Skoči na vsebino

Osvetlitev armature


_jezus_

Priporočene objave

Mene pa zanima, ce kdo ve kje bi se dalo dobit lucke za osvetlitev armature... JAz bi namrec mel modre, ker mi gre oranzna ze na zivce..

V scooterkitu nimajo, zato sprasujem vas...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupo zelene žarnice... zdaj nevem če imaš enak sistem osvetljevanja...

To so takšne majhne žarnice, ki se vstavijo v plastični "gumbek" katerega od spodnje strani armaturke not potisneš pa obrneš :) Maš pa najrazličnejše barve teh žarnic. Kupo pa sem v MB, trgovina pri dvorani Tabor, AvtoDekord

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja take male so ko jih v luknjo vstavis not ja.. Kolko si pa dal?

Bi mi ti lahko nabavo jih pa poslal, ker na zalost takih v nm nimamo?

Moram it malo okoli se povprasat, cene pac maribor :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso ble drage, sem pa pripričan da jih mate tud v NM, ker to se dobi v trgovini kjer prodajajo neorginalne rezervne dele za avte :) Ker avti tud majo osvetlitev eni modro, rumeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če bi kdo dal slikco te žarničke sm gor, če jo slučajno ma, d vidmo še ostali kašna zgleda ta stvar :hmm: k bi tud js kej zamenju (pa pr avtu tudi, ma sej je isto verjetno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi pa te lucke zamenu pr digitalnem stevcu k svet zeleno? A to bi se dal tko narest da svet tut digitaln zaslončk, al sam armatura okol, ce mogoce kdo ve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

firefox ma digitalno to, tko da tm nevem kako ma.. RAzrdri pa poglej.. Jaz mam okoli 8 malih zarnic ki mi grejo na kurac (oranzna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm gledu na a3m pa je par žarnic za armaturo 1668. Jst bi jih pa tut tm okrog 8 rabu, pa je to predrago. Mogoče so to kake drugačne. :)

Popravljeno . Popravil Manijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sm zamenu. Pri meni so za osvetlitev 3 zarnice + 3 za zmigavce pa to, ki imajo itak vsaka svojo barvo, tako da sem modro dal samo za glavno osvetlitev.

Za 3 zarnice sem dal 600 sit, ne zgleda pa cisto modro, ker niso tak mocne.. Bolj svoh ampak je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zarnice so take cisto majhne.. V tisto plastiko se jih da.. So pa iste ko za avto.

Osvetlitev bom pa enkrat ponoc slikal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!