Skoči na vsebino

Kaj mi predlagate


snookie

Priporočene objave

Kupo sem si športni filter malossi E5, pri tem sem še menjo fedrce, valjčke pa dizo sem povrto... Prej mi je šo po števci 95 (samo je na začetki neke jebopol pri 30 pa stegno(valjčki)), zdaj mi gre na začetki vreji končna pa je samo 80, filter bi rad gori obdržal, ker ma res ubijalski zvok, tak da, naj dam večji fergazer, ali kaj drugega(če zimo si bom polini corso gor dal)??? (mam malagutija F12 AC, gori pa ZX-a) tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo. zaj si vse naredu.

dizo kupi drugo, toto pa v smeti zabrisi da si nebos delo sramote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gori mam ZX-a, blokade veni, valjčki 3,5g(se mi zdi) pa trše fedrce... vem da je števec samo do 80, samo mi cajger pride za znak za žmigavce( da pa to ni realni 95 pa tuji vem :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizo pa sem povrto s kalibriranim svedrom, in to na 80

brez CNC ti tud zlat sveder ne pomaga. pri dizah so tolerance prakticno enake nicli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te z mojim je da gre samo 80 po svecu :cry: pa mam vse isto menjano ko ti :cry: kaj ti si menjo fedrce na sklopki???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v glavnem. Bi mi ta fergazer rešo težave :?

ce bi mel nepovrtane dize, pol ja. :) tud nove dize (seveda prava velikost) bi ti resile te "tezave".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vedno to ne razumem kak ti je lahko sal 95 po stevcu z zx-om pa valcki pa fedrcami drugimi :? :hmm: Bi mi lahko ti to povedo?? Kak to mogoce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kak je te tebi sal 95 po stevcu?? Ce pa aeroxi grejo tolko ti pa mas zracno hlajenega oni pa so vodni :? :) Ker mene pred sibne z aeroxom pa ma samo blokade odstranjene pa original avspuh :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 3,5 gramske, ker so bili tisti polek Zx pretežki pa se me je mašina neke jebala. Dugač pa mam kar dosti ludi za pričo... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!