Skoči na vsebino

Priprava motokross proge


MiniM

Priporočene objave

Pozdravljeni

s kolegi se nameravamo lotit motokross proge v svoje namene,nč kaj profi

sam tolk da se malo znorimo

Zanima me če se je kdo od vas že lotil podobnega in kakšne izkušnje ima s tem

od same sestave do izvedbe proge

hvala za odgovore

lp MiniM :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

s kolegi se nameravamo lotit motokross proge v svoje namene,nč kaj profi

sam tolk da se malo znorimo

Zanima me če se je kdo od vas že lotil podobnega in kakšne izkušnje ima s tem

od same sestave do izvedbe proge

hvala za odgovore

lp MiniM :naughty:

Kje boste pa delal....??? ker kraj

Drugac pa bojo problemi s pulcaji zarad hrupa itd...

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer lahko težijo zarad hrupa,onesnaževanja...rajš se prej točn pozanimej kolk štemplov morš dobit da lahko delaš motocross progo

drgač si pa mal oglej druge proge,boste vidl kva vam je všeč...pol pa izkoristit teren ki ga pač imate najbolš možn.neki na pamet se ne da govort

ko bo fertik pa povej,bomo pršli pomagat trasirat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto da razložim

to je oddaljeno od vsakega naselja kr dost,tk da zarad hrupa ni panike

dostop z vozili ni mogoč tko da te nihče ne more presenetit

je pa to ena velika zelenica sredi zapuščenega gozda,kjer smo že sedaj urejali manjše skoke,imamo tudi piknik prostor,sedaj pa bi radi uredili nekakšno progo,da bi si dali malo duška

ko bo zadeva končana pa vsekakor vabljeni na :kva2: norenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je tako boste meli težave z Zelenimi.....zeleno bratovščino in še čim....kar je tudi prav...saj boste s hrupom motili živa bitja v okolici....se ti :hmm: ne zdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to smo mi privatiziral,drgač je pa bla to državna lastnina

ne vem kaj se tolk obremenjujete z motenjem javnega reda in miru,če imaste kakšne izkušnje s tem javte,drgač pa kak su uni lahk proti pa drugi mi je pa jasno

itak pa ne mislimo delat neke škode v naravi(razen plašenje živali to pa se itak dogaja sam da motor zalavfaš)saj je vse zapuščeno,nihče ne skrbi niti za gozd niti za jaso edina škoda ki bo nastala zaradi tega je ta da bomo povozil praprot in koprive

lp minim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Teharju oz. Bukovzlaku v okolici Celja so baje neka mel, pa so jim prepovedal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je dostop z mehanizacijo nemogoč, potem ne preostane drugega kot da zadevo "zvozite" pa z lopatami in krampi kake lepotne popravke naredite !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začnite se vozit, ni druge, pa ne objavljat točne lokacije prek vidnih medijev

Popravljeno . Popravil D.J.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jaz sem imel tudi privatno posestvo okrog 5km stran od naselja :) ampak povem vam kifeljci bodo naredili vse da bodo prispeli k vam(imajo dobre puche) :ph34r:

in se to ce je vasa zemlja se rajsi pazite sodnikov(kazen si je tezko privoscit) :fight2:

glede prijave pa se da vse na obcini zmenit (naredite klub potem pa sportni center.navajam:vpisite(samo za preizkus motorjev)

mi se ponovno vozimo ampak skifi so še vedno isti in naz jebejo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si nekje bol iz dežele te čist razumem, ampak včasih je uniformi treba dat vedet, da se v legalne zadeve nima kaj vtikat, ampak to mu mora pojasnit nekdo z več črticami na uniformi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si nekje bol iz dežele te čist razumem, ampak včasih je uniformi treba dat vedet, da se v legalne zadeve nima kaj vtikat, ampak to mu mora pojasnit nekdo z več črticami na uniformi

Sej policajev tam kjer bi lahko bli ni rajsi motoriste preganjajo kot pa da bi kej za splosno varnost naredil...ce bojo slisal da smo-ste se vozil po gozdu bojo takoj prltel ce pa bo prometna nesreca jih pa cakas.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je dovolj dobrih cros prog, kjer si lahko damo duška, da ne bomo spravljali ob živce "ubogih ljudi" :devil: okoli travnikov in gozdov, pa še s policaji mesarji na progi ne bo težav O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel tudi privatno posestvo okrog 5km stran od naselja :)  ampak povem vam kifeljci bodo naredili vse da bodo prispeli k vam(imajo dobre puche) :ph34r: 

in se to ce je vasa zemlja se rajsi pazite sodnikov(kazen si je tezko privoscit) :fight2:

glede prijave pa se da vse na obcini zmenit (naredite klub potem pa sportni center.navajam:vpisite(samo za preizkus motorjev)

mi se ponovno vozimo ampak skifi so še vedno isti in naz jebejo

lp

:OK: daj napiši kje se ti ta proga nahaja, da jo pridemo preizkusit in jo ocenimo, upam da takrat ne bo skifov. :yea2: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tukaj, ki bi lahko nalimal kak spisek motokros prog v SLO? Evo jaz imam nekaj, samo je že stara zadeva, za progo Arto, ki je na spisku, sem se zadnja 2 meseca matral sam, pulil grmovje, kosil, odnašal veje in pa se seveda vozil :D :OK: .

OK, tiste bolj znane vemo kako in kaj, samo jih je nekaj, za katere sem prvič slišal.

http://www.funsport-klub.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!