Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

Še vedno čakam kako neskončno LOTR nanizanko, ki bi jo vrteli... Razen, če se je folk že nažrl Xene in podobnih šitov? Se tisto sploh še kje vrti? Afganistan maybe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa to spet enkrat gledal........tako.....kvazi maratosko verzijo.......ob obvezni ralagi meni najdražjega poznavalca te tematike......Suzukija...lastnika prstana!!!!!!

Suzuki......a bi bilo kaj takega izvedljivo.......??????........za podkupnino dostavim sirov burek!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, LotRoljupci!

Najprej vam moram priznat da me zelo veseli da se v tej temi spet vračamo na resnejše zadeve, da me spomnite da nisem edini ki ga je začaral Middle-earth :)

Sem ZA, povejte kdaj in kje bi to naredili in prinesem svoje Extended Edition DVDje - računajte pa da samo filmi trajajo približno 681 minut, da je treba vmes v pravi Hobbitski maniri tudi dobro jesti (in piti!) in če bi radi še razlago... bo treba kakšno soboto dokaj dopoldne začeti, da bomo končali vsaj približno isti dan :)

Za max doživetje pa potrebujemo še dober računalniški projektor in prostoru primerno 5.1 ozvočenje.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ta film sem pa tut sam začel ene parkrat gledat,ampak po 15ih ali 20ih minutah.... :wacko: Mogoče čez par let dokončam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni za gledat TV verzije.. rezana vsake 15 min =) pa se sound je sam stereo :trance_33_sleep:

ja, groza.....res :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jst pa glihkar končal LotR IronButt (681 minut Extended verzije DVDjev, hehe), tokrat čist solo, k sem glih imel čas da sem se dopoldne malce pripravil - šel v trgovino nabavit nekaj hrane in pijače, da je cela zadeva potekala vsaj približno v Hobbitskem stilu, tko kot je treba :)

mega luštno od poldneva do zdele preživel v čudovitem Middle-earthu :worship: zdej grem pa spat v RL, pa vtikač za Net sem tud že vtaknil nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!