Skoči na vsebino

Priprava motokross proge


MiniM

Priporočene objave

proga je že bolj zapuščena ampak se nahaja pri murski soboti

sem blizu madzarske in se vozim samo tam(v soboto imamo spet odhod k martinu) :OK:

kaj se pa prog tiče če imaš kaj kapitala si kupi zemljo na madzarskem(zelo poceni)in si naredi progo ne rabiš nobenih papirjev(samo furaj) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proga je že bolj zapuščena ampak se nahaja pri murski soboti

sem blizu madzarske in se vozim samo tam(v soboto imamo spet odhod k martinu) :OK:

kaj se pa prog tiče če imaš kaj kapitala si kupi zemljo na madzarskem(zelo poceni)in si naredi progo ne rabiš nobenih papirjev(samo furaj) :hmm:

ja škoda, da ste jo zapustil,če maste vso dokumentacijo bi lahko kar lepo denar obračal :) ja po slikah sodeč je ta martins camp raj za enduro in cross le skoda, da je daleč vstran :BUA: , poleti še gre zdaj pa se kar hitro zmrači in se nam ne splača.slov.gradec je kar oddaljen.bomo kar na naši fural.zaenkrat še ni problemov na madž.sam bodo se začeli pojavljati slej ko prej EU :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arto je med Sevnico in Krškim. Proga je v letih 96-02 zelo živela, potem pa kar naekrat konec. Zemlja, kjer je, nekako ''pripada'' obrežju reke Save, je na samem in istočasno 100 m od gl. ceste. Včasih je bila speljana še po otokih, vendar je sedaj tam neprevozna. Tudi preostali del je bil neprevozen, pa sem jo malo poštimal, da je sedaj povsod vsaj 5-6 m širok pas neporaščen. Ko sem šel progo pogledat, kake 3 mesece nazaj prvič po dveh letih, sem jo komaj našel. Džungla okol in okol. Mi je pa všeč, tudi zato, ker sem sam, se mi noben ne smeji :D :P in se bom malo naučil, potem pa še kam. Imam tudi lepe gozdne poti, samo parkrat je že bila kriza, ko sem pretiraval in se mi je drevo nastavljalo, da sem ga komaj obvozil.

Sem bil pa prejšnji teden na Artu, pa motorja tudi iz prikolice nisem dal dol, tak blat je bil. Ko sem hodil, sem se tako not pogreznil, da skoraj nisem mogel noge dvignit. pa jezera prek pol metra globoka so se naredila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proga je že bolj zapuščena ampak se nahaja pri murski soboti

sem blizu madzarske in se vozim samo tam(v soboto imamo spet odhod k martinu) :OK:

lahko kaj več poveš o tej progi(kje točno se nahaja)?

Lp Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

proga je že bolj zapuščena ampak se nahaja pri murski soboti

sem blizu madzarske in se vozim samo tam(v soboto imamo spet odhod k martinu) :OK:

lahko kaj več poveš o tej progi(kje točno se nahaja)?

Lp Uroš

kje je ta proga, v keri vasi ?

vozis se sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!