Skoči na vsebino

MOTO KLUBI - ustanovitev...


Thundercat

Priporočene objave

Ustanovi klub kjer bo vodstvo urejeno tako, kot je v cerkvi.

Bojda majo štamperli tko urejen, tak da tam ni nobenga šefa... si nobeden ne upa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 250 klubov po sloveniji se bol malo našitkarjev vidi po cestah. Če se hočeš vozit v skupini si najdi na motosvetu ene par motoristu pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanovi klub kjer bo vodstvo urejeno tako, kot je v cerkvi.

Bojda majo štamperli tko urejen, tak da tam ni nobenga šefa... si nobeden ne upa. :)

a pol se bo zlorabljalo male otroke pa pokralo ogromno denarja ? tako ti je vodstvo v cerkvah :D Mafia !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nekako se mi zdi da so razmere pri večini klubov podobne....zakaj le. :hmm:

vsaka čast izjemam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm nekako se mi zdi da so razmere pri večini klubov podobne....zakaj le. :hmm:

vsaka čast izjemam :D

Ja res vsaka čast izjemam. :worship:

Lowrenc je prav napisu.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekipca 5 motorju čist zadost. Tistega k je najbol počasen ga daš da vodi skupino in to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak, lahk se jih pele tut več, če se folk zna kulturno vozit v skupini, brez španarije in postopaštva, ker s tem ogrožaš tut druge, pa tut če pridemo 15min kasnej se tu ne bo svet podrl.

Nazadnje se vodila skupino 20 motorjev, pa je bilo the best, spredi ta počasni, zadaj pa oni malo hitrejsi:)) v vglavnem na cilju so bili vsi zadovoljni in celi, pa je tak poseben filing.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep gre za pravi old skul MC Toteki. Tri barve in vse kar gre zraven. Najmanj leto pripravništva potem pa še test sposobnosti in predanosti. :whistle:

Sprejemajo pa res samo ornk hardcore bikerje!

Ne verjet totemu hepanu :) ni nobenega kluba, kaj šele sprejema.

Toti si pravijo Toteki:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...amp;start=12615

Če živiš v MB pa se kak torek oglasi (v zgornji temi se ponavadi javi kje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol se bo zlorabljalo male otroke pa pokralo ogromno denarja ? tako ti je vodstvo v cerkvah :D Mafia !

Res nimaš pojma. :rolleyes:

Razlaga: Šefa se na križ pribije in vse funkcionira tko kot more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nimaš pojma. :rolleyes:

Razlaga: Šefa se na križ pribije in vse funkcionira tko kot more.

tisto ni biu šef :D Rimljani so hipije na križ nabijali zaradi zlorabe drog :P Zakaj mislis da je jezus vidu boga ? sala mala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Če pa se nas je ze zbralo ene 15-25, pa se nismo skupi pejali, ampak 2 skupini, kao eni malo bolj hitri in eno malo manj..........to se mi je zdelo neumno, ker če smo neki klub, ne vem zakaj nebi enkrat za spremembo se peljali skupaj, ker je to posebno doživetje vsaj za mene, da se pele ene 10-20 motoristov skupaj lepo tekoče.

LP

Zaradi tega pa sva sla z zeno ven iz kluba in od takrat sva Free Biker, cez vikend sva bla v Mostrju, pri MC Neretva, vsak z svojem motorju in se pridruzimo tem ali onemu in je vse uredu. Ni nobenih skopin vec, tak, da ne grema vec v en klub, za nas osebno je tak najboljse.

Popravljeno . Popravil EURO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa tut če pridemo 15min kasnej se tu ne bo svet podrl ...

Se pa bo pivo ogrelo, kar je skoraj isto, ko da bi se svet podrl!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjet totemu hepanu :) ni nobenega kluba, kaj šele sprejema.

Toti si pravijo Toteki:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...amp;start=12615

Če živiš v MB pa se kak torek oglasi (v zgornji temi se ponavadi javi kje).

:blink: Kaaaaj? A potem sem se zastonj zadnje leto matral pa fural v MB???

Jaz pa mislil kaki maher bom sedaj, ko bom v MC Toteki :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak, lahk se jih pele tut več, če se folk zna kulturno vozit v skupini, brez španarije in postopaštva, ker s tem ogrožaš tut druge, pa tut če pridemo 15min kasnej se tu ne bo svet podrl.

Nazadnje se vodila skupino 20 motorjev, pa je bilo the best, spredi ta počasni, zadaj pa oni malo hitrejsi:)) v vglavnem na cilju so bili vsi zadovoljni in celi, pa je tak poseben filing.

Ja poznam razmere in moram rečt da sem tudi sam pričakoval malo več neke organiziranosti (kot sva se že pogovarjala).

Sicer se treba vsaki situaciji prilagodit. Po drugi strani je MC ogromno tko da to ni problem, pazit treba da ne prideš iz dežja pod kap (npr joe, ki je fuuuul faca :worship: ).

Ponavadi se pa tko vozi skupaj ena klapa ali iz istega MC, drugega MC ali free je čist vseeno. Če smo frendi, znanci itd. ni nikakršen problem nekam it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustanovi klub kjer bo vodstvo urejeno tako, kot je v cerkvi.

Kar pomeni, vsi moški lahko napredujejo do papeža (beripredsednikapress), ženska so pa lahko kvečemu nune (beripralkemotorjevpress).

Ej stari, v takem klubu bi jaz tut bil. MC RKC :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Po drugi strani je MC ogromno tko da to ni problem, pazit treba da ne prideš iz dežja pod kap (npr joe, ki je fuuuul faca :worship: ).

Ponavadi se pa tko vozi skupaj ena klapa ali iz istega MC, drugega MC ali free je čist vseeno. Če smo frendi, znanci itd. ni nikakršen problem nekam it.

Že letim po kokice pa pivo :evilgrin:

Dečko za vsak slučaj: Prednosti, če si član MK,MC ali KLM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motoristkam in motoristom!!!!!!!!!!!!!! :worship:

V glavnem po 2 letih odhajam iz svojega kluba zaradi tega, ker pač se pričakovala da bo to ena dobra ekipa, s katero se bomo vozili ob vikendih naokoli, na razne ture, daljše in krajše, pa mogoče tidu kaki motozbor obiskali. Ampak žal ni bilo tako, kljub 60 članom v klubu.

:headbang: ''PUNO KAPO'' imam šminkerjev in tistih ki imajo motor zato da se vozijo od kafica do kafica, zraven pa mečejo slabo luč na prave motoriste. Jaz sem si kupila motor s tem namenom da se peljem, da uzivam v vožnji, da na tej voznji spoznam nove ljudi-fajne, pozitivne, in pa seveda da nekaj vidim. Ne pa da v 2 letih nismo bili sposobni oz. nase vodstvo ni bilo sposobno spacati skupaj enega sestanka ali piknika ali voznje na katero bi nas več šlo, ampak itak je to posledica tega da se je predsedniku jebalo dobesedno, in se mu se zdaj...ampak dobr ne bom o notranjih problemih kluba. Če pa se nas je ze zbralo ene 15-25, pa se nismo skupi pejali, ampak 2 skupini, kao eni malo bolj hitri in eno malo manj..........to se mi je zdelo neumno, ker če smo neki klub, ne vem zakaj nebi enkrat za spremembo se peljali skupaj, ker je to posebno doživetje vsaj za mene, da se pele ene 10-20 motoristov skupaj lepo tekoče.

V glavnem v prihodnje iščem novi klub, kjer so ljudje ki dajo nekaj na življenjem, ki znajo uživat, ki jim ni težko iti z motorjem na kako potovanje za vikend ali daljs časa, da se vmes obišče tudi kaki dober motozbor da se malo 'odklopimo', in pa seveda da je to dober tim ljudi, ki ima urejene stvari v glavi, ki so resni, da se da z njimi normalno pogovarjat.

Mogoče zahtevam preveč, mogoče se bo nekomu zdelo to smešno kar pišem, ampak mislim da je marsikdo med nami, ki je imel podobno izkušnjo :unsure: na žalost!!!

Moje mišljenje je da smo motoristi motoristi po duši, ne glede na spol in motor, brez faušije in hinavščine..............želim si samo družbe pravih bajkerjev in bajkeric, ki vejo zakaj imajo motor.(NE ŠMINKERJI)

LP

Cajti so se spremenili, tak da itak ta pravih klubov ni več, jaz sem pred leti isto naredo in potem sem najdo motosvet, najdo enih par starih kolegov in ogromno novih. Za vsakega se najde nekdo ki k njemu paše in se lahko fajn skup pelajo, ne rabiš met zato kluba. Klub je zato da se lahko pol skregajo, če ne zaradi drugega, ko je treba kaj naredit zaklub, ziher pa na koncu okol denarja.

Jep gre za pravi old skul MC Toteki. Tri barve in vse kar gre zraven. Najmanj leto pripravništva potem pa še test sposobnosti in predanosti. :whistle:

Sprejemajo pa res samo ornk hardcore bikerje!

..ja ja take obritoglavce (poznaš kakiga Kec :evilgrin: )

:blink: Kaaaaj? A potem sem se zastonj zadnje leto matral pa fural v MB???

Jaz pa mislil kaki maher bom sedaj, ko bom v MC Toteki :wacko:

..kak ti je blo teško :beer2: :beer2: :010 :010 :grupni: ...

napiši še prednosti če nisi član :D pomoje ih je več :D

vse je že blo povedano...

..ti samo pridi, se te nemo rejzali :naughty: ...

..prvi pir jaz plačam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Kaaaaj? A potem sem se zastonj zadnje leto matral pa fural v MB???

Jaz pa mislil kaki maher bom sedaj, ko bom v MC Toteki :wacko:

Eh, saj ti si že dolgo častni član :)

Samo so ti verjetno pozabli povedat.

Samo v zadnjem času maš premalo čelado na glavi, pa ti je sonce v glavo malo stoplo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Apache

Malo si poglej našo moto skupino www.okriders.net ki ima veliko prednost pred MK

Največja prednost pa je ta da nas je veliko in ko se organizira ob vikendih potovanja ali

piknike se nas od več kot tristo članov komaj zbere dovolj naprimer za piknik.

Za potovanja pa ni problem, če pa nas bi bilo kot v moto klubih bi bilo kot sama praviš žalost.

lp:Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apache

Malo si poglej našo moto skupino www.okriders.net ki ima veliko prednost pred MK

Največja prednost pa je ta da nas je veliko in ko se organizira ob vikendih potovanja ali

piknike se nas od več kot tristo članov komaj zbere dovolj naprimer za piknik.

Za potovanja pa ni problem, če pa nas bi bilo kot v moto klubih bi bilo kot sama praviš žalost.

lp:Anton

Vi ste prazaprav moji idoli. Isto kot dopisno kleklarsko drustvo... Sam da imajo oni dolocene stvari bolje urejene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste prazaprav moji idoli. Isto kot dopisno kleklarsko drustvo... Sam da imajo oni dolocene stvari bolje urejene...

Ne žali nas kleklarjev, ker smo dosti boljši :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto kot dopisno kleklarsko drustvo... Sam da imajo oni dolocene stvari bolje urejene...

pa ne mi rečt, da si ti bil kdaj v takem klubu.......da veš kako imajo pošlihtano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!