Skoči na vsebino

mislim da se mi motor kr dost greje


Jumb0 NRG

Priporočene objave

Lep pozdrav...

mene pa zanima če se mi motor res greje.. mam novga Piaggio NRG mc3 (skuter - zračno hlajen, prevoženih 600 KM...) in naprimer po kakih 20 prevoženih kilometrih iz avspuha kr žari vn koda bi pogledu u segreto peč... :hmm: tak da nevem če je to normalno al ne?? ka nej naredlim?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na skuterju to ni ravno vsakodnevno in normalno :)

Sej če še je v garanciji pa pojdi na servis vprašat, ne ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se zdaj še more izpuh malo "prežgat" ker je še novi, potem pa bo normalno. Se pa spomnim da je mal na enem meetingu Overlord na takrat še husi še neke dodatne luknje not, in ko je parkiral se je not vidlo kot drugo sonce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej simonsi moj skutr je 2t <_< ja menda bom res šou na servis.. sam čeprav mam 1 servis pr 1000 KM - zdej jih mam pa že okul 700 tak da bo to kmal - en pošten vikend :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je popolnoma normalno.izpuh žari zaradi katalizatorja ampak naj te to nič ne skrbi.je pa res da dokler boš mel ta izpuh gor ne bo nikoli boljše.

vse je ok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če pa je že tale tema o pregrevanju pa me zanima, če bi jaz lahko peljal iz Maribora do Zagreba to je približno 130km?Ali bi moral večktat vmes naredit pavzo ali kaj??Imam zračno hlajen skuter.Vozil pa bi nekje 50km /h takole da nebi nekaj pretiraval da ni mašina celi čas na max.hvala za odgovore!! :) :D :yea2: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da greš lohk :D Jest sm šu od Radovljice do Portoroža = 180km z Typhonom (zračno hlajen) pa sva bla dva gor pa še čist sva bila naložena, pa sva za vse rabla slabe 4h. Umes so pa ble ene 3 pavze na vsake 40km, od tega ena mal daljša (20 min) :D Tko da kr pogumn na pot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tut odkar mam kit kr precej greje. prej če je do prve črtice pršu cagr je blo dost zdej pa skos okol polovice, če bi se pa u hrib pelu bi pa u rdeč pršlo. Zakaj to?? Je mehankar kj zajebu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kozmodisk ne pozabi .... :lol1:

se ni tak hudo z rs-ko na dalše ture....malo te hrbet boli ker si nonstop naprej nagnjeni, samo glavno ka se pelan jas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš original auspuh gor je to normalno. Ker ima tisti izpuh noter katalizator, katalizator pa deluje na tem principu, da žari.

Torej, nič se bat, tko je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam merki da se ne bos speku :P Al pa kaka zivotinja, hehe...

Mnja, men zdej okej lepo laufa.. Okoli 70 stopinj, mogoce kdaj 80.. Pri daljsih turah pa nkol vec k 70 stopinj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!