivo.

Anja je glih kontra malim otrokom......oni najprej slikce.....pol črke.......pri njej pa ravno obratno. Le kje se bo to končalo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki tastar.......to so slikce........nej najprej poizkusi razumet prebrano.......potem pa slikce.......to je težje razumljivo.

Anja je glih kontra malim otrokom......oni najprej slikce.....pol črke.......pri njej pa ravno obratno. Le kje se bo to končalo :unsure:

Ojej, jest pa še nism tega brau :whistle: a slikce so tud not :yea1: pa tisti oblački k not piše tud :yea1:

a u knjižnci se da Figure Veneris sposodit :yea1: Laufam u knjižnco :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki tastar.......to so slikce........nej najprej poizkusi razumet prebrano.......potem pa slikce.......to je težje razumljivo.

Anja je glih kontra malim otrokom......oni najprej slikce.....pol črke.......pri njej pa ravno obratno. Le kje se bo to končalo unsure.gif

Polpismenost je jeba, velika jeba......v tem kontekstu je bilo mišljeno....trance_25_naughty.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj preveč ritaš od zad,ko te pelje :grrr

NE NE dol me je zabrisala, :ninja: pa prej tepih odmaknila da sm na trdo prletu :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kdo se tretira kot "najdražja"?

kdo ?? ... ali kaj ... se tretira kot najdražja... :hmm: sicer pa dragih zapravljivk že nekaj časa ne spremljam ... od unih mam samo prvo cifro pa zadnjo nulo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ?? ... ali kaj ... se tretira kot najdražja... :hmm: sicer pa dragih zapravljivk že nekaj časa ne spremljam ... od unih mam samo prvo cifro pa zadnjo nulo..

Hvala enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kdo se tretira kot "najdražja"?

Ja tista ki ni najbol poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!