Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

Hola!

Saj vem, da ste vsi navajeni delati vse zadnjo minuto (OK, sekundo), pa vseeno, vsaj tu naredite izjemo :rolleyes: ... Dajmo se malo bolj na hitro dogovorit - Teya in Gregs sta nam lahko za zgled :OK:

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz oglasim.

V nedeljo 28.12.2003 se lahko zmenimo pri meni doma (v okolici Kranja).

Potrebno je priskerbeti opremo za predvajanje. No ja kakšne zvočnike bi že boma našel, nimam pa nekih hudih surround zadev.

Če je dovolj kandidatov, ki jim ta termin ustreza, potem ni problema.

Prostora naj bi pa bilo za okoli 10 ljudi. Že gledam kam bom kakšno stvar prestavil.

Aja, pa hišo bom prezračil, tako da se vam ni treba bati arome goveje juhe.

Zdaj pa še enkrat napišem mojo ponudbo, da se bo vidla:

nedelja 28.12. pri Jasonu v okolici Kranja

ps: če je datum zelo napačen, se lahko zmenimo tudi za drugega (razen 27. in 29.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz oglasim.

V nedeljo 28.12.2003 se lahko zmenimo pri meni doma (v okolici Kranja).

Potrebno je priskerbeti opremo za predvajanje. No ja kakšne zvočnike bi že boma našel, nimam pa nekih hudih surround zadev.

Če je dovolj kandidatov, ki jim ta termin ustreza, potem ni problema.

Prostora naj bi pa bilo za okoli 10 ljudi. Že gledam kam bom kakšno stvar prestavil.

Aja, pa hišo bom prezračil, tako da se vam ni treba bati arome goveje juhe.

Zdaj pa še enkrat napišem mojo ponudbo, da se bo vidla:

nedelja 28.12. pri Jasonu v okolici Kranja

ps: če je datum zelo napačen, se lahko zmenimo tudi za drugega (razen 27. in 29.)

A lahko tam okoli 17h? Ce je tako, potem se jaz prijavljam z mojo mlajso polovico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol me ne bost prišli na Ptuj obiskat? :( :( :( :o Škoda.

Ja zgleda, da bom pol morala kar na naslednje leto počakat, da bom videla TTT EE. Žal me tist vikend ni več v Ljubljani.

Vseeno uživajte, čeprav brez moje družbe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar gledal The Return of The King.

Dobra stvar - vsekakor se ga bo splacalo sprehoditi do kina. Poleg tega je IMHO film dovolj zvest knjigi, da bi morali biti tudi die-hard fani zadovoljni.

Torrenti ze krozijo naokoli (sicer kamera in posledicno slaba slika ter zvok, a vseeno).

LP,

Andrej.

P.S. Ampak "The Army of the Dead" je pa noro ucinkovita, ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabite, danes teden se dobimo pri meni. Za enkrat je še nekaj prostih mest. V bistvu bi rad vedel kdo pride, prosim javite se. Prostora pa naj bi bilo za okoli 10 ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila interpretacija filma na National, dost zanimivo, ter primerjave z like v resničnem času Aragon - Roosvelt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, da še jest nekaj povem, če sem šel že glih v London v kino :blink: Najprej, pogrešal sem vas, lotroljupci, vse skupaj in vsakega posebej.

Da vam ne pokvarim veselja upam napisati samo tole: film OK, a še bolj Hollywodski kot TTT (patetika, pretiravanje), a tudi kar nekaj NORO dobrih scen (predvsem ljubiteljice Legoalsa bodo prišle na svoj račun :D ). Nepoznavalcem bo verjetno kar všeč, čeprav ne bodo povsem razumeli situacije, ker ima zadeva veliko lukenj v dogajanju, to bo najbrž veliko bolje v EE verziji, kot še vedno dosedaj. Poznavalci/pravi fani smo/boste nekajkrat poskočili in si želeli dobiti PJ in žlico...

Je pa zanimivo biti v kinu v Londonu, kjer gledalci ploskajo, ko "našim" uspe "protinapad" ali "dajo koš" :lol1: ...

Pravzaprav vam ne upam nič več povedat, da vam res ne pokvarim veselja, ko ga bomo šli skupaj gledat čez dobra dva tedna. Če pa koga vseeno zanima kaj več, ali kaj posebnega, imamo PM.

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jason, prijavljam se na nedeljski ogled. Hvala za vabilo.

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, katere stvari lahko prispevaš, in kaj nam še manjka?

Če malo pomislim poterbujemo DVD, DVD player, projektor, platno in ozvočenje.

Jaz imam od tega samo ozvočenje. Pa projektor in platno lahko lahko nadomestim z 74cm televizorjem. Samo to je malo bolj kriza.

Če še preštetejem trenutne interesente: Einherjer, Anubis, Suzuki, Neja in Jason. Še kdo? (28.12. okoli 17h v okolici Kranja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zagotovo bom lahko prinesel DVDje, platno in računalnik (z DVD playerjem), projektor pa je še v zraku. Odlično da imamo TV za backup! A imaš S-VHS vhod ali vsaj scart na TV??? Ali lahko morda še kdo drug zrihta projektor???

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, katere stvari lahko prispevaš, in kaj nam še manjka?

Če malo pomislim poterbujemo DVD, DVD player, projektor, platno in ozvočenje.

Jaz imam od tega samo ozvočenje. Pa projektor in platno lahko lahko nadomestim z 74cm televizorjem. Samo to je malo bolj kriza.

Če še preštetejem trenutne interesente: Einherjer, Anubis, Suzuki, Neja in Jason. Še kdo? (28.12. okoli 17h v okolici Kranja)

Tina (moja manjsa polovicka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še preštetejem trenutne interesente: Einherjer, Anubis, Suzuki, Neja in Jason. Še kdo? (28.12. okoli 17h v okolici Kranja)

še jst pa Milenca bi pr'šla ... :rolleyes: B) ... a lohka ... a je še prostor ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo mene z dobrimi novicami: dobil sem projektor! Nedelja ob 17 uri pri Jasonu torej ogled EE TTT na velikem platnu, potrebujemo samo še hud sound. To pa zrihtajte ostali, velja?

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, super, da si dobil projektor. Glede sounda moram povedati, da nimam neke home suround varjante, ampak bi malo skombinirali z enim ali pa dvema solidnima hi-fi stolpoma. Suzuki, najbolje je, da prideš kakšno minuto prej, da sestavimo.

Climber, ti samo pridi, saj veš kje sem doma. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, super, da si dobil projektor. Glede sounda moram povedati, da nimam neke home suround varjante, ampak bi malo skombinirali z enim ali pa dvema solidnima hi-fi stolpoma. Suzuki, najbolje je, da prideš kakšno minuto prej, da sestavimo.

Climber, ti samo pridi, saj veš kje sem doma. :)

Kaj pa tisti, ki ne vemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Jason!

Najbrž ne bi bilo slabo, če bi tule objavil slikco iz TISa kje si oz kako se pride k tebi - al pa vsem udeležencem poslal v PMju. Može?

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!