Skoči na vsebino

VOŽNJA PO AVTOCESTI


slo-man

Priporočene objave

Jst bom v vsakmu primeru dobiv belo, zato k je u papirjih napisan MOTORNO KOLO! Z motornim kolesom greš pa ti lahko brez problema na avtocesto seveda če gre več kot 60, moj je šov pa ze serisko več :)

ja boš dobu belo sam maš ti izpit za A??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud ce pise v papirjih da je motorno kolo ti nimas potem spoh izpita za ta motor .Poterm bi mogu it delat za 125cm3 izpit.Vsaj kolkr jest vem :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud ce pise v papirjih da je motorno kolo ti nimas potem spoh izpita za ta motor .Poterm bi mogu it delat za 125cm3 izpit.Vsaj kolkr jest vem :? :? :? :? :?

Zravn H-kategorije zdej po tanovem dobiš še A-do 50km/h. Tko da je isti kurac če maš na skuterju rumeno alpa belo tablco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja boš dobu belo sam maš ti izpit za A??

Sj ma A-do 50km/h

Ampak to ne pomen da se lahk po avtocesti fura :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud ce pise v papirjih da je motorno kolo ti nimas potem spoh izpita za ta motor .Poterm bi mogu it delat za 125cm3 izpit.Vsaj kolkr jest vem :? :? :? :? :?

In kako ti veš da jst nimam izpita za 125 :huh: :hmm:

Mi se tle ne pogovarjamo o izpitu,ampak o motorju <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaksen smisel ima voznja po avtocesti z tako svoh motorjem..

Poznam tipa, to je Blaz mislim, ja, sam tip ma navito u ibr, mislim da zna it cez 100 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je potem že druga pesem...

se mi je zdel ja :)

Popravljeno . Popravil Manijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti piše za 50 ccm skuterja v prometni MOTORNO KOLO in ima tovarniško brzino čez 60 km/h se lahko pelješ po avtocesti!!! Res pa je, da rabiš izpit za A-kategorijo (za 125 ccm oz. ali več). 16 let nazaj sem imel BT 50 (registriran) in tovarniško je pisalo max brzina je 80 km/h, da je motorno kolo, rabil sem A-kategorijo. Fural sem se lahko pa zadnji vaški cesti ali pa po avtobanu. Če pa naviješ 50 ccm mašino, potem pa moraš naresditi A-test, izpit za A ... Tudi z px200e-jkami sem se peljal po avtocesti, samo to je poskus samomora, ker mimo tebe švigajo stare stoenke, ...., pa čeprav greš 110 km/h... Jaz sem včasih z avtom pičil tudi 220 in ne predstavljam si pred mano enga mulca s 60 km/h na mopedu... pljack na šajbi. Zdaj sem se umiril v avtu, toda na motorju se je pa qrac peljat po reglcih, razen če imaš kakšnega cool choperja. Jaz se aeroxu samo čudim, da mi mašine še ni razgonil, ker ga tišim non-stop v 11.000 obratov po cagerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, robejova dna gre tudi 140+kmh :) samo to so izjeme :D

Samo po mojem ni zdravo dalj časa vozit motor pod takimi "uber" obrati... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo po mojem ni zdravo dalj časa vozit motor pod takimi "uber" obrati... :(

Zdravo no ja... :unsure: Samo se ne splaca.. prevec bencina :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti piše za 50 ccm skuterja v prometni MOTORNO KOLO in ima tovarniško brzino čez 60 km/h se lahko pelješ po avtocesti!!! Res pa je, da rabiš izpit za A-kategorijo (za 125 ccm oz. ali več). 16 let nazaj sem imel BT 50 (registriran) in tovarniško je pisalo max brzina je 80 km/h, da je motorno kolo, rabil sem A-kategorijo. Fural sem se lahko pa zadnji vaški cesti ali pa po avtobanu. Če pa naviješ 50 ccm mašino, potem pa moraš naresditi A-test, izpit za A ... Tudi z px200e-jkami sem se peljal po avtocesti, samo to je poskus samomora, ker mimo tebe švigajo stare stoenke, ...., pa čeprav greš 110 km/h... Jaz sem včasih z avtom pičil tudi 220 in ne predstavljam si pred mano enga mulca s 60 km/h na mopedu... pljack na šajbi. Zdaj sem se umiril v avtu, toda na motorju se je pa qrac peljat po reglcih, razen če imaš kakšnega cool choperja. Jaz se aeroxu samo čudim, da mi mašine še ni razgonil, ker ga tišim non-stop v 11.000 obratov po cagerju.

to sploh ni res....

delam glihkar izpit za A kategorijo...

z A kategorijo lahko voziš kolko z motorjem (50ccm) do 50km/h ! tako da nima prav nič veze kaj piše v homologaciji (a sploh piše kej v zvezi s hitrostjo ?!!?)... s H kategorijo pa lahko voziš kolo z motorjem do 45 km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Danes in se enkrat pred nekaj tedni sem videl nekega motorista ki se je z 50 kubicnim motorjem peljal po avtocesti.Imel je modro yamaho aerox .Sedaj pa mene zanima kaksen smisel ima voznja po avtocesti z tako svoh motorjem. a li gre za dokaovanje da se upa ali kaj,ker jaz vem da ne bi sou na avtocesto vsaj s takim motorjem ne.Zanima me kaj menite vi o tem.

LP :xx: :xx:

Da nisem bil to kje jas :lol: Heh, če bi še mel skuter ;) Sem pa se ene parkrat peljal po avtocesti od Slovenske Bistrice do Maribora. Zaradi različnih vzrokov. Ene parkrat sem podiral zvočni zid, drugič je bla noč, pa je bolj varno po avtocesti peljat (predvsem zaradi divjadi in lokalnih norcev), nikol pa ni bil vzrok to, da si upam. Nekateri so se na avtocesto spravli z avtom pa so vozli počasneje kot jas :) Skratka, za avtocesto mora vozilo na ravnini dosegati najmanjšo hitrost 60km/h, jas sem šou pa skoraj enkrat več, torej ni problema (četudi zaradi tablice nebi smel) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo pa če dobi policaj al pa cestarji pa ni ravno prijetno.Pomoje ti vzamejo izpit pa se po denarnici te mocno udari. :afro1:

Glede na to, da v Ljubljani policaji to tako nevestno opravljajo, se ni treba bat. Dokler se bojo čefurji vozli po avtocestah brez tablic, z rumenimi tablicami in 125-180ccm Runnerji, Leonardoti in ostalimi prdeci, se pomoje tudi vi lahko vozite s svojimi rumenimi tablicami kjer se hočete O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!