Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

quote:

Nism nc brala, bom kr napisala...

Film... jaz sem cist not padla... V soboto smo si (ka nas je bilo... cela garda motosvetovcev) ogledal tale film in hvala Suzukiju, ki je pred filmom malo razlozil kako kaj kje kdaj se vse skupaj odvija, sem film razumela tako kot je treba (no, ker se je pac zgodilo, da so mojih kolegi sli ta film gledat in se jim je zdel totalno beden... a je** ga ce se pa ne pozanimas kaj gres gledat). Film... odlicen. Komaj cakam naslednji novoletni FS, ker bo potem kmalu na sporedu se 2. del Gospodarja prstanov.

Torej Suzuki raztura... mislim, ce je ze na forumu full enih funkcij (takvih in onakvih) bi pa lahko Suzukiju dal funkcijo Profesorja.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumeti, saj je film dober. Ampak skoda, da ga ni v enem kosu od zacetka do konca - pa magari vsega skupaj 13 ur, kolikor bodo vsi trije deli. Samo, da vidim konce... za to zivim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo, da vidim konce... za to zivim...

Gregs, a to pomeni, da ce ni happy-end, pol film kul not biti.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ena ideja: pred nasim (motosvetovskim) skupnim ogledom filma sem imel polurno razlago situacije, po filmu sem pa se kaki dve uri odgovarjal na razna vprasanja. Ker se je zadeva menda dobro obnesla, meni pa je to v veselje, lahko se kaksno sredo v Twinu kaj povem, ce koga zanima - le prej mi povejte, da bom pripravil papirje, svincnike, knjige, zemljevide...

Namárië.

Suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Samo, da vidim konce... za to zivim...

Gregs, a to pomeni, da ce ni happy-end, pol film kul not biti.

Ma ne, Hotschko, ampak da je KONEC - kakrsnikoli, samo da je KONEC.... Get it?!

Vseeno, ce je happy end ali pa ne - zaradi mene lahko glavnega igralca raztrgajo na tisoc koscev, pa mi je vseeno, ce je le KONEC v sozvozju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no dej Gregs... bos pa ja potrpel se dve motoristicni sezoni, da bos videl konec...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

V nedeljo, 10.2.2002 ob 20 uri, se pripravlja druga odprava MotoSveta na ogled filma. Interesenti za skupni ogled se prijavite na listo TUKAJ:

1. Desmo

2. Viragica

3. Cyc

4. Stari Faker

5. Suzuki

Po zelji se lahko enako kot zadnjic dobimo eno uro pred filmom (ob 19 uri) v bifejcku takoj na levo od vhoda v Kolosej in jo bom primahal z zemljevidi, knjigami, listi in svincniki za kratek uvod v cudoviti Middle Earth.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, pripiši še mene, čeprav nisem še čist ziher. Če ne drugače, bom prišel vsaj na tvojo predigro.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

OK, Lucky, ceprav bi imel raje, da bi se kaksna predstavnica neznega spola tako zanimala za predigro, hehehe... Mimogrede, to sploh se ni doreceno in se bo zgodilo samo na zeljo. Whatever, kmalu se bos moral odlociti, sicer ti Desmo ne bo kupil karte.

Spisek je torej takle:

1. Desmo

2. Viragica

3. Cyc

4. Stari Faker

5. Suzuki

6. Lucky ?

LP suzuki

Edited by - suzuki on 07/02/2002 16:08:35

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pravkar se mi je zaradi studijskih obveznosti odjavil cyc, tako da je spisek:

1. Desmo

2. Viragica

3. Stari Faker

4. Suzuki

5. Lucky ?

Desmo: glede na to, da bos tako prijazen in sel po karte, postavi nek rok prijav, da ne bo tik pred zdajci kaksna zmeda...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sel gledat film in moram rec da mi je zelo vsec. Knjiga mora bit se boljsa in upam, da si bom nekoc vzel cas in si prebral vec Tolkienovih del.

Lepo bi res bilo ce bi presledki med temi tremi deli bili kak mesec, ne pa celo leto.

Film sem si sel ogledat v Kolosej, a sem bil nad kvaliteto slike precej razočaran, saj se je ob premikanju kamere in veličastnih prizorih meglila slika. Ne vem sicer kaj je tu krivo, a je zelo zoprno.

Verjetno si ga bom vsaj še enkrat ogledal.

DDV in baterije ze vkljuceni v ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zadnje stanje prijav:

1. Desmo

2. Viragica

3. Stari Faker

4. Suzuki

5. Irena

6. Andro in Lencica

8. Lucky ?

Lucky, cas je da se odlocis...

No, imejte se lepo, midva s Hanzijem pa greva zdajle smucat!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se se jaz prijavljam za nedeljo!

1. Desmo

2. Viragica

3. Stari Faker

4. Suzuki

5. Irena

6. Andro in Lencica

8. Lucky ?

9. Climber

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vsaj kle so me poslusal!!!

Aja ob 20.00??? A je vmes pavza za lulat it, pa kokice in cukr kupt? No, tud, ce ni bom pa prej vse opravla.

Ajde folk dejmo se prjavt, vec nas bo bolj bo guzva.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, devet kart imamo. Suzuki, kar se mene tiče bi bila predigra zelo zaželjena, tako da bom čakal ob 19h v Cafe baru na levi strani.

Lucky, tebi pa zdaj ne gine, da se udeležiš tudi glavnega akta...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, sm čist puzabu. Šele zdele sem pokukal na forum. Ja, očitno mi ne preostane drugega, kot da pridem. Torej ob 19h v cafeju v Koloseju.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeeeeeeeeeeeee.......... pavza je bila....... juhuuuuuu..... no ja glih tolk, da so se nekateri najedl in napil (opa, coca cole), ker WC je bil itak nabit.

Ja, jaz upam, da je bil film Starmu Fakerju vsec. Nic ga ni bilo slisat, nobenih komentarjev... ... aja, saj res... je pozabil pridt.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem po temle drugem ogledu, predvsem pa Suzukijevem predavanju, postal pravi fen in že berem knjigo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, a s' ti tud' not' padu?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, še tole: A si mogoče že prišel v stik s tisto igro, ki jo trenutno prodajajo vzporedno s knjigo. Jaz sem se take RPG (role playing games) rad igral na računalniku, bi pa poskusil tudi v živo s soigralci. Mogoče ne bi bila slaba ideja, če bi se kak večer dobila družba somišljenikov, s tabo na čelu za vodstvo, in ob kozarčku ali dveh odigrala partijo. Da ne bo vedno tarok. Seveda, bi bilo potrebno igro kupit. A je ideja, al ni? Mislim, da za take stvari nismo nikoli prestari.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, Lucky, ze prav resno iscem to igro - ampak (hja, pri meni in JRRTju je vedno nek AMPAK) hocem anglesko (originalno), ne nek butast slovenski prevod kjer bi morali okoli ganjati Crevajse in iskati Poc Gonobe... BLJAK!!! Ce si ZA originalno verzijo sem IN! Kaj vec se lahko dogovorimo danes zvecer v Twinu na maskeradi... Pridem nekje ob 20 uri, prej mam basket.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, z igro očitno bo nekaj, bom tudi jaz mal povprašal okoli, kje bi se jo dalo dobit. Mogoče drug teden v Cannesu, čeprav močno dvomim.

Mimogrede, a si videl, koliko nominacij za Oskarja si je zaslužil LOTR? Največ od vseh - 13. Pa naj še kdo reče, da je film zanič. Celo Moulin Rouge, drugo remekdelo lanskega leta (vsaj zame), si jih je nakopal "samo" 8.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, tele nominacije so pa tudi mene presenetile, sem vseeno smatral da je tale film toliko specificen, da je nekako bolj za fane kot za "rajo"... Ampak se toliko bolje! Obvestil me je pa mali Vragec - izgleda, da bomo vsaj trije igralci, glede na navdusenje...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!