Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

Hola!

Macica: lepo, da si skromna, ampak meni se zdi, da nekdo, ki najprej skoraj tri ure igra D&D, nato pa (ob 23 uri!!!) gleda se triurni LotR, ne more biti cisto "flegma", ampak ze visi na trnku...

Kaj bo pa naprej, pa seveda ne vem - sem poskusil pognati moj casovni stroj in odpotovati v prihodnost, da pogledam, pa se je nekaj pokvaril, saj potuje po casu naprej samo se s hitrostjo ene sekunde na sekundo. No, grem po kljuc 13...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm, suzuki250, priporočam ti ogled v kinu, pa ti bo jasno, zakaj tolko efektov. V dobi subwooferjev so basi dobili čisto poseben pomen, predvsem pričaranje bolj realističnega efekta dramatičnosti.

Burn to be wild

doma res nimam kino surrounda, je pa zadovoljiv live blaster pa vse skupaj okoli 700 w sinusne moči neračunalniških zvočnikov tako da vem kaj je bas in efekt edino pri sliki sem malo prikrajšan

drugače pa nice film

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Da ne bo tale tema zamrla, evo nekaj za glodat. Za fene, seveda.

LOTR je dobil 4 oskarje, sam ne najbolj žlahtnega.

LOTR prihaja na DVD! V avgustu bo New Line Cinema izdal dva DVD-ja samo s filmom, nič posebnega torej. Drugi dve različici pa bosta zunaj novembra. Prva naj bi bila opremljena s štirimi DVD-ji. Štiri ure dodatnega materiala, 30 minut daljša verzija filma. Druga različica je ista, vendar bo imela še neke kipce zraven, pa dokumentarec National Geographica Beyond the movie in še kaj...

Mljask, mljask.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, Lucky, da te Suzuki cuje... to bo en dolg prispevek TRUE FAN-a...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Suzuki je cuo in slisao... in pocasi ze prihaja k sebi. Dva DVDja in se stirje DVDji!!! Saj ne zastopim, ampak zihr je cool!!! "Give me more" al kaj ze pravjo eni na Motosvetu...

Lucky, NUJNO mi moras vse povedati v zivo. Upam, da se cez tale podaljsan vikend dobimo na kaksni voznjici in skombiniramo obe zadevi. V nedeljo sicer ne bom imel kaj veliko casa (druzinsko kosilo pa to), zato pa lahko danes in v ponedeljek. Kaj poklici, pa se dobimo.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, več kot to, kar sem napisal, zaz zdaj ne vem. Do informacij sem prišel čisto slučajno ob pregledovanju DVD novic na internetu. Ni nujno, da vse drži, ampak keep the faith. Brskam dalje. Najbrž se bomo vidli na vožnji v ponedeljek.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi dalo miru, pa sem šel malo brskat. Tole sem našel:

New Line Cinema have announced the realease of the Lord of the Rings: Fellowship of the Ring DVD. The DVD will be released in four different versions throughout the year. The first edition will contain two discs. The first disc will contain the movie in English Dolby Digital Surround and Dolby 2.0 Surround. Unfortunately, there will be no DTS version just yet. Disc two will contain three documentaries about the production of the trilogy, fifteen small features exploring the locales and culture of Middle Earth, exclusive ten-minute preview of The Two Towers, Enya's May it Be music video, a preview of the next DVD version (extended), a preview of the EA game The Two Towers and theatrical trailers and TV adverts. And thats just the first version. This first version will be released in June.

Later in the year, an incredible four disc version will be released. This version will contain a special directors cut with an extra thirty minutes of footage and an R rating due to extreme violence. The first two discs will contain the extended movie in 2.35:1 anamorphic widescreen. The additional features for the second two discs have not been finalised or are still in production and no details are available at this time.

Pa še link do predvidenih menujev na DVD-jih: http://www.dvdfile.com/interactive/drive_i...ng/gallery.html

Samo naj mi še kdo prijavi, da se DVD-ja ne splača imeti.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, NAJLEPSA hvala za tele info, sedaj mi je precej bolj jasno, kaj se obeta. UPAM UPAM UPAM, da bo v director's cutu tudi Tom Bombadil, Old Man Willow, (skoraj) katastrofalno srecanje z barrow-wightom oz celotna (izpuscena) dogodivscina od Brandyhalla do Breeja.

Morda se jutri skupaj peljemo na morje, pa bova se tam kaj rekla (glej post ponedeljek).

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A čokoladice in čikgumiji?

(životinskocarstvo press)

Ne, ne, prav albumi, pa vrecice s po tremi (ali koliko ze) slicicami/nalepkami, ki so vecinoma vse enake, potem pa mularija po mizah tapka (z udarcem dlani skusa obrnit nalepko) in si izmenjuje manjkajoce nalepke

In ce malo pogledas po tem threadu, si lahko prav zivo predstavljas dolocene motosvetovce pri tem pocetju

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, mi smo tudi, kot ti praviš tapkali in sekali tudi, ampak si zraven dobil čokoladico ali pa čikgumi.

Nekaj motorsvetovcev si pa pri tem kar predstavljam

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nekaj motorsvetovcev si pa pri tem kar predstavljam

Jaja, suzukijeve svetlece oci z razsirjenimi zenicami, ki se naslajajo ob pravkar priigrani nalepki s Frodom

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hja, prav na vsako bedarijo pa tudi ne padem, tudi ce gor pise "Middle Earth". Tapkanje - morda pred nekaj desetletji...

Ampak ko smo glih pri slikcah, a je kdo ze nasel kje kaksne scene iz filma v DOBRI resoluciji/velikosti? DOBRA pomeni, da se jo da sprintat vsaj na A4 format, se bolje na A3. To bi me pa res zanimalo...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
V vednost: Slovenska izdaja podaljšane verzije LOTR je omejena na 300 kosov. Navali narod...cena 15-16.000SIT :shock:  :roll:

Where?!?!?!?!?!!?! :shock: :roll: :oops: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost: Slovenska izdaja podaljšane verzije LOTR je omejena na 300 kosov. Navali narod...cena 15-16.000SIT :shock:  :roll:

kolk je drago. Bom raj na pirata počaku :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj gledal pri Luckyju LotR+... NORO! Čisto drug film - vse je precej bolj tekoče speljano, več ozadja - beri: "neposvečeni" veliko lažje zapopadejo nekatere stvari, ker so razložene ali vsaj nakazane. Resnično ni primerjave.

Žal še vedno manjkata Tom Bombadil in njegova lepa žena Goldberry, Old Man Willow in kako so prvič komaj ušli smrti (dogodek z barrow-wightom) še pred prihodom v Bree.

Je pa precej novih scen ali pa vsaj precej daljših, podrobnejših, npr štirje Hobbiti vidijo gozdne elfe, ki gredo proti Grey Havenu (in naprej z ladjo v Valinor), veliko več scen v Imladrisu (Rivendellu), vidimo Bilbove okamenele trole, veliko veliko več dogajanja v Lorienu (končno tudi tista scena kjer se vidi, da se je Gimli zaljubil v Galadriel!!!) in še in še... Če bi dodali še kakšno urico materiala bi bilo pa že skoraj vse OK :oops: :wink: ...

ZELO priporočam vsem ljubiteljem!!!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Suzuki, veš kaj sem pa jaz še danes odkril? S pomočjo interneta, valjda. Na devedejih sta dve velikonočni jajčki (neposvečenim-žargonsko za skrite dodatke na devedejih). Prvi je tisti posnetek, ki si mi ga poslal s piercingom. Scena je bila snemana za MTV awards. Pa včeraj smo še govorili o tem, pa se navzočim ni dalo razložiti štosa.

Drugi je pa Fan preview od Two Towers, ki so ga predvajali na koncu bratovščine, ko se je film začel poslavljati iz kino dvoran. Njami. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Suzuki, veš kaj sem pa jaz še danes odkril? S pomočjo interneta, valjda. Na devedejih sta dve velikonočni jajčki (neposvečenim-žargonsko za skrite dodatke na devedejih). Prvi je tisti posnetek, ki si mi ga poslal s piercingom. Scena je bila snemana za MTV awards. Pa včeraj smo še govorili o tem, pa se navzočim ni dalo razložiti štosa.

Drugi je pa Fan preview od Two Towers, ki so ga predvajali na koncu bratovščine, ko se je film začel poslavljati iz kino dvoran. Njami. :D

A se da to se kje kupiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da to se kje kupiti?

Ravno danes sem kolovratil po sportini na čopovi in majo na dvd oddelku še tri razširjene verzije LOTR. Cena je še vedno 16 tisočakov.

Ampak glede na to, da greš v London, ga raje kupi tam, sej dodatki so na vseh izdajah enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem kolovratil po sportini na čopovi in majo na dvd oddelku še tri razširjene verzije LOTR. Cena je še vedno 16 tisočakov.

Če ne potrebuješ slovenskih podnapisov (a na tej Sportinini verziji sploh so?), si DVD-je raje naroči iz Anglije. Jaz sem jih dobil iz Amazon.co.uk skupaj z davkom in ostalo solato, ki ti jo zaračuna naša Pošta (ležnina, posredovalnina, nategovalnina, ...), za manj kot 10.000 SIT. Je pa to cena za "navadno" extended verzijo in ne tisto s figuricami, lepšim ovitkom in kaj jaz vem čim še.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, naročanje se splača. So pa na naši verziji slo podnapisi. Pravzaprav je ves paket preveden, tudi knjižica. Jah sam sem tudi kolebal kupiti ali ne, pa so me prijatelji prijetno presenetili. Hvala še enkrat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!