Skoči na vsebino

nova forumska kategorija - 125 in 250cc


simonsi

Priporočene objave

Sem moral odpreti novo temo, da sprobam funkcijo le-te.

Se pravi, da bodo sem skopirane teme v zvezi s 125 motorčki?

In kategorija motocikli bo še bolj pregledna :OK:

Ste pa čist zasuli Zoka z delom. :D

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, med skuterji so kubature do 125 ccm + vse glede skuterjev, tuki od 125 do 250 ccm, nad 250 ccm pa med motocikli. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use fajn, sam kuko pa da teme yamaha dt ni tuki, sj je 125cc :? , od 50 dt pa ne vem ce je 1 stran napisana v celi temi :doze: . no sj ni tolk vazn, sam yamaha DT pa res ni skuter :wacko:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse 50 in 70 cc zadevscine ostanejo med skuterji (res niso skuterji, so pa mopedi - tud skuterji spadajo v kategorijo mopedov), kar je vec, pa gre sem.

teme iz motociklov so ze premaknjene, teme iz skuterjev pa se bojo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAAAAKOOONNN!!!!

Zdej mi koncno ni treba več sakkat po celem forumu da najdem kako pametno 125-250ko!!!

Zelo sem navdušen! :yea2:

Preglednost na višku, ugled zvišan, carji ste! :P

Sam kaj se tega niste prec spomnl??? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no,sam temo Yamaha DT125 bi pa res lahko prestavl iz skuterjev med 125-250ccm motocikle...to bi blo fajn .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

done. hvala za info - iskalnik ni najdu, k v naslovu ni cifre 125. .)

ce se kdo kej najde nej mi kr pove, najboljs preko PM!

LP, Zok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprov mi na začetku ni blo ušeč da ste dal 125ke stran od motociklov ko da so mn vredne moram zdej to kar ste naredel zlo pohvalt. Nč več iskanja tem, vse na enem mestu. Pa še da se mal lastniki 125 spoznamo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

B) hy. kako ste? sm ze mislu da je forum propadu k ni blo novih objav, no zdle sm pa to mapo vidu! hehe no lepo to da ste mal spremenil k tm je blo use zmesan. in kaj kej delate zdej? Kok je dobr k so pocitnce zdej, tm u sol ze gleva bolela! hehe B)

no folk lpo se mejte! see ya

:OK: :yea2: HAPPY NEW YEAR 2005 :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kwa je zdej folk? a ste na ta forum cist pozabl al kaj??? dejte kej pisat k tole k ni nc novga pa k nc ne pisete je cist kr neki! dejte mal pisat. napiste kam si zelite narest kksn izlet z motorji da bomo vedl kam se bomo kej zapelal!!!

piste kej

mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mihec :) kwa bi pa rd da napisemo? :P :wacko: aja a je kdo za ksno turo konc augusta? :doze: :blink:

no bo ze... .)

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mihec, ali imaš v planu kako večdnevno turo? Kajti tako turo bi bilo še nekako smiselno začetni planirati že sedaj, pa že to je mogoče zgodaj... :hmm:

Kar pa se ostalih enodnevnih turic tiče, je pa brezveze že sedaj plane delat. Se bomo že potem med sezono sproti menili kam, kako in s čim... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če to glih sm paše ampak bom vseen napisu...

A se mi splača 125ccm motor kupovat al ne? RSka je kar draga pa če pomislm da bi drugo leto lohka že avto dobu... Kva mislte? A se splača? Ker drugač vožnja z motorjem mi ful velik pomen mislm ni mi to sam eno prevozno sredstvo. Gotovo bom pol kasnej u lajfu kej močnejšega kupu. Samo za 125ccm pa res nevem no. Svetujte plz! ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti to zares toliko pomeni, kupi motor in naj avto počaka.

tudi sam sem tako naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se odloči kaj ti več pomeni... Prevozno sredstvo, ali več kot prevozno sredstvo ;)

Če se boš odločil za motor, ti bo zelooo velikrat žal. Še posebej kdaj ko boš v dežju na avtobus hodil in nebi bilo prav če bi si takrat rekel: ''Mamico motosvetu, jim bom jaz dal motor si kup ja...''

Po drugi strani bo pa podobno z avtom :)

Odloči se sam, ker ima vsak svoje razloge...

Jaz sem naprimer zaradi motorja preložil nakup avtomobila za nekaj let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!