Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

OK, ravnokar se je zgodil napovedani žur. Udeležili so se ga skoraj vsi napovedani, in z eno besedo lahko rečem da je bilo prav luštno. Vsaj tako misliva midva z Nejo, in upava, da tudi ostali. Na tem mestu bi se še zahvalil Suzukiju za ves tehnični support in obširen uvod tes sportno komentiranje. Brez zajebancije, ampak to nam je močno poestrilo ogled. Škoda je samo, da ste vsi tako hitro šli, ker bi lahko udarili kakšno debato, kot smo jo med odmorom.

Hvala tudi za vse doborte, ki ste jih prinesli; šele med pospavljanjem pa sva z Nejo našla tiste od Eina&Tine, ki so ostale nedotaknene. Še en razlog več, da kakšen tak event ponovimo in do konca pojemo ter popijemo. B)

lahko noč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tudi jaz se vsem lepo zahvaljujem za prav prijeten večer, še posebej gostitelju.

Naše naslednje druženje pa bo šele drugo leto oz že proti koncu naslednjega tedna, točneje 8.1.2004, ko bomo spet skupaj na premieri RotK v Koloseju - eni imamo celo že karte :o . Do takrat pa, kot vedno, namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par se nas bo pa družilo že 31. decembra, na silvestrski predpremieri. :D Gospodar s šampanjcem v roki. :yea2:

Kje to? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par se nas bo pa družilo že 31. decembra, na silvestrski predpremieri. :D Gospodar s šampanjcem v roki. :yea2:

Njah - ta datum bo zame v klubski druzbi pa s kakim bolj resnim alkoholom v roki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Bravo Lucky, si se le odločil :yea2: . Me prav zanima, kako ti bo všeč. Če ti ni odveč me po filmu pokliči ali pošlji SMSek z vtisi, sem res firbec :blink: ...

Moram priznat da res nimam mere - namreč tudi sam sem razmišljal o tem da bi šel (ko so še bile karte), pa sem se na koncu odloćil, da glede na to, da sem ga videl 20.12. in da že imam karte za 8.1., predvsem pa da si želim najti eno veselo družbo, s katero bi preživel skok v novo leto, zato sem se odločil, da tole silvestrsko zadevo izpustim. No ja, družbo še vedno iščem :cry: ... izgleda da bi blo vseeno bolj pametno da bi kupil karto :? ...

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pravkar me je razveselil Desmo z enim luštnim PMjem: TOLK sem vesel, da moram takoj povedat še vam. Tole piše na DVD.si pageu:

Podaljšana različica Vrnitve Kralja, ti. extended edition, bo dolga skoraj 5 ur.

Ker bomo kmalu po novem letu (8.1.2004, če ne štejemo silvestrske predpremiere in novinarskih projekcij) v naših kinodvoranah uzrli epilog ene največjih filmskih stvaritev vseh časov, The Lord Of The Rings: The Return Of The King, si že vsi na vso moč želimo tudi hudo dobre DVD izdaje, ki k nam prihaja v novembru 2004. Če preležarnin ne bomo dobili že na kino stolih (preko 3 ure mojstrovine), jih bomo gotovo doma ob ogledu podaljšane različice, ki bo (za sedaj še neuradno) trajala cca. 300 minut. Bitke bodo daljše in še bolj epske, gledalčevemu razumu pa bo zagotovo podanih veliko pomembnih malenkosti in detajlov, ki si jih želi in si jih bo želel sleherni fan Lorda ter bralec Tolkienove knjige.

NORO!!! Glede na to, da mi je bil (kinodvoranska verzija) RotK najmanj všeč od vseh treh filmov, pa zna tole definitivno popraviti vtis! YESSSSSSSSSSS, to mi delite!!!

Namarie.

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju z Nejo je danes malo razočaralo vreme, pa sva se odločila, da bi mogoče šla v kino gledat Gospodarja prstanov III. Zdaj naju pa zanima, če ima kdo dve karti odveč, in je tako prijazen, da jih proda. Saj veste, najraje nekje bolj zadaj.

Ker tale dež res sux, prepričan sem bil da bo sneg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Uuuuuuuu, tole bo pa težka... če so kakšni resni gledalci so najbrž glih ljubitelji LotRa... najbrž edina šansa, da pokličeta/počakata v Koloseju, če bo kdo odpovedal rezervacijo kart...

Če vama ne bo uspelo in bi želela uletet na kak žur, pa me pokličita.

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Za vse tiste, ki se pripravljate na RotK, pa se ne znajdete prav dobro v Middle-earthu, evo vam vam v pomoč ena slikca "who-is-who", da vam bo malo lažje :)

Namarie.

PS slikca je precej velika (v cm, ne v KB), zato si jo primerno povečajte, da boste lahko brali podnapise!

post-11-1073042761.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mi je bil (kinodvoranska verzija) RotK najmanj všeč od vseh treh filmov,...

Oh ne...

A je Jackson spet čist zajebal sceno? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Gospodar s šampanjcem v roki. :yea2:

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: ... in Frodu kljub vsemu ni umrl... postal je car... a ne, Lucky? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mi je bil (kinodvoranska verzija) RotK najmanj všeč od vseh treh filmov, pa zna tole definitivno popraviti vtis! YESSSSSSSSSSS, to mi delite!!!

Namarie.

al pa tudi ne ... vsi hardcore fani imate zgleda že totalno svoj film v glavi, kako mora biti zadeva posneta ... in verjetno bo Jackson težko ujel ravno _pravi angle_ ? :unsure:

h-woodski film je pač h-woodski film, knjiga in domišljija bravca pa sta pač nekaj, kar drugi težko sploh vidijo, kaj šele _ujamejo_ v svojem h-woodskem flicku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Sym: ne bi se strinjal s tem, kar si napisal. Nimam v glavi svojega filma, ampak "vem, kaj se je res zgodilo", in ko vidim izmišljevanje ali napihovanje, mi to pač ni všeč, to je vse. Nekaj stvari pa je tudi ZELO lepo prikazanih in tudi to sem pohvalil.

@ Mustang: ne, tokrat n tako zajebal kot v TTT, ko si je kar izmišljeval nove stvari ampak je samo do absurdne skrajnosti napihoval čustvene situacije, tako da je pač zmanjkalo časa za tiste reči ki so se "zares" zgodile. Pa saj boš videl čez štiri dni na svoje oči :) ...

Jest pa bom (spet) videl že čez tri dni, v sredo. Kratka zgodbica: ko sem se včeraj peljal v službo sem na radiu Gama MM slišal, da če pokličem in pravilno odgovorim na dve vprašanji iz filma, dobim dve karti za predpremiero, ki bo v sredo. Pa sem poklical, pravilno odgovoril (kako lahka vprašanja dajejo!!!) in sedaj grem v kino v sredo IN v četrtek... a nisem bogi :hmm: :lol1: ...

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hja, Nata... kaj naj rečem... res škoda... veš kolk bi bla lahko skupaj boga :? :D

Ampak zdej je pa že čas, da grem najprej nekaj pojest, potem pa v Koloseja na predpremiero... in če si danes česa ne bom zapomnil, bom lahko nadoknadil jutri... in še enkrat naslednji teden... potem bo pa za nekaj časa dovolj, se mi zdi :hmm: ...

Namarie.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm reku ... sam čakam, da bodo začel tele buče prodajat enako, kot so recimo Star Trek ... in evo, se že dogaja :) pričakujmo torej serijo, ki bo mešanica med Star Trek in Xeno, ...

-------------

Tole sem prebral na darkhorizons.com

The superb Ian McKellan is developing a taste for hobbits and I ain't talking Elijah Wood. McKellan appeared yesterday on the UK's Richard &Judy chat show where he was asked about the persisting rumours that New Line is planning to go ahead with the prequel to the "Lord of the Rings" trilogy now its finally over.

McKellan seemed more upbeat and forthcoming than expected: "There is currently a situation where two companies own the rights, but when that's sorted out Peter (Jackson) and I will sit and talk it over. We've mentioned it recently and Peter is looking forward to getting it into production...It won't be long until I have to put on that blue hat again and become Gandalf - Gandalf The Grey that is!".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hja, Sym, se strinjam, to bi blo res grozno... (še ene Star Wars??? zakaj ne bi rajši Uranelo :wub: ). A mogoče (najbrž?) s tem ne mislijo na nič bolj grešnega kot je The Hobbit - to je pravzaprav resnično "prequel" LotRa... (odlična prilika da spoznamo Legolasovega in Gimlijevega očeta :) )

Hvala za novice, če boš izvedel še kaj več ali novega pa hitro napiši tule!

No, zdaj pa šibam na premiero RotKja...

Namarie.

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, pa sem nazaj... RotK videl še tretjič in moram rečt, da... ma ne, ne bom nič rekel - ne bi rad komu pokvaril zabave (na kakršenkoli način). Čez nekaj dni, ko vas bo več videlo ta film in boste začeli objavljati vaše vtise, pa bom dodal še svoje. In seznam "felerjev" :blink: :cry: ...

Je pa zanimivo, da tokrat Ein in Tina delita moje mnenje... no, kaj več bosta sama napisala.

Namarie.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa sem nazaj... RotK videl še tretjič in moram rečt, da... ma ne, ne bom nič rekel - ne bi rad komu pokvaril zabave (na kakršenkoli način).

Ne brati, ce si nocete pokvariti uzitka ob ogledu filma...

Torej se pocasi lahko kvalificiram za oddajo svojih vtisov. Sicer sem ga videl samo dvakrat, a vseeno... Kaj naj recem. Z grozo ugotavljam, da mi je ob vsakem ogledu (in predvsem spominu nanj) film manj vsec. :-( Se vidi, da sem si prvic ogledal posnetek s kamero na domacem TV-ju, drugic pa v Dubrovniku v malem kinu. Sicer grem naslednji teden se v Kolosej (veliko platno je pa le veliko platno), a mislim, da ne bom spremenil mnenja.

Efekt tistih "knjigi-zvestih" koncev popusca in cedalje bolj me jezi pomanjkanje globine v filmu. "Hollywood at its finest" - bi lahko rekel. P. J. se je v tretjem delu - seveda je to le moje mnenje - prevec posvetil nepomembnim vidikom zgodbe, ki cisto nic ne prispevajo k custvenemu pecatu filma. Zacetek se mi zdi npr. povsem "adijo", ceprav grem stavit, da je P. J. hotel ravno z uvodnim prizorom poudariti tudi emocionalno plat zgodbe. Pa mu ni uspelo. Enako velja za konec - razvlecen kot kurja creva in namesto poglabljanja zgodbe sem na koncu samo se cakal, da grem lahko iz dvorane. Da o ostalih gostih kina, ki so PLOSKALI, ko so vendarle (ze v stojecem stanju) docakali napis "The End", raje ne govorim. The Houses of Healing bi P. J. vsekakor moral vkljuciti v kino-razlicico.

Svetle strani filma:

- Denethor do tistega fiaska z zazigom,

- Minas Morgul,

- The Army of the Dead,

- troli, ki dajejo ritem bojem na Pellenor Fields. :-)

Popolno razocaranje:

- Shelob (morda drzi trditev, da se pajkov na filmu preprosto ne da upodobiti drugace, kot da so huronsko smesni),

- Gollum na koncu. Pa lepo vas prosim, kdo ........... (spoilers) in pri tem niti ne trzne z ocesom?

- padec Barad Dur. Ej, ej, ej, Saurona v prvem filmu je razgnalo tako, da je pokosil celo polje vojakov, v tretjem delu pa sem imel obcutek, da je "The Eye" bolj na kokainu, kot v smtnih krcih.

- Denethor in ogenj,

- vreme v filmu. :-)

No ja - upam, da bo razsirjena razlicica vseeno pridobila kaj tudi na globini filma. Posebnih efektov je namrec cisto dovolj - film sedaj potrebuje nekaj drugega.

Pod crto - prvi del je bil najboljsi!

LP,

Andrej.

P.S. Nekdo je dejal po ogledu ROTK: "Frodo is a fuckin' faggot" in konec je namenjen prepricevanju publike, da je Sam hetero. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v to, da je cel kup likov prikazanih kot homo zalega, mi je uspelo prepričati kar nekaj oseb. Očitno se ta krog vztrajno širi...

Kaj neki bo Frodo do S-ja? Buddy-buddy homo erotična scena. Ves čas. Da vilincev ne omenjam, ker Legolasu kolena klecajo, ko je Aragorn v bližini. Pa mogoče še to, ko pride V TT vojska Vilincev v utrdbo - večjega homo fiaska ko je objem v le-tej sceni že dolgo ne.... hehehe... zanimiva scena, ni kaj. Mogoče bi bitka trajala manj časa, če se nebi toliko med sabo gledali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!