Skoči na vsebino

Zbor v Goriških Brdih 2004


cirkusdirektor

Priporočene objave

lp

Letos pa zal ne grem... no ja lahko z prtom po zemljevidu malo podrgnem to je pa tudi vse. Se pira za vase zdravje ne morem spit - ker ga ni... :cry:

DaNe

somewhere in Sudan desert.... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor me moj plesnivi spomin ne vara, lani tudi ni bilo zbora.

Ni bilo zbora (kolikor sem izvedel zaradi nesoglasij z obcino), je bil pa vseeno v MK Brda clubhousu welcome drink + golaz (zastonj) in pivo za placati... Pa vreme je bilo prav krasno; soncno in toplo....

Res je bil enkraten zaklucek sezone... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko pa nisem bil trhljen od enega snopcka... ali pac :hmm: Kolikor se jaz spomnim, je edino kar sem placal 2x lasko; je uniona zmanjkalo... (eden je bil zame, eden pa za bratranca) ... Golaz in en kos kruha zastonj...

Razen ce je bil golaz vracunan v ceno piva :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Kolikor se jaz spomnim, je edino kar sem placal 2x lasko; je uniona zmanjkalo... (eden je bil zame, eden pa za bratranca) ... Golaz in en kos kruha zastonj...

A to je tisto s tistim kelnarjem, ko so ga pretepli, ker jim je tak minus naredil :lol1: ....so mislili najprej, da jih je pokradel :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi končno eden lahko pove ( da bo vsaj na tem področju konc družinskih prepirov) a se gre v Brda al ne, madona???!!!

Če se gre, a se gre v soboto, 9. oktobra, kdo gre, zakaj gre in zakaj ne 9.oktobra in zakaj ne tako kot lansko leto in če ja, kje bomo jedli? :hmm:

Se lohk čist na kratko nekdo neki reče. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.10., detajli sledijo.

hvala, bivši prijatelj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.10., detajli sledijo.

:kva2: :rolleyes:

čim prej detajle smo nestrpni....pa še vreme mormo naročt po top shopu....čas dostave 10 dni.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!