Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Priporočene objave

hm... kelnarca nisn... pa č sta tkat sama not... :whistle:

kak se pol po vasi govori... :naughty:

pa nwm, ka sma sam midva notranjca pr tej bajt? lol

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ačitn ka anbenga drujhga ni :P

po vas se pa nč ne govori...tkt vsi spijo :yes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ačitn ka anbenga drujhga ni :P

po vas se pa nč ne govori...tkt vsi spijo :yes: :whistle:

hm... kako pa pol jst vem?

ohoj, š en j živ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... kako pa pol jst vem?

ohoj, š en j živ :P

to pa ne vem....pomoje si k stara mama pa škiliš čez okn pa opravlaš :P

ja je živ ja...sam bl redko besedn...pomoje si ga mogla že kj napizdit pa se nč ne upa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o rakeka? ala jst sm lih iz tm prletela zela hehe... ma ste mel dž... hihi mi pa nje :P

snoopko ti pa priden bot... drgč pa... vse se zve... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej bi kej več povedu pa k vaju na žalost ne poznam :mellow: po cestah se pa tut zaenkrat še ne furam... a s cajtom vse pride :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o rakeka? ala jst sm lih iz tm prletela zela hehe... ma ste mel dž... hihi mi pa nje :P

snoopko ti pa priden bot... drgč pa... vse se zve... :whistle:

sm jst zmeri pridn :grim samo ti bi rada iz mene barabo nardila...da me nobena pol ne bo več marala :cry:

žleht si :glare:

mah sej bi kej več povedu pa k vaju na žalost ne poznam :mellow: po cestah se pa tut zaenkrat še ne furam... a s cajtom vse pride :grupni:

sam da pride :yes: :lol1: :lol1:

sam vs je pa polhn z rakeka :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

še en notranjc iz Rakeka.Sm šele zdej vas najdu,bomo pa zdej več debatiral.

Hm se mi dozdeva da te poznam hehe sam moped u proflu zamenej

drgač pa sm ugotovila da mava na isti dan rojstn dan le da si ti natanko 10let starejši

zanimivo a ne :naughty:

o rakeka? ala jst sm lih iz tm prletela zela hehe... ma ste mel dž... hihi mi pa nje :P

snoopko ti pa priden bot... drgč pa... vse se zve... :whistle:

ja ne in se nis ustavla pa čvapčiče smo pekli pa krompirčk

zato sm pa rekla da prbremzej nazaj grede

drgač pa ja Snoopy RAKEK :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

asga najdu poj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej bi kej več povedu pa k vaju na žalost ne poznam :mellow: po cestah se pa tut zaenkrat še ne furam... a s cajtom vse pride :grupni:

ma ti kr govor... nema panike, se bomo pa spoznal ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm jst zmeri pridn :grim samo ti bi rada iz mene barabo nardila...da me nobena pol ne bo več marala :cry:

žleht si :glare:

ti rit... in kera te nemara? dj dj ne ga lamat... ala, žleht... hudičk... hihi... no comment... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej bi kej več povedu pa k vaju na žalost ne poznam :mellow: po cestah se pa tut zaenkrat še ne furam... a s cajtom vse pride :grupni:

ma ti kr govor... nema panike, se bomo pa spoznal ane :P

sanda, bla sm pozna zatu niosm pršla... ob 10 sm pršla dam... neki taga... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti kr govor... nema panike, se bomo pa spoznal ane :P

enkrat sigurn :naughty: kje pa tm okol pr vas kej dogaja...mam ful žlahte tm tko da "kr" poznam :D bi mi to "ižanci" mal pršli prekontrolirat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sigurn :naughty: kje pa tm okol pr vas kej dogaja...mam ful žlahte tm tko da "kr" poznam :D bi mi to "ižanci" mal pršli prekontrolirat :naughty:

piškote pa kruh pečejo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sigurn :naughty: kje pa tm okol pr vas kej dogaja...mam ful žlahte tm tko da "kr" poznam :D bi mi to "ižanci" mal pršli prekontrolirat :naughty:

ke maš žlahto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti rit... in kera te nemara? dj dj ne ga lamat... ala, žleht... hudičk... hihi... no comment... :devil:

no a vidiš kaj delaš.... :cry:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slivice, Begunje, Dolenja vas,...sami jacki :grupni:

zihr jih nekaj poznam sploh slivice pa begunje

ja ulet kej na ride a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr jih nekaj poznam sploh slivice pa begunje

ja ulet kej na ride a ne

sej bi...sam nimam tazga motorja za po asfaltu O:-) lohka pa z avtom, da vidm mal kva kej tm dogaja...dej jerry springer kdaj boš kej tm d bom usaj kšnga poznou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!