Skoči na vsebino

The Lord of the Rings


Priporočene objave

Hola!

OK, Lucky, ni blema, imas dva na izbiro, eden je bolj bojevniski in drugi bolj carovniski lik.

To pisem pa zaradi tega, da boste tudi ostali vedeli da pravzaprav ni nobenega "slabega" lika. So le razlicni, vsak s svojimi prednostmi in slabostmi: eni so bolj "udarni", drugi bolj "zviti", tretji dobro carajo, cetrti odlicno kradejo, peti dobro prenasajo udarce... Za pustolovscino pa itak potrebujemo cim vec razlicnih sposobnosti!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem vedel, se že zapleta! Mislim, da bom moral vzeti v roke statistike in dobro preštudirat, kaj bi bil. No ja, dwarf ziher, ampak bojevnik ali čarovnik... to je zdaj vprašanje. Odločitev bo padla na kraju prvega zločina. Alora, D&Djevci, kdaj že?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma oštja to zna bit pa zanimivu... jah ... hehe Lucky se grebe ... jaz se bom pa tud', ko si en mejčkenu pogledam kateri lik bi pa men ustrezal.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, patapata, ne se za danes menit, ker jaz pa nimam casa...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Nic se ne bomo menili za danes ker smo (za danes zvecer) ZE zmenjeni! OK, ce nimate casa, pac prestavimo - samo da vam to ne bo preslo v navado...

Poklicite me, ce se bo vseeno kaj dogajalo (ker bo glih pri meni). Da ne bom se jest kam usel...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je včeraj naše d&d srečanje odpadlo, predlagam, da se dobimo v sredo v Twinu kakšno urco prej, pa da se do neke mere spoznamo s pravili igranja. Lahko bi tudi odigrali eno kratko. Čim prej začnemo, prej nas bo zagrablo, da bi še več igrali. Začenja se pomlad, zato bo časa in volje za take igre vedno manj.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole zna bit pa zelo zanimivo...jest bi se to tudi igrala...sem gledala na tv eno oddajo o tem ...in se mi je zdelo zelo zelo zanimivo....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

V sredo prinesem fotokopije Rules Summary Sheet vsem (stirim, ki smo se zmenili za igranje), da si boste lahko izbrali svoj lik in spoznali vsaj osnovna pravila. Upam, da si boste kljub vedno prijetnejsemu vremenu vseeno vzeli kaj casa za igranje! Najbolje zvecer, namesto TV - takrat se ne vozimo in imamo VEDNO cas (in da ne bomo slisali v porocilih, da je Sauron zmagal, ker so vsi clani Bratovscine gledali fuzbal namesto...).

Igral pa raje ne bi v Twinu (kar ne pomeni, da ostali ne morete!), ker sem se na milo prosnjo mojih pljuc in pralnega stroja odlocil BISTVENO skrajsati bivanje v tako zelo zakajenih prostorih kot je Twin (upam, da bo kmalu dovolj toplo da bomo lahko zunaj).

Lunica pozdravljena, seveda se lahko zmenimo za kaksno igro, samo malo dalec se mi zdis, da bi samo zato prisla na Vrhniko (ali nekam v LJ). Ce pa prides - ni blema!

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res škoda v tem našem koncu ni nikogar(oziroma ne poznam nikogar) ki bi ga takšne igre zanimale...

se bomo zmenili za enkrat ko bom imela malo več časa....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreh, kreh, ja, maš... kof, kof... kar prav. Ker občasno kakšnega pržgem, na to nisem niti pomislil, me pa ne moti, če se ne morem it te, oh, kako grde razvade. Me pa zanima, kako bo na to reagiral Desmo. Ti dam kar prav, da potrebujemo za igranje mir, ampak za prvič bi še kar šlo tudi v Twinu. Itak se moramo najprej spoznat s pravili.

Loonica, kaj če bi se v bližnji prihodnosti zmenili za partijo na nevtralnem območju - Trojanah. Pa še pokrajino imamo za lažjo predstavo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa boste prinesli vsaj svoj prenosnik, pa nekdo bo hub zrihtal, pa nekdo drug kable, da boste lahko igrali vsak na svojem carunalniku?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

V sredo prinesem fotokopije Rules Summary Sheet vsem (stirim, ki smo se zmenili za igranje)...

upam, da sm jst med temi stirimi vsteta?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kreh, kreh, ja, maš... kof, kof... kar prav. Ker občasno kakšnega pržgem, na to nisem niti pomislil, me pa ne moti, če se ne morem it te, oh, kako grde razvade. Me pa zanima, kako bo na to reagiral Desmo.

Jah, Desmo seveda odločno zagovarja kajenje. Ne vem če obstaja kakšna igra (vsaj taka na papirju), zaradi katere bi se odpovedal užitkom, ki mi jih daje cigareta. Odreagira pa takole:

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo, jaz sem isti... Brez cigarete so mi vse igre za en k...!

Loh se pa midva dobiva, pa se greva vojno (s kartami).

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net

Bilo kuda, drekavac svuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kreh, kreh, ja, maš... kof, kof... kar prav. Ker občasno kakšnega pržgem, na to nisem niti pomislil, me pa ne moti, če se ne morem it te, oh, kako grde razvade. Me pa zanima, kako bo na to reagiral Desmo. Ti dam kar prav, da potrebujemo za igranje mir, ampak za prvič bi še kar šlo tudi v Twinu. Itak se moramo najprej spoznat s pravili.

Loonica, kaj če bi se v bližnji prihodnosti zmenili za partijo na nevtralnem območju - Trojanah. Pa še pokrajino imamo za lažjo predstavo.

Burn to be wild

ja to pa sploh ni slaba ideja...sam zmenit se je treba...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A pa boste prinesli vsaj svoj prenosnik, pa nekdo bo hub zrihtal, pa nekdo drug kable, da boste lahko igrali vsak na svojem carunalniku?!

Gregs, ne vem, če misliš isto zvrst igranja. Tle ne gre za računalniške igre, ampak za igranje s kockami in svinčnikom v roki.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ macica: seveda si vsteta, saj mislimo nate...

@ Desmo: huh, na to pa sploh nisem pomislil... sorry!!! Hja, potem pa zal ne bomo mogli igrati pri meni, ker je celo stanovanje nekadilska cona. No, se ena stvar, ki se jo moramo dogovorit jutri v Twinu. Bom imel vse s seboj, da bo lahko kdo drug DM.

@ Lucky: odlicna ideja, seveda se lahko dobimo tudi se kje drugje, najprej z makinami odpeljemo krog ali tri in zvecer, po kaksni dobri vecerjici (in ob spremljavi dobre kaplice) odigramo spil ali dva! Sem ZA!

Glede na zakajevanje pa Gregsova ideja morda sploh ni tako slaba - bom poiskal kaksno dobro FRP igro se na Netu. Sporocim, ce bom nasel kaj fajnega (pa tudi ostali, ki vas to zanima, lahko pogledate, ce imate kaj casa!).

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 26/02/2002 ob 13:20:31

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Desmo: huh, na to pa sploh nisem pomislil... sorry!!! Hja, potem pa zal ne bomo mogli igrati pri meni, ker je celo stanovanje nekadilska cona. No, se ena stvar, ki se jo moramo dogovorit jutri v Twinu. Bom imel vse s seboj, da bo lahko kdo drug DM.

Brez panike. Taaaako strasten kadilec pa spet nisem, da ne bi kakšne urice zdržal brez cigaret. Saj ne kadim ne kinu, ne v trgovini, ne v bolnici, ne v avionu, niti ne v svojem avtu... Niti na misel mi ni prišlo, da bi kadil v stanovanju kjer se običejno ne. Če bo že huda kriza, se bo pa že kakšen balkonček našel, lahko grem pa tudi ven.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

No, ce se lahko dogovorimo, prav fajn - ampak nocem pa "na silo"!!! Dobivali se bomo zato, da nam bo fajn in ne da bo nekdo (beri: jest) tecnaril. Potem raje drugje, kjer bo vsem vsec. Bomo dorekli jutri v Twinu.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola igralci D&D!

Jutri zvecer imam glih ob 20 uri predavanje (o novih spoznanjih pri dekompresijskih modelih RGBM in VPN), kar pomeni, da bom v Twina prisel bolj pozno, nekje okoli 21:30. Ce bi radi igrali ze prej, mi cim prej sporocite, da bom lahko nekomu, ki bo DM, prinesel igro. Se je treba kar nekaj naucit...

Mejte se :-)

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, ne vem, če misliš isto zvrst igranja. Tle ne gre za računalniške igre, ampak za igranje s kockami in svinčnikom v roki.

Ups, mislil seveda isto igro, ampak kaj ces: poklicna deformacija... Vse igre povezujem z racunalniki, informatiko... ko pa sem stalno v tem svetu... clovek ze kar pozabi, da se da igrati tudi s papirjem in svincnikom... Nazadnje sem se tako igral z necakom preko luze lani novembra...

Popravil/a - gregs dne 27/02/2002 ob 01:49:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nazadnje sem se tako igral z necakom preko luze lani novembra...

... in ti je bilo najbrž v neznansko veselje. Tudi brez računalnikov se da prav dobro zabavati, še dobro, da vsa mularija ni povsem zasvojena z njimi.

Suzuki, bomo kar nate počakali, ki si vse lepo naštudiral, pa nam boš to ob pirčku v miru razložil, a ne? Saj nisem mislil, da bomo začeli na veliko igrati že na prvem srečanju.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se mislite kregat kje bomo igral, bom jaz malo "zarobantla"!!!

Lahko igramo tudi pri meni... kajenje, pitje, "zretje" (uf hrana, joj sem lacna), lulanje, kakanje,... a nene spal pa ne boste.

Kar se voznje tice, je do mene ravno toliko kot do Suzukija (iz Lj. mislim).

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viragica, jaz sem za. A misliš, da bi oče dovolil, da igramo v njegovi delavnici? Prisotnost kroma, usnja in motorjev bi mi vlila poguma za igranje in lažje bi se vživel v vlogo bojevnika, veš.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!