Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

je pa un v filmu boljši :D

Hola Sym!

Hehehe... predvsem pa je filmski bolj moderen... za ene 20 let, najbrž...

Tle je pa še en hec: namreč Nazguli so se ZELO bali ognja (in vode), in če se spomnete, kaj je Gandalf v Imladrisu rekel Frodu o njih: "it was while the Ring was on, you yourself were in the wraith-world, and subject to their weapons". Kar se da razlagati tudi tako, da niso imeli prav močnega vpliva na svet izven njihovega (ki je bil nekje med mrtvim in živim, a ne). Zato je bil njihovo glavno orožje ne meči ali buzdovani ampak blazen strah, smrtna groza, ki so jo širili okoli sebe, da so njihovi naprotniki odvrgli orožje in brezglavo zbežali, ali otrpli od groze obstali in bili ubiti...

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri spet videl ROTK v kinu in bil enako navdušen kot prvič, samo bitka se mi tokrat sploh ni zdela več tako dolga. Moram pa priznati, da sem doslej v kinu še vsakega LOTR-a malenkostno prespal in tudi pri zadnjem se nisem izneveril svoji navadi. Tokrat me je zmanjkalo v mount doomu. Najprej Frodo laufa notri, potem tema, potem vidim padat Golluma, potem tema, nato pa že scena iz Titanika (says Mustang). Dremal sem nekaj trenutkov, ampak si nisem mogel kaj.

:yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nas je kar nekaj, ki to imamo in se ne bo problem dogovorit, da jih skupaj pogledamo.

ko sem tole bral sem na koncu z odprtimi usti čakal, da napišeš " nas je kar nekaj, ki to imamo in se ne bo problem dogovorit, da jih posodimo." :D

A misliš, da bi se dalo? Saj bomo skrbno čuvali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jao Simči... žal ne bo šlo, vsaj meni je to tko kot... kot da bi ti mojo Suziko posodil, mene pa ne bi bilo zraven :wub: ... bog ve, kaj bi ti delal z njo!!! :? :hmm: :lol1:

Ampak saj ni blema, k meni vas lahko pride 3 , morda 4 (OK, če boš ti vmes pol samo trije :D ), pa si pogledamo in je; morda mi uspe za takrat dobiti celo projektor in platno (zvok pa na HiFi), pa bo huje kot v kinu... Za več se bo pa že kateri od zainteresiranih javil, pa bo spet vse OK... (pa ne zamerit, prosim).

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja tudi EE verzija prvega dela?

Hola!

Seveda. Pol ure daljša od kino verzije.

(zakaj, od kje ideja da pa glih od prvega dela ne bi obstajala EE verzija?)

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Seveda. Pol ure daljša od kino verzije.

(zakaj, od kje ideja da pa glih od prvega dela ne bi obstajala EE verzija?)

Namarie.

Nikjer nisem zasledil, da bi jo kdo posebej omenjal. Lahko, da sem kaj spregledal. Sem pa predvideval, ampak sem za ziher raje vprasal :D

Suzuki, se se letos morda pripravlja kaksen maraton gledanja vseh treh EE delov? Predvidevam, da bi trajal ca. 12 ur! :wacko: :)

Ima kdo kaksnega od delov(EE verzije) na divx-u in bi ga bil voljan posodit/presnet?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, se se letos morda pripravlja kaksen maraton gledanja vseh treh EE delov? Predvidevam, da bi trajal ca. 12 ur! :wacko: 

Morebiti pri Uzzyju :naughty: , da mu cel lokal pojemo po 12ih urah gledanja O:-)

LP by gebre

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morebiti pri Uzzyju :naughty: , da mu cel lokal pojemo po 12ih urah gledanja O:-)

LP by gebre

Kekec bi rekel- ...pridem... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Suzuki, se se letos morda pripravlja kaksen maraton gledanja vseh treh EE delov? Predvidevam, da bi trajal ca. 12 ur! :wacko:  :)

...

lp

Hola!

Ja, smo se že pogovarjali o tem. Najprej mora izit še EE verzija RotKja, potem pa bomo organizirali tak filmski maraton. In ja, res bo trajal tam nekje 12 ur :blink:

Pogovarjali smo se da bi to naredili nekje zunaj, v spremljavi primerne hobbitske fešte, saj ne bomo mogli lačni (in žejni!) gledat 12 ur Middle-eartha :naughty:

Ko se bo začelo kaj resnega dogajat s tem v zvezi, boste lotroljupci zagotovo izvedeli, brez skrbi!

Namarie.

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi maraton LOTR vsekakor bo ampak ne pred pomladjo 2005! EE verzija ROTK izide namreč šele predvidoma decembra, tako da se nikamor ne mudi. Sem pa za to, da en maraton pripravimo že letos poleti (avgusta izide kino verzija ROTK). To bi lahko bil vsakoletni tradicionalni dogodek LOTRoljubcev. :kva2: TSSLOTRL :OK: Jaz organiziram prvo srečanje. OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Lucky, kaj naj sploh še rečem... pa sej že vsi vemo da si car!

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, kdaj grejo karte za maraton v prodajo? Jz rezerviram dve :afro1:

lp

ps: Suzuki, pozabil si na namarie :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Suzuki

Hvala za odgovore in slikco... jah, je pa v filmu vseeno boljši Witch-king kot na slikci - kljub temu, da ne ustreza originalnim opisom. Čeprav bi se ga dalo narediti tudi ful nevarnega in da bi ustrezal JRR-jevim opisom.

Kot sem že rekel Luckyju: Če se bo zgodil filmski maraton z vsemi tremi EE verzijami filmom, jaz osebno naredim in podelim posebno diplomo vsakemu, ki bo to "prestal". Častni naziv bo nekako takole: "The official Lord of the Rings Iron Butt Certificate". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en preblisk o filmu:

Shelob me ni razočarala - ne vem zakaj, ampak sem si jo predstavljal morda malo večjo in bolj počasno...

Nazguli so bili itak zakon... :D

Razočaralo me je pa oko Saurona, saj je zgledalo kot kakšen reflektor na stražnem stolpu zapora... Tisti žarek njegovega pogleda mi je bil čisto mimo... :angry:

Drugače pa me je film ganil, ker sem glavno bistvo vsega razumel kot štiri besede, ki se mi zdijo najpomembnejše v življenju:

Friendship, honor, valor, love.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Mustang!

Friendship, honor, valor, love. Ja, to je TO.

Mustang, welcome to the club - IMHO si zelo natančno dojel bistvo, nauk, ki nam ga je hotel JRRT predstaviti skozi vse svoje knjige, ki jim je posvetil vse svoje življenje (vsaj tako sem jih dojel jaz) :notworthy:

@ eliminator: se opravičujem :(

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Prejšnji izjavi bi dodal še tole: IMHO so prav te štiri besede zaslužne, da je LotR knjiga tisočletja.

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Prejšnji izjavi bi dodal še tole: IMHO so prav te štiri besede zaslužne, da je LotR knjiga tisočletja.

Namarie.

khm, khm...

IMHO? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm, khm...

IMHO? :hmm: :?

In MY Humble Opinion...

Drugače sem pa dones dobil vse tri sountracke :yea2: , če bi morebiti kdo hotel imeti=> PM

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem pa dones dobil vse tri sountracke :yea2: , če bi morebiti kdo hotel imeti=> PM

LP by gebre

Khm, to bi pa bila izvrstna podlaga ob kaki hobbitski pojedini, ki bi jo lahko organizirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak.. ...tukaj nekaj ni vredu... ..nekaj me moti... ...slutim... ...foter od Arwen je MR. SMITH!!!!!!!! :o :o :o :o :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak.. ...tukaj nekaj ni vredu... ..nekaj me moti... ...slutim... ...foter od Arwen je MR. SMITH!!!!!!!! :o :o :o :o :OK:

hmm, where is Neo? :D zihr en od unih Nazgulov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj gledal film in se moram zahvalit vsem, ki ste film spluvali, me s tem pripravili na najhujše, jaz pa sem ravno zaradi tega odšel iz kina zadovoljen ... fino a ne ... :)

P.S. komaj čakam na 12-urni maraton EE LOTR-a ... yuhej ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pri nas zasledil kje prodajajo (če sploh) "robo" od LOTR, konkretno prstan? Sem na netu videl reklamo za prstane pa so bili od 220-450$, me je skor kap zadela :blink: sicer so res (tadragi) narejeni iz 18 karatnega zlata ampak 450$ :BUA:

Aja Suzuki tvoji cd-ji so že en tedn spečeni, pa sem ti pozabu sporočit, sorry.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pri nas zasledil kje prodajajo (če sploh) "robo" od LOTR, konkretno prstan? Sem na netu videl reklamo za prstane pa so bili od 220-450$, me je skor kap zadela :blink: sicer so res (tadragi) narejeni iz 18 karatnega zlata ampak 450$ :BUA:

zihr jih bodo poleti na stojnicah po celi dalmaciji prodajali ...

lahk si ga pa daš delat in po možnosti gravirat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!