Skoči na vsebino

nova forumska kategorija - 125 in 250cc


simonsi

Priporočene objave

A za tebe se sezona začne avgusta :huh:

amm ja... :BUA: k takrt komi dobim izpit :blink: :BUA: no ubistvu ga dobim ze 27.7 (prva sreda po mojmu brzdeju) sam pol sledi par dni komeranja ( :SS ) zarad praznovanja :yea1: :oops: pol pa pocas na motor pa gas :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa oboje kupu.  :hmm:

Ja če maš res velik keša si komot oboje kupu!

Nimamo vsi t9olk keša d bi tapru za motor 600k vrgl pol pa še miljon pa pol za avto!

:( :nono: :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Alo!!!

mene zanima nekaj! HYOSUNG - AQUILA 250.

CENA NOVEGA MOTORJA JE 929.000,00 SIT

Zanima me (kr sme začetnik na področju motociklizma) ali je ta motor vredu. Kakšne so praktične izkušnje s tem motorjem? Ali mi kdo predlaga kakšen drugi motor...

:hmm: :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm najprej poglej ce ze obstaja tema (iskalnik). in ce vidis da je ni pol odpri novo temo... :P

simple as that... drgac pa welcome 2 the club :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hallo folk! pomlad je tu in z njo lepi sončni dnevi!!! A ste ze pelal kej svoje zverinice na sprehod??? gdaj gremo eno turo narest ???

piste kej :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hallo folk! ceste so že SALD & SAND FREE tko da je ze cajt da se za kksno turo zmenmo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

<_< , jah morate pazit na jezik, ker slavisti zavijajo z očmi :krneki:, drugače pa ... :topic: za ture...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cemu je sploh ta tema namenjena!?!? :? a nabijanju o 125cc? :P pol bom pa jest povedu da mi manka sam se 74 dni do izpita .) :kva2: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa 22 do matematike I, 24 do fizike I in 30 do računalništva I, na vse tri grem že drugič in upam da tokrat bolj uspešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bed... motor je kr odvisna stvarca :D :devil:

aja sm mau zajebu cez 74 dni mam komi brzdej... ksn tedn pol bom pa ze meu izpit :D (cpp-glavni, pa glavna vozna) :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ksn tedn pol bom pa ze meu izpit :D (cpp-glavni, pa glavna vozna)  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

kako nej rečem, si pa optimističen da boš naredu cpp pa glavno v enem tednu. tok al pa še več boš mogu čakat samo med cpp-jem in glavno.

pol je pa še vprašanje če boš v prvo naredu, pa če bo lep vreme, pa če bo mela komisija takrat cajt pa inštruktor, pa če....

no zdej pa že mal nakladam :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je un instruktor reku da k sm tok zgodn da bo poskrbu da bojo res usi na mestu k bo treba... zdej pa kar bo, pa bo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej na to sm mislu

jst sm mel 6.7 rd pa sm naredu izpit šele oktobra, je pa res da med počitncamnism delu pa še slab vreme,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa zaj rumeno zobno scetko pa bojler sm vsteku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!