Skoči na vsebino

na začetku ga duši


krneki

Priporočene objave

mogoce dobi premalo zraka tak je blo pri meni da sem ga mogo potisnit iz mesta pol pa sem dal not red sponge pa zdaj dela normlano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frgazr si pucu kej??

K jst sm enkrat meu problem pač da sm vžgal skutr in je po 3s crknu. Vzrok so ble zabite dize z mivko :kva2: . Tko da nebi blo obveč frgazr snet pa prepucat. Sam zapomni si kak skup paše vse .)

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je, ker js še skuterja nisem nikol dal narazen .)

a je kdo iz okolice velenja doma pa ko je že to delov?

vse je enkrat prvič..tak da le pogumno na delo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je, ker js še skuterja nisem nikol dal narazen 

a je kdo iz okolice velenja doma pa ko je že to delov?

se strinjam z den2! jst tut nism na zacetku nc znou! pol mi je pa fotr pokazu pa korak za korakom sm ksno stvar pogruntu! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tuki nimaš dost za zafrknt....

Un šrauf za zrak si itak že 25 krat obrnu. Vse kar loh zafrkneš je to da narobe sešraufaš nazaj. Res vse si zapomni kam gre kej. Slikej po možnosti.

Drugač pa tko se začne učit na motorjih. Lepo počas greš rastavlat. Pol kdaj kej zajebeš. Sam ne se sekirat. Neboš prvi k boš kej polomu .) .

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz mam tut podoben problem in sicer kupu sem rabljenega NRG MC2, vse original sam ona blokada na auspuhu je vun vzeta pa leti tut tam nekje 80 km/h pa mam tut problem pri speljevanju ko je mašuna mrzla, recimo ko ga zalaufam da se malo segreje pa se potem odpeljem pa nikam ne vleče tam nekje do 20-25 km/h potem pa kr lepo potegne, potem ni več problema s speljevanjem (recimo na krišišču) samo ko se vstavim pa recimo čakam 5 min pa je mašina zalaufana pa spet noče vleč tam nekje do 20-25 km/h.

Kaj mislite da je kriva svečka al kaj drugega, skuter je sicer kar star (20.000km) sam je mel pred parimi mesci menjane valčke pa počiščene odtale pizdarije pa federce,.... sam nekega resnega servisa pa še ni mel.

Bom menjal še svečko pa bomo vidli če bo še potem tak len pri speljevanju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da svecka pomaga pri speljevanju? :blink: Rekel si da je samo blokada na izpuhu ven vzeta?Torej to pomeni da se je blokada na variatorju not?In leti 80 :lol1: :lol1: In potem se se sprasujes zakaj ne vlece? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeee, vmes ko pač dobiva na brzini je lukna ko en čas nič ne vleče 20-25 km/h kar prej ni blo to se je pojavlo v zadnjem letu, tak da pomojem pri tem nima nič blokada... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeee, vmes ko pač dobiva na brzini je lukna ko en čas nič ne vleče 20-25 km/h kar prej ni blo to se je pojavlo v zadnjem letu, tak da pomojem pri tem nima nič blokada... :fight2:

Kak pa veš da ni to prej delalo, če si prej napisal kot da si ga ravnokar kupil? Sicer pa prvo ga odblokiraj, sploh pa variator in se potem pogovarjaj o speljevanju in luknjah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji lastnik mi je pač rekel da se to začelo dogajat letos (sej serisko najbrš ni not lukne ne).

Maš pa prav da ga jaz najprej odblokiram pa potem štelam pa menjavam stvari če je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne more mu it zablokiran motor 80km/h. motor je ze odblokiran, verjetno mas slabe valjcke, al pa ce jermen prevec drsi. Kupi sportni variomat in pri speljebvanju ne bo luken, dobil bos vecje pospeske in pa tud mal na koncni se pozna, motor predvsem bolj odziven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje maš valčke slabe al pa nepraviln jermen.

Lahka je pa tut varijator hin.Men se je isto dogajal ko sm mel nrg-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti vleče zamorjeno je to al preveč zraka al pa premal bencina. Jest mam fuč zaug, tko da če je fajn mrzlo, sploh ne morem speljat z mesta. Obrneš ročko in ga takoj zamori. Je pa zato poraba okol 4l/100km pri 180ccm mašini :D

Kot rečeno, probavi. Če ti tega ne dela polet, je lahko samo slabo naštiman frgazer in ne more delat dobr na gost zimski zrak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej idi v trgovino pa kupi večjo dizo, če imaš športni filter kupi za vsaj 10 številk večjo dizo...saj ga duši preslaba mešanica!!! Jaz imam firefoxa in sem imel iste probleme, ko pa sem dal not večjo dizo in nastavo zrak na minimum dela ko urca :) :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej idi v trgovino pa kupi večjo dizo, če imaš športni filter kupi za vsaj 10 številk večjo dizo...saj ga duši preslaba mešanica!!! Jaz imam firefoxa in sem imel iste probleme, ko pa sem dal not večjo dizo in nastavo zrak na minimum dela ko urca  :)  :D  :OK:

Koliko sem jaz vido, ni nikjer omenjal športnega filtra :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
No jaz mam tut gilero runner duši takrat kadar dalj časa stoji na mestua (prezimovanje) al pa ko je hladno.  :)

sej to je normalno

men tudi takoj ko ga mrzlega zašaltam duši, ko pa malo brni ("da k sebi prije") pa je vreji vse

more se malo segreti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!