Skoči na vsebino

BMW F 650 GS


Andrej666

Priporočene objave

Ja bom pač rešil tako, da si bom kupil dezno opremo.

Sicer mi do naslednjega leta najbrz ne bo rabila ker se trenutno nahajam v Grčiji in dezja ne bo več dosti.

Sem pa hotel samo zbrati vtise mnenja lastnikov F650 GS-a koliko so mokri :)

Večkrat sem naletel na mokro cestišče..nazadnje je bilo pred mesecem dni ko je nehalo dezevat in sem se vračal domov ...noge sem imel mokre do kolen in unih 25Km ob 1h zjutraj mi je premrazilo ko ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi ti pomagal ta podaljšek original blatnika:

cena 29€, pri

www.wunderlich.de

post-4-1079987500.jpg

Popravljeno . Popravil bambi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ce ima kdo kakrsnokoli dodatno opremo za F-a (za prodat), bi bil zelo vesel ce se mi javi (vetrobran, scitniki rok, nosilci kovckov,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ima kdo kake izkušnje s povišanim vetrobranom na bmw 650 gs, Namreč originalni mi tko čudno piha, da mi kar bobni pod čelado (schuberth koncept). Pa nebi rad čist na slepo dnarja stran metal za višjega dokler nevem da bo bolje.

LP

Čriček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest bi imel pa eno prošnjo.

Po tezki izbiri svojega prvega motorja sem se odlocil za enduro BMW f650 l. 99, in zaenkrat mi ni zal.

Problem je pa v tem, da je stari ki mi je prodal motor, izgubil, ali zalozil knjigico s tehnicnimi podatki motorja, ki pa si jo jaz zelim imeti.

Zato prosim, ce mi je kaksen voznik takega motorja, pripravljen posoditi knjizico za prekopirati.

Hvala!!

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi imel pa eno prošnjo.

Po tezki izbiri svojega prvega motorja sem se odlocil za enduro BMW f650 l. 99, in zaenkrat mi ni zal.

Problem je pa v tem, da je stari ki mi je prodal motor, izgubil, ali zalozil knjigico s tehnicnimi podatki motorja, ki pa si jo jaz zelim imeti.

Zato prosim, ce mi je kaksen voznik takega motorja, pripravljen posoditi knjizico za prekopirati.

Hvala!!

Simon

Ja, tudi jaz sem srečni lastnik f650, ampak l.1995, in tudi nimam priročnika za motor. Ima mogoče kdo priročnik, da ga kopiram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi imel pa eno prošnjo.

Po tezki izbiri svojega prvega motorja sem se odlocil za enduro BMW f650 l. 99, in zaenkrat mi ni zal.

Problem je pa v tem, da je stari ki mi je prodal motor, izgubil, ali zalozil knjigico s tehnicnimi podatki motorja, ki pa si jo jaz zelim imeti.

Zato prosim, ce mi je kaksen voznik takega motorja, pripravljen posoditi knjizico za prekopirati.

Hvala!!

Simon

Sem šel zanalašč na net pogledat in kar nekaj časa zapravil. No našel samo eno v nemščini v PDF formatu (cca 35mb dolgo), v google vtipkaj ime motorja in manual pa boš kmal našel.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bi vesel linka, lepo da si našel, saj sem tudi jaz na enak način iskal, žal brez uspeha. Zdaj si me pa peljal žejnega čez puščavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ma kdo mogoče kakšno pametno idejo kako fiksirat ogledala (razen da jih zamenjam :rolleyes: ) ker se pri 120+ km/h začnejo na notr obračat. So pa narejena na "kuglco", tako da jih se zategnit ni s čim :wacko:

Zna bit problem na avtocesti ko hočem zamenjat pas, pogledam v ogledalo pa :kva2: nič ne vidim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da imamo različna. Moja se dajo zategnit.

Vendar sem imel pokvarjeno matico in mi je novo dal serviser v Trzinu zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, pa bodo potem res različna... sem pregledal vse zivo in ni nobene matice... samo kuglca in nanjo "nataknjeno" ogledalo pa nic za zategnit :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Guest damjanadam

Vsi, ki bi želeli imeti servisno knjigo od BMW650GS ni blema na 307 straneh je razstavljen na parfaktorje z čisto vsemi podatki.

P.S. origal BMW

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam slovenska navodila za F650 l. 1997. še od takratnega Tehnouniona, Imam pa tudi original nemška, ki so poleg motorja.

Če kdo rabi, naj se javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Motor je dober, primeren predvsem za začetnike, lahek za upravljat, zdi se mi tudi zelo agilen, možnost vklopa/izklopa ABS, ogrevanje ročk, agregat malenkost podhranjen, cena :BUA: Peljal sem ga na eno 40km turo po cesti in makadamu in je name naredu kar pozitiven vtis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz ga imam, ker:

- nisem dirkac (za to imam avto)

- so mi enduroti vsec, ampak bi imel vseeno malo udobja (dober zic in pozicija)

- ga je res preprosto peljat (sem relativen zacetnik)

- je ABS zame pogoj

- obozujem zvok enega cilindra (osebni fetish)

- mi je dizajn super (in se zaradi njega zal name lepijo sami tipi :)

- mi par deset procentov v ceni gor ali dol ni problem

Jasno je, da za isti denar zelo preprosto dobis hitrejsi/boljse izdelan/lepsi?/whatever motor, vendar ne stekam, zakaj bi si clovek motor izbiral racionalno.

Vazne opombe: 95% casa je moj GS v uporabi namesto avta za mestno voznjo. Visina sedenja je za mesto idealna, ker vidis cez vse avtomobile naprej in lahko zgodaj previdevas, kdaj se bo pred teboj naredila stala.

Glede obracanja ogledal - to je znan defekt (vsaj v seriji 2003), ki ti ga na Avto Aktivu zastonj pofiksajo z menjavo obeh speglov.

Ajd,

Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hi!

Ker ima moja GS-ka že 27k km se ji je zahotela menjava verige (beri: otrdeli členki itd.)

Ker sem na spletni strani trgovin LOUIS (www.louis.de) zasledil, da stane komplet zobnikov in verige proizvajalca DID okoli 110 EUR, sem pomislil, da bi bila to (cenovno :OK: ) dobra alternativa za originalen BMW-jev komplet (46.000 SIT - preverjeno pri Avto Activ :BUA: ).

Ima kdo kakšne izkušnje z DID verigami in premontažami?

Hvala že vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš kaj falit!Če piše da je za tvoj motor potem nebi smelo biti nič narobe glede dolžine in same namestistve!

Drugače je pa D.I.D ena izmed najboljših proizvajalcev kar se verig tiče in te glede tega nima kaj skrbeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...

Malo sem prebiral, malo po internetu surfal, pa se še vedno ne morem odločiti ali naj se spravim v "samo-montažo" scotoilerja ali ne. Drugače vozim BMW 650GS in glede na to, da kar nekaj kilometrov prevozim tudi po neurejenih cestah in poteh, sklepam, da bi mi ta napravica olajšala življenje.

Ima že kdo iskušnje z montažo na GS-ko?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš kaj falit!Če piše da je za tvoj motor potem nebi smelo biti nič narobe glede dolžine in same namestistve!

Drugače je pa D.I.D ena izmed najboljših proizvajalcev kar se verig tiče in te glede tega nima  kaj skrbeti.

Super! Bom poizkusil kar preko interneta speljati naročilo... Upam, da ne komplicirajo

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa žal ne moreva resnično vedeti ne ti ne jaz če prodajajo ponaredke kot original oziroma celo slabše originale.Mislim da si taka firma tega ne bi smela dovoliti.Če so podatki in model verige taki kot piše bi to moralo tudi držati, lahko pa preveriš še kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da obstaja več kvalitet verig, potem je samo od tebe odvisno koliko si pripravljen seči v žep. Tiste slabše bo prej pretegnilo, tiste boljše bodo pa prej oba verižnika zdrgnile pa bodo še OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!