Skoči na vsebino

Kako pogosto seksamo?


Shargo

Kako pogosto seksamo?  

621 članov je glasovalo

  1. 1. Kako pogosto seksamo?

    • Vsak dan
      51
    • Veckrat dnevno
      44
    • Vsak teden
      59
    • Veckrat tedensko
      192
    • Vsak mesec
      25
    • Veckrat mesecno
      44
    • Bi veckrat pa ni priloznosti
      84
    • Bi veckrat pa nic za to ne naredim
      45
    • Se ga raje napijem
      40
    • Ne zelim komentirati
      38


Priporočene objave

Lahko pa imaš samo ušesno maslo za fetiš. U never know...

Namesto eteričnega olja :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da najprej teoretično razdelamo kaj je Fetiš ;)

:hmm: Recimo poza 69... in ko se cucljajo reproduktivni organi, a se kej poglede mece na kurje oci na noznih prstih in ali cutimo pri tem kaksno posebno vzburjenje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da najprej teoretično razdelamo kaj je Fetiš  ;)

Sexual Fetishism Definition

Sexual fetishism, first described as such by Sigmund Freud though the concept and certainly the activity is quite ancient, is a form of paraphilia where the object of affection is a specific inanimate object or part of a person's body. The term arose from fetishism, the general concept of an object having supernatural powers, or an object created by humans that has power over other humans. Marx also used the term in a quite separate way.

As Freud described it in 1887, sexual fetishes in men are the result of childhood trauma regarding castration anxiety. According to this theory, a boy curious to see his mother's penis averts his eyes in horror when he discovers his mother has no penis. The inanimate object on which the boy focuses when he averts his eyes becomes the fetishized object. Later in life, the fetishized object must be present in order for the man to complete orgasm. Within this framework, men are capable of having sexual fetishes, while women are incapable. This is a point of contention for feminists analysing Freud's work, who point out that the observed fetishistic behavior in many women makes Freud's theory untenable. Despite such flaws which may make it unpalatable at the present the theory was taken seriously when conceived. --

http://www.wikipedia.org/wiki/Sexual_fetish

po mnenju nekaterih najbolj pogost moški fetiš.....

post-15-1091650482.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo prosim razloži (preden si razbijem glavo od razmišljanja) kako je ta na sliki spravla taki mali prstan na tako hm... debel prst. Mislim, kako ga je spravila preko blazinice (mogoče s pomočjo vazelina :hmm: ).

LP :yea1:

PS: račka je lepa, samo noge so lepše O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='4 Aug 2004 @ 23:41'] kako je ta na sliki spravla taki mali prstan na tako hm... debel prst.

:hmm:

lepo opažaš...sploh nisem pomislil na ta problem.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je take vrste prstan, ko je na spodnji strani prerezan.......

samo razmišljam.......

drugače pa večina ljudi misli, da jim je fetiš, če vidijo dve ženski goli v postelji - ergo, večina ljudi ne ve, kaj fetiš pravzaprav je...... aja, to si tisti, kateri ga nimajo..... O:-) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsak ima svoj fetis, samo vprasanje je ali ga je ze odkril in se ga ze zaveda!

:naughty:

Nikakor ne morem sprejeti, da ima vsak svoj fetiš...... nekateri ga nikoli ne bodo imeli, ker nikoli ne bodo tako seksualno odprti, da bi si kaj takega lahko privoščili. Še vedno smo Slovenci in ne kako afriško ljudstvo, ki seksa vse povprek - mogoče je to celo bolje.... a vseeno, Slovenci so še vedno po večini seksualno zavrti ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno smo Slovenci in ne kako afriško ljudstvo, ki seksa vse povprek - mogoče je to celo bolje.... a vseeno, Slovenci so še vedno po večini seksualno zavrti ljudje.

Al pa maš ti to "srečo", da sam na take naletiš :yea2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi seksaš 5x na dan vsak dan ne pomeni, da si spolno prebujen...... pri spolno prebujenih ljudeh ne gre za kvantieto temveč za kvaliteto..... žal.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi seksaš 5x na dan vsak dan ne pomeni, da si spolno prebujen...... pri spolno prebujenih ljudeh ne gre za kvantieto temveč za kvaliteto..... žal.......

spolna zavrtost ... kvaliteta seksa ... kvantiteta seksa :hmm: ... kdo lahko sodi o tem :hmm: ... na osnovi česa ... :hmm: ... lastne izkušnje ali zgolj statistika :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovolj je že, da se o tem z ljudmi pogovarjaš, mogoče preberš kako knjigo (btw Rugelj ima par zelo dobrih tez) in predvsem opažanje ljudi samih.

Če si pa sam akter potem pa sam veš, kaj čutiš pri samem seksu. Ali je to samo zadovoljitev partnerja, ali so to notranji pozitivni občutki. Ali je vse skupaj samo farsa in reševanje lastnih problemov skozi seks, ali je pure užitek... in nenazadnje tudi koliko si odprt in dojemljiv. O punci, ki ne pusti, da bi ji kdo ustno obdelal njen tikotnik, ker ji je nerodno ali ne vem kaj, ne moremo govoriti, da je spolno prebujena ženska, čeprav da svojemu moškemu 5x na dan noge narazen... kajne?

Ne delat doktorske dizertacije tam, kjer ni potrebno.......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O punci, ki ne pusti, da bi ji kdo ustno obdelal njen tikotnik, ker ji je nerodno ali ne vem kaj, ne moremo govoriti, da je spolno prebujena ženska, čeprav da svojemu moškemu 5x na dan noge narazen... kajne?

Po pravici povedano mi je prav malo mar ali nekdo pusti ustno obdelavo svojega trikotnika ali ne ... Vsi ljudje imajo pravico, da sami razpolagajo s svojim telesom. Naše telo ne pripada ne staršem, ne partnerju in ne družbi. Vsak človek lahko s svojim telesom počne, kar si sam želi. Temu sledi tudi svoboden seksualni izbor vsakega posameznika ... ali je to zavrt ali nezavrt seks je to stvar posameznika ...

... in tako mi je vse en kurc kaj pravijo Rugelj, Freud in vsi ostali zafrustriranci o seksu ... počnem tisto kar mi paše ...

IN ŠE TO:

Oglej si svet, ki te opazuje! Ni vse dobro, kar je novo, kot ni vse slabo, kar je staro...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auč.... boleča točka??

To je bilo samo moje mnenje..... tvoj odziv je bil čisto preburen za moje skromno mnenje..... pa vseeno... hvala za tvoje mnenje! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auč.... boleča točka??

To je bilo samo moje mnenje..... tvoj odziv je bil čisto preburen za moje skromno mnenje..... pa vseeno... hvala za tvoje mnenje! .)

Ful boleča, našla si me, mene zavrto seksualno žensko :grim :grim :grim

Če hočeš direktno ... na kurac mi gre, ko nekdo posplošuje zadeve, ki so preveč subjektivne, da bi se jih dalo posploševati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so besede Karmi :kva2: :notworthy: :lol:

Tebi gre marskaj očitno na kurac, kar ni po tvojem načinu razmišljanja....... strpnost pa taka, tako bogato duhovnega človeka......

preberi si moj podpis: meni je pa le to smisel......

pa brez zamere.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!