Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Priporočene objave

Pri Gorenjcih se že malo šušlja o otvoritveni, kaj pa Notranjci? Kdo bo prej? :naughty:

Samo malo vam oživljam temo. Čeprav smo nekateri neučakani in že pridno pridobivamo formo, bo treba počakat še kakšen dober mesec.

naši so jo že začel...mislm da no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naši so jo že začel...mislm da no...

sploh je niso nehal... :worship: :worship:

še en gurenc se je uštulu...ma ja...sj niti ne vem več kj sn....gorenc...primorc...prekmurc...ah...sj ni važn...sm de se lahk pelem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, se razume da smo aktivni. V mislih sem imel skupinsko otvoritveno v stilu kot je bila zaključna, ki pa je bila izvedena res oh in sploh ta nartabulš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma vreme pa bl švoh kaže :hmm: sej bo še sneg :eek:

Ja sneg, sneg. In to do 50 cm pravijo. Smučke ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam... sej bl tezku recemo ksno motoristicno... vreme na notranjskem je mal :BUA: ... kaj ce bi presaltali na smucanje? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašn smučanje...ne serite...fene u roko pa gremo :P

sneg bo ja...za5 minutk... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašn smučanje...ne serite...fene u roko pa gremo :P

sneg bo ja...za5 minutk... :whistle:

Pol bodo pa snežni zameti pa neprevozne ceste :lol1: 100% :naughty: bodo že cestarji za to poskrbeli :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, pol bi mogli kupit še kakšen traktor, da si ceste razplužimo. Cestarje itak vedno preseneti sneg pa čeprav ga napovedujejo 14 dni prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj.

Rad bi vas povabil na prireditev v našem kraju ,in sicer 24.3.08.

Za več informacij si oglejte plakat ali odprite temo:

Motociklizem --> Moto dogodki --> Velikonočni moto zbor Križe 2008

Vljudno vabljeni vsi!

post-2682-1205747408_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj.

Rad bi vas povabil na prireditev v našem kraju ,in sicer 24.3.08.

Za več informacij si oglejte plakat ali odprite temo:

Motociklizem --> Moto dogodki --> Velikonočni moto zbor Križe 2008

Vljudno vabljeni vsi!

Kdu bo pa verme zrihtov??????? :hmm: Sej se vremenarji hvaljo da bo spet bel vikend! :eek: No niso čist zinr bo pa moker! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr men j bla u planu, ž vse zmejen... zj pa ta vreme mal zasrou, tko d dvomim malčk... bomo vidl kaj bo pondelkovo jutro pokazalu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
težka tale najbrž da ni bil iz našga okoliša

vsaj kolkr jz poznam

dost jih ti poznaš ane... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja kr precej ja

nism za brez veze živela 14let u cerknici :winkiss:

no glih tolk sm jih pa zdej na rakeku :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni notranjci! :OK: (no sej u bistvu sm tut jst)....mene pa ful zanima kdo je tale vaš jerry springer pa cof???

če se men prov zdi :? je jerry Tomaž in cof Peter (Tomažev sosed). Bi prosu, da en potrdi...d ga bom loh kej več uprašu....mi je mal nerodn, če nista taprava :blush: tenx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fajn, sej mi je jerryspringer :) (bratranc d se pohvalm :) ) tut na PS odgovoru tk d sm zihr :OK: sm pa nov na forumu tko da mi lahko kaj predlagate glede foruma al pa tut kaj skritizirate! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!