Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Fabo

Priporočene objave

jp jp blo je res lepo učeri :worship: :worship: :worship: , .....organizacija,vremce, tura, družba....lepo spoznat nove ljudi......drugo leto če pa vse po planih in sreči bom lhk zraven sama s svojim mopijem :P

p.s.mačka27 lepo te blo spoznat, upm d se kej še vidmo......

Popravljeno . Popravil sarchy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp blo je res lepo učeri :worship: :worship: :worship: , .....organizacija,vremce, tura, družba....lepo spoznat nove ljudi......drugo leto če pa vse po planih in sreči bom lhk zraven sama s svojim mopijem :P

p.s.mačka27 lepo te blo spoznat, upm d se kej še vidmo......

tebe tud, beyba! druh let jo pa skp zakriviva 20 na uro, hi,hi sončka, pa obema enga :004 pa en lep večer.

upam, da se ga hmau vidmo :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Didl Du!

Končno se je tud men uspel prjavt tuki na forum!

Najprej bi se zahvalu Vojaku25 za dodeljen nick :rolleyes: !!!

Tudi jaz bi pohvalu organizatorje srecanja nedeljske vožnje in seveda kosilo! Žal smo se odcepil od glavne skupine :unsure: !

Bo treba še kdaj ponovit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey ritke, še enkat hvala vsem za udeležbo, bli ste prima! upam d se drugo leto tut zberemo u takem ali še večjem številu, sevede pa skoro ne dvomim v to :whistle:

lpo je blo tut u živo spoznat še par osebkov, še kr neki jih pa ostane za drugič, tko d... z vajvrcam naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm čist babji firbc... a kšna slikca bo? :whistle:

All photos by Sanda7! Prva serija slik je predvsem počitek pred kosilom in ogled kolateralne škode zaradi uporabe makadama tukaj. Druga serija slik je iz samega kosila tukaj. Tretja pa je iz mobikroga tukaj. Na zbiljah je pa žal slikala samo Suzy, pa še to pred našim prihodom... tukaj.

:photo:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka če pridš kej okrog postojne, javi....pjačka.... :winkiss:

Popravljeno . Popravil sarchy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Didl Du!

Končno se je tud men uspel prjavt tuki na forum!

Najprej bi se zahvalu Vojaku25 za dodeljen nick :rolleyes: !!!

Tudi jaz bi pohvalu organizatorje srecanja nedeljske vožnje in seveda kosilo! Žal smo se odcepil od glavne skupine :unsure: !

Bo treba še kdaj ponovit!

Hehe :lol: me veseli da sem ti pomagu do nicka , mi je punca rekla da si mel hondo, jaz pa nisem bil zihr tak da si postal rumenicestak :rolleyes: sem vidu da je na tvoji fotki za tabo tut oranžen Z1000. To je tvoj kolega? A tistga ta tretjega k je bil z vama poznaš?

Dobro je bilo, sam na žalost smo se odcepili. Sam je bila pa tut vožnja proti kočevju in pol proti lj fajn :grim

Kako ste se pa vi odcepili od glavne skupine, ker mi trije smo krenili po svoje pri makedam No.2. :P

definitivno še kdaj ponovit :OK:

Popravljeno . Popravil vojak25
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp.. se strinjam, da je treba ponoviti :unsure: ... ampak, če je le možno, brez makadama. Hvala vsem za prijetno družbo... čeprav nisem bil ravno "pravi" sem se prijetno počutil, kljub majhnim spremembam turce.

vsem enga :winkiss: oziroma :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:beer2:

Od mene dobiš vsaj zgoraj prikazano. Hvala za tvojo prisotnost in sodelovanje na repu. Čeprav sem opazil, da ti je odsevni jopič kar prirasel k srcu, vem s kako muko si si ga nadel. Še enkrat: HVALA!

LP, P.J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :lol: me veseli da sem ti pomagu do nicka , mi je punca rekla da si mel hondo, jaz pa nisem bil zihr tak da si postal rumenicestak :rolleyes: sem vidu da je na tvoji fotki za tabo tut oranžen Z1000. To je tvoj kolega? A tistga ta tretjega k je bil z vama poznaš?

Dobro je bilo, sam na žalost smo se odcepili. Sam je bila pa tut vožnja proti kočevju in pol proti lj fajn :grim

Kako ste se pa vi odcepili od glavne skupine, ker mi trije smo krenili po svoje pri makedam No.2. :P

definitivno še kdaj ponovit :OK:

Z1000 je moj prjatu k nardiva največ km skupi :OK: .

CBR 900 pa je moj sosed.

Od skupine smo se odcepil k sva z CBR 900 čakala pred gostilno Z1000, smo hotl dohtet skupino pa nas je obvoz v Metliki mal zmedu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fajn, zahvala organizatorjem ker so nas tko lepo vodili :worship: , bo treba definitivno še kdaj ponoviti.

Naša skupinca srebrn motor (men se zdi da je pero iz logatca), suzuki SV 1000 se je potem ko ste se drugič odpravili na makedam med Metliko in Semičem odločila da gremo po drugi poti do Novega mesta. Potem smo pa na poti še srečali rdečo CBR, oranženga kawasakija Z1000 in rumenga cestaka. Nato smo se vsi skupi odločili, ker je bilo že pozno popoldne da gremo proti Kočevju, enkratna cesta-skor tok dobras kot ride :whistle: (matr smo ga žgal, smo bli kr hitra skupina :naughty: ) vmes sem skor vejverico povozu :unsure: potem pa proti ljubljani kjer smo se razšli.

Slovo je bilo ganljivo in prisrčno :krneki:

P.S. ali kdo ve kake nicke ima na motosvetu omenjena peterica?

Cist tko by the way, verjetno si ze najdu nekatere ampak: Suzuki SV 1000 je mtebyker82 (plus moja malenskost), Kawasaki Z1000 je Boris (ne vem nicka tocno), Honda CBR ne poznam in Honda CBR 900 RR je pac rumenicestak (bostjan drgac :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nismo pomrl...se pa tajamo...oz. še vedno zmrzujemo... :D

PS:sm mislu da so "nas"že zbrisal... :hmm:

:chase: NNJJJAAAUUUUUU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst kot vedno zmrzujem :D Pozdravi iz zasneženega Babnega Polja, mrzlo je pa še bolj :)

Pa itak komaj pišem tle gor, me ta prehlad čist preveč matra :SS

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj se še zmer vsi treznete???? al se sploh ne mislete do sezone??? :whistle: :whistle:

:winkiss:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk je skor tja do konca januarja skurjen :whistle: :whistle:

Nikjer nobene žurke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

da mal spet oživimo tole...čeprov se mi zdi da se je ta tema preselila v bolj konkretno ;)

kdaj bojo žurke??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal spet oživimo tole...čeprov se mi zdi da se je ta tema preselila v bolj konkretno ;)

kdaj bojo žurke??? :whistle:

vsak dan na ridah, začenši dones :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Gorenjcih se že malo šušlja o otvoritveni, kaj pa Notranjci? Kdo bo prej? :naughty:

Samo malo vam oživljam temo. Čeprav smo nekateri neučakani in že pridno pridobivamo formo, bo treba počakat še kakšen dober mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!