Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

Jest mam sicer kr dober hišni sistem, res pa da nimam toliko placa do 10 kom bi vseeno šlo, lokacija - Kranj

Hola!

Spidy, hvala za prijazno ponudbo - KR ni nobena ovira, se mi zdi. Pa se preštejmo:

1. Spidy

2. Suzuki

3. Tanja

4. Ne-ja

5. Jason

6. Einherjar

7. Tina

8. Mačica

9. Teya

10. Anubis

Torej smo natančno dosegli kapaciteto. Zdaj pa KDAJ bi to naredili. Meni bi najbolj ustrezalo kadarkoli med 25.12. in 4.1. ker imam takrat neizmerno veliko časa (vsak dan 24 ur, lahko pa tudi eno uro prej vstanem, če bi blo glih treba :wacko: )

Vaši predlogi, mnenja???

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni blema. Pri meni doma je placa kolkr češ, tut 20 ljudi bi spravli noter. Je pa en manjši problemček: lokacija je na Ptuju.

Hola!

Odlično Maca! To mi deli! Vendar mislim, da je Ptuj bistveno manjša težava kot dober hišni kino oz vsaj prostorsko ozvočenje za računalnik (jest lahko prinesem notebooka). A imaš to?

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Te okvirne datume sem postavil ne samo zato, ker imam takrat največ časa ampak predvsem zato, ker sem želel ustreči tistim, ki bi EE TTT radi videli preden pride v kino RotK.

Jasno, da se bomo vsi prilagodili tistemu, pri katerem bo ogled!

Zgolj v vednost in ravnanje: RotK se bo nekaterim izbrancem zgodil 31.12.2003 (predpremiera ob 18:30), vsem ostalim pa od 8.1.2004 dalje (vir: www.kolosej.si)

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Nata: hej, dobrodošla med nami!!! Pa nas je že 11!!! Cool!!! :OK:

@ vsi: se mi je kar zdelo, da za takle čarobno prijeten večer tudi Ptuj ne bo predaleč :P

Torej moramo razrešiti samo še hišni kino oz kako stojimo z ozvočenjem. Maca??? A lahko kdo posodi/prinese s seboj???

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od ozvočenja - domačo varianto - Sony-evega hifija->computer lahko vzamem, meni deluje čist solidno, basov dovolj, ostalega pa tudi, če pa ima kdo komplet mini surrounda pa toliko bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od ozvočenja - domačo varianto - Sony-evega hifija->computer lahko vzamem, meni deluje čist solidno, basov dovolj, ostalega pa tudi, če pa ima kdo komplet mini surrounda pa toliko bolje.

Ce bo cas fajn bi naceloma lahko jaz svoje privlekel, ampak moram priznati, da je res vprasanje casa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, se sploh nisem upal več oglasiti, da me ne bi vsi zasuli s prošnjami :wacko: :) . Vidim, da iščete primerno lokacijo, pri meni je za tolko ljudi res problem, zato sem ob premierah vedno primoran delati (naravno :hmm: ) selekcijo. A je kdo že pomislil na Indiana? V klubski sobi bi se po mojem dalo naštimat projekcijo, sedel bi pa v dveh ali treh vrstah. Prostor je sicer manjši kot pri meni, ampak ni pa stebrov. Po moje bi bil pa Uzzy za to, da se zadeva večkrat ponovi in tako bi prišli na vrsto vsi zainteresirani. Za LOTR maraton pa še vedno računamo na vaš clubhouse, a ne Einherjar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Indian je fajn ideja, ampak... se opravičujem vnaprej, ker bom zatežil, ampak... RESNIČNO bi si želel nezakajen prostor... plis plis... upam, da nisem edini... tko da mi npr Ptuj bistveno bolj sede...

Namarie.

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, preprosto si izbereš termin, ko bodo na projekciji sami nekadilci. :)

Resno, se pač zmenimo tako, da hodijo kadit za šank, če že morajo. Twas just an idea.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Lucky, ni poanta v nekadilcih, saj vidva z Janjo tudi kadita, ane, pa še nikoli ni bil problem, to se da vse dogovorit - poanta je v prostoru, ki je del gostilne in tu je pač iluzorno pričakovat, da ne bo zakajeno... in tko bi blo kjerkoli, ne le pri Uzzyju... Saj sam veš, smo imeli dva RDja tam...

Tko da sem vseeno za Ptuj (ali karkoli izven katerekoli) gostilne... sorry...

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pravkar sem govoril z Mačico in je rekla, da lahko pridemo 26., 27. ali 28. 12. (petek, sobota, nedelja), če pa ne moremo v tem času pa šele po novem letu.

Meni se zdijo vse tri možnosti prav fletne, kako pa vam? Katero izberemo?

Namarie.

PS Go, Nata, go... :D

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je tut meni ratalo prit za računalo.

Opa. Nisem mislila, da bo tako dober odziv na mojo skromno ponudbo. Moram priznati, da je res skromna, ker razen prostora nimam nobenih drugih tehnikalij. Ampak kot vidim se tudi ta problem rešuje.

Sem razmišljala, da bi bilo najbolj fajn met platno (Suzuki) pa projektor (Suzuki, Lucky?). Saj to smo nekoč že imeli ane. Saj TV je kar velik, sam pa ni isti feeling, ane?

Torej na kratko povzamem: prostor - no probelem, tehnika - no problem, če poznaš ta prave ljudi :naughty:

Pa če sem lahko tako prostaška, da še določim datum (sam zato, da boste lahko dovolj dolgo vnaprej planirali): 27.12.2003

Torej, vsi lepo vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Mačica, hvala za gostoljubje! In ker je tudi dan že določen, sobota 27.12.2003, zbiramo samo še prijave udeležencev.

Evo moje prijave :wub:

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, popolnoma te razumem. Bil je samo predlog. Gre za to, da bi se dalo pri Uzzyju gledat še marsikaj drugega, poleg LOTR in da bi to postala praksa mogoče enkrat dvakrat na mesec, kaj te jaz vem. Recimo kakšne bolj bajkerske zadeve - Easy rider. Ampak to je že za v drug topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ejga Lucky, ni blema... saj se razumemo. Sicer pa - glede na silen naval prijav nam izgleda sploh ne bo treba na Ptuj ali kamorkoli :( ... No, bomo videli, kako se bo zadeva razvila do konca naslednjega tedna.

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni res, kako vam uspe "zanic" datume najti. Za 27. sem pa fantom iz Siddharte obljubil, da se ga bom z njimi po koncertu napil (zadnji v tem letu) :((

Al pa kak drug dan?? (ce ne gre, pa ne bom jezen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj.... kaj ti je ljubše-alkohol ali mi? :D

Pa ne rabim odgovora..hehehe!

Meni paše 27.!!!! PRIJAVAAAAAAAAA! (pa mislim da lahko Gregsa tudi).

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, no, name ne računat. Dvakrat na mesec bo kar dovolj zame, sicer ga imam pa doma na dohvat... Tist vikend grem pa raj pršič iskat. :lol1: Mater, zakaj sem odjavu motor... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo zdele mene direkt iz O.L.P.a... Odlična predstava Uroša in Metke, potem smo Lotroljupci nekaj rekli še o gledanju EE TTT. Več ljudi ima težave s soboto, 27.12. poleg Eina in Tine tudi Jason in Ne-ja; Jason pa je ponudil, da se lahko dobimo tudi pri njemu (v Kranju, op. prev.), če to ne bo 27....

Tko da dejmo najprej določit datum ko vsi (ali vsaj večina) lahko pride, pa bomo potem o kraju, OK? Kaj pravite na petek, 26.12.?

Namarie.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!