Skoči na vsebino

na začetku ga duši


krneki

Priporočene objave

Imam skuter gilero runner, nepredelano, vse original. Zadnje čase pa imam en problem. Ko je skuter na miru (štan gas) in ko hočem speljat mi ga včasih kar zaduši. Na začetku ga je zamorilo za kako sekundo, zdej ga pa že za 2-3 sekunde in vedno pogosteje :cry:

A kdo ve kaj je narobe? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se men vcasih zgodi, verjetno dobi prevec zraka(sportni filter :D ), samo ce mas vse original nevem kak se je lahko to pri tebi zgodilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je preveč lufta, pol dela v štand gasu vredu, pol pa ko daš ful gasa ti hoče vgasnit, če spustiš pa spet laufa..

Tut svečka je možna. Pač preveri vse možnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je preveč lufta, pol to štelaš na fergazerju. Na strani je poleg velikega šraufa za prosti tek, še šraufek za luft. Tam zavijaš oz. odvijaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo fergija poglej- tisti vijak za luft obračaj

sicer pa čudno da ti to na stock mašini dela.....to je men delalo ko sem šp. filter gor dau in ga je samo zadušilo....woooooohhh in je crkna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krneki tist šrauf zelo delikatn...tko da vrt za pol obrata.

Pa kaj maš ti vse preštimano na skutrju?

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa preglej malo filter al pa kaj okoli fergija ce ni kakšne luknje ali kaj takega drugace pa nevem kaj bi blo to narobe, pa meni se tudi čudno zdi da se ti to dogaja na original mašini :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filter sem sčistu (ni bil skor nič umazan)

svečko bom juter pošmirglu

glede šraufa za zrak pa: probu sem 8 nastavitev (+90°, +90°, +90°, +90° ; -90°, -90°, -90°, -90°) ampak mi ga še vedno duši :cry:

na svojmu skuterju imam VSE original + odstranjene blokade. drugače pa imam samo 4000 km. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nabavi svečko, sej ni neki strošek (enih 500sit) razn če misliš platinasto kupit, česa pa ne rabiš na stock mašini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdej sem zamenju svečko, pa mi ga še vseen duši :cry:. odpre se šele pri 20 km/h :(

zdej ga lahk pa sam na servis peljem v velenje, ko mi bo tok zaračunu da :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!