Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Priporočene objave

:evilgrin:

kus ti baraba... :krneki: ala vrata pa š jst navem ket sa... razn kak gum za sklopt b se najdu... sam tebe se tk n da ugasnt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kus ti baraba... :krneki: ala vrata pa š jst navem ket sa... razn kak gum za sklopt b se najdu... sam tebe se tk n da ugasnt :whistle:

pol sm pa jst baraba... ;)

zaka b me pa sklopla??nism ti jst vibrator ON pa OFF...sm ku duracel...traja in traja.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sm pa jst baraba... ;)

zaka b me pa sklopla??nism ti jst vibrator ON pa OFF...sm ku duracel...traja in traja.... :P

ja ja bewsk... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
wof wof ja...ti m pol riti odgriznu uš vidla...

naupaš... :yawn: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naupaš... :yawn: :yea1:

na morm...si m zobe polomu...pa še tepen bom k ti bom kombinezon raztrgu :P

A tle je drgač kr mrtvo vidim...vsi sam pod šankom visite...ja ja....bo treba nehat z alkoholom....gremo u kurbarijo??? :whistle:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na morm...si m zobe polomu...pa še tepen bom k ti bom kombinezon raztrgu :P

A tle je drgač kr mrtvo vidim...vsi sam pod šankom visite...ja ja....bo treba nehat z alkoholom....gremo u kurbarijo??? :whistle:

:evilgrin:

boš ja, zj mam orbžng škorne, tk d se pazi... :naughty: :whistle:

sam d jih pol nam jst staknila ud koga druzga...

hja smo se prevč s tabo družl, pa ns j not potegnal :blush: sj bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš ja, zj mam orbžng škorne, tk d se pazi... :naughty: :whistle:

sam d jih pol nam jst staknila ud koga druzga...

hja smo se prevč s tabo družl, pa ns j not potegnal :blush: sj bo :P

kašne škorne??aaaa...plavutke misleš :lol:

ne vem kje jih ti stikaš :whistle:

kaj preveč družl...premal...do spolne vzgoje še pršl nismo...ste vsi prej pod šank padl :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašne škorne??aaaa...plavutke misleš :lol:

ne vem kje jih ti stikaš :whistle:

kaj preveč družl...premal...do spolne vzgoje še pršl nismo...ste vsi prej pod šank padl :lol1: :lol1:

č smo te pa prevč posnemal u notranjki... :blush:

plavutke..? te maš kvečm ti... aja ne ti nrabš maš uno pasjo kožco, hja sj kus pa skos na morji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

č smo te pa prevč posnemal u notranjki... :blush:

plavutke..? te maš kvečm ti... aja ne ti nrabš maš uno pasjo kožco, hja sj kus pa skos na morji :whistle:

ej...kdo je preveč u notrank??? dj ne seri bre :P

kašno kožico??s plavitkm te boj jst čez rit...buš vsaj rdeča kjšn tedn ka č ne ni nč...

keri na murjo??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...kdo je preveč u notrank??? dj ne seri bre :P

kašno kožico??s plavitkm te boj jst čez rit...buš vsaj rdeča kjšn tedn ka č ne ni nč...

keri na murjo??? :whistle:

dj dj... nea serem, sam povem ku je :naughty:

mojo rit pa pr mir pust, bo rdeča č bo na soncu drgč pa nč :whistle: toja j pa ž zih, č pa š ni, bi blo pa dobr d bi bla :whistle:

na murju, bejn dabr viš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj dj... nea serem, sam povem ku je :naughty:

mojo rit pa pr mir pust, bo rdeča č bo na soncu drgč pa nč :whistle: toja j pa ž zih, č pa š ni, bi blo pa dobr d bi bla :whistle:

na murju, bejn dabr viš :P

pizderija tok u narečju pišeš da se morm že mal potrudit...če tko po mobiču govoriš ni čudn da se tok cajta pogovarjaš-predn te kdo zastop to traja :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizderija tok u narečju pišeš da se morm že mal potrudit...če tko po mobiču govoriš ni čudn da se tok cajta pogovarjaš-predn te kdo zastop to traja :lol1: :lol1:

ka ne zastopš... ti narišm... ala sj n zavijam tuk sploh... mobite... hm... no comment, to j bl sam dns... blo biznis treba zrihtat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ne zastopš... ti narišm... ala sj n zavijam tuk sploh... mobite... hm... no comment, to j bl sam dns... blo biznis treba zrihtat :blush:

zawiwaš kr uoarng :lol1:

ja ja...prideš u fružbo pa namest da b se skp zajbaval pa dnar služiš ;) no sicer pa-če se bo pošteno porazdelu... :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zawiwaš kr uoarng :lol1:

ja ja...prideš u fružbo pa namest da b se skp zajbaval pa dnar služiš ;) no sicer pa-če se bo pošteno porazdelu... :rolleyes: :whistle:

b se ž z nnovm motorjem vozl jl... hehe... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

sj je bl švoh... brez panike, sj smo navajen d si ti udspod... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj je bl švoh... brez panike, sj smo navajen d si ti udspod... :whistle:

ne ne...jst sm na vrhu...no odvisn s kere strani gledaš...važn da mam jst prou :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne...jst sm na vrhu...no odvisn s kere strani gledaš...važn da mam jst prou :yes:

mah č gledamo s strani kelnarce al pa strani obiskovalcu... na vsak način, si ti pod šankom :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah č gledamo s strani kelnarce al pa strani obiskovalcu... na vsak način, si ti pod šankom :naughty: :whistle:

ne bo res...tkt k se to zgodi/se se sploh sm ponavad sam še jst not u oštariji pa kelnarca...pa me nj ona proba prepričat da se motm :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!