Skoči na vsebino

MOTOSVET - Zadnje novice


Priporočene objave

Sprva se sicer sploh nisem imel namen oglasiti in še sedaj ne vem, če delam prav.

Ampak nekam se moram :SS . Vsaj malo.

Ker mi na tem svetu pač niso poznane vse stvari, naprošam tiste, ki (skoraj) vse vedo (mogoče avtor), da mi prijazno razložijo, koji qrac je g. Miroslav Odar, da si njegova izpustitev iz pripora zasluži objavo na prvi strani Motosvetovega foruma. Zelo bi me zanimale njegove zasluge in doprinos v motosvetu (ne mi naštevat, da prodaja motorje Suzuki), ki bi bralce tega foruma prepričale, da je to res novica (mimogrede je stara že en teden), ki jo je vredno objavit. Razumem, da folk hoče prebrati še kaj in ne samo o motorjih, zato bi po moje tole sodilo bolj v rubriko Bla, bla, bla, ..... K'r neki, .... Ne me basat, ali pa kaj podobnega. Upam, da je še kdo podobnega mnenja, predvsem pa moderator, ki bo znal postaviti piko na i. V nasprotnem pa nas bo avtor podobnih zadnjih novic v prihodnje toliko poneumil, da bomo z veseljem prebirali na novo odprto rubriko: Spisek danes priprtih in izpuščenih iz slovenskih arestov. Za ažuriranje podatkov bomo lahko zaprosili kar avtorja te zadnje novice.

M O T O S V E T - P R I P O R (ja saj tukaj je pa res nekaj skupnega)

Komaj čakam na prijazen odgovor in poduk, saj ne bi rad neveden odšel na oni svet.

Pa lep pozdrav

Mac

PS: Tisti, ki zadeve poznajo malenkost bolj, pravijo, da je škoda (da so ga izpustili) !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kr neki ti ne paše pa se morš mal na motosvet skozlat, a ne?

:lol1: :lol1: :lol1: Ko nimaš drugega zraven za ga opizdit pride vse prav...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je sploh problem, saj pišemo o vseh mogočih zadevah in osebah. Ta Odar vsaj motorje prodaja če že druga ne, kaj pa je Bush dobrega naredil za nas? O njem tudi pišemo pa se noben ne pritožuje. Nevem no - 100 ljudi 100 čudi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to.

Ker slabo spremljam tozadevne teme v časopisju, sem vsaj na motosvetu prečital, da so ga izpustili iz aresta. Torej je bil tudi zaprt. :ph34r:

Bi lahko za motosvetovsko javnost kdo napisal še zakaj se je tam znašel, prosim.

In da ne bo pomote, zgolj samo zaradi suma ;)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to.

Ker slabo spremljam tozadevne teme v časopisju, sem vsaj na motosvetu prečital, da so ga izpustili iz aresta. Torej je bil tudi zaprt. :ph34r:

Bi lahko za motosvetovsko javnost kdo napisal še zakaj se je tam znašel, prosim.

In da ne bo pomote, zgolj samo zaradi suma ;)

LP Cvetoo.

Preiskovalni sodnik Okrožnega sodišča v Kopru je te dni odredil pripor za znanega koprskega podjetnika Miroslava Odarja, lastnika znanega družinskega podjetja Suzuki Odar in direktorja podjetja Krasoprema iz Dutovelj.

Policisti so ga ovadili zaradi dveh kaznivih dejanja, zlorabe položaja in pravic odgovorne osebe in pranja denarja. Preiskava poteka v strogi tajnosti, saj je preiskovalni sodnik ocenil, da je dovolj elementov za uporabo 188. člena zakona o kazenskem postopku, ki v določenih primerih omogoča, da so posamezna dejanja tajna; osebe, ki sodelujejo pri preiskavah ali pa imajo vpogled v spise, pa morajo to, kar izvedo, obdržati v tajnosti, sicer storijo kaznivo dejanje. Policija je s svojimi izjavami zelo skopa, izvedeti se je dalo le, naj bi zaradi kaznivih dejanj, ki jih očitajo Odarju, nastala precejšnja premoženjska škoda, kot tudi da je imel pri svojem početju sodelavce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mac bi znal bit kakšen odarjev nezakonski sin :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je. Jaz sem avtor telih novičk na Motosvetu. Gre pa za novice iz sveta motoindustrije. Z Noisem sva se dogovorila, da se ti članki objavljajo v novicah in ne v Forumu. Pojavljali se bodo redno.

Namen je zelo preprost. Dati moto javnosti informacije, povezane z izdelovalci in prodajalci motorističnih osnovnih sredstev.

Dotični gospod se v zgodbi pojavlja vemo zakaj in ne gre za nič osebnega. Novica je povzeta po točno citiranem mediju.

Vsakdo pa ima iz teh novic pravico potegniti določene zaključke ali pa celo ukrepati.

Vaš poslovni novičar Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!