Skoči na vsebino

kymco zing 125


___kymco___

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
mene zanima če ima kymco zing kake blokade in koliko vam leti

ti jst mam tud kymco zing :yea2: !!men gre tm do 110 če je res treba drgač se pa peleš 90 normalno!!!ne vem pa če ma blokade ampak vrjet jih nima!!a maš ti že ta motorčk al ga šele kupuješ???povej s kje si bi šli na kkšno skupno turco!!??mal pejd v temo oglaste se 125-ke saj pomoje je tak naslov!! sj boš vidu! živ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še neki če kdo ve kva se da temu kymco-tu kj predelat nj pove!!!??? to mislm kkšn drug-bolš auspuh za še boljši glas, a se da kj na mašin nardit al pa kj podobnga sam povejte,me use zanima!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz mam en problem s motorčkom kymco zing. Namreč mašina se mi ful greje in poleti, ko se zelo zagreje motor ne gre nikamor kot, da ga duši. Ko je pa malo bol mrzlo vreme pa lavfa čisto normalno tudi do 110 km/h. Pa ko je vroča mašina tudi ne vžiga tak, ko bi blo treba, zato sumim da je pregret. Motor ima 21.000 km. Ima kdo kakšne izskušnje s tem? Pa če mi zna kdo svetovat kaj naredit. Če se da kaj za malo dnara. Ker mislim kupit nekaj močnejšega letos ali drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sm meu jst tak problem pr apn 6-ki

sam sm jst pol to takoj prodau...tko d nwm točno kaj bi blo...

tko ti rečm...podri pa mal si poglej kakšno je stanje v mašini...pa mal bat poglej pa mal poglej kiler

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam en problem s motorčkom kymco zing. Namreč mašina se mi ful greje in poleti, ko se zelo zagreje motor ne gre nikamor kot, da ga duši. Ko je pa malo bol mrzlo vreme pa lavfa čisto normalno tudi do 110 km/h. Pa ko je vroča mašina tudi ne vžiga tak, ko bi blo treba, zato sumim da je pregret. Motor ima 21.000 km. Ima kdo kakšne izskušnje s tem? Pa če mi zna kdo svetovat kaj naredit. Če se da kaj za malo dnara. Ker mislim kupit nekaj močnejšega letos ali drugo leto.

CITIRAJ

pravkar sem kupil kymco zing 125 letnik 1999 in je moj prvi bike. ker zraven nisem dobil tehnične knjižice bi te prosil če bi mi dovolil jo kopirat, al mi jo poslal po pošti, seveda vračilo ko skopiram se podrazumeva!!!

daj mi nepiši nekaj o tvojih izkušnjah, sem totalen začetnik!!!

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto sm meu jst tak problem pr apn 6-ki

sam sm jst pol to takoj prodau...tko d nwm točno kaj bi blo...

tko ti rečm...podri pa mal si poglej kakšno je stanje v mašini...pa mal bat poglej pa mal poglej kiler

A ti tole malo bolj na pamet a?

Poglej kaksno svečko imaš, poskusi jo zamenjati s kako ki je za višje temperature.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTORRAD1 in iz kod si ti? Bi se lahko neki dobla, si skopiraš pa se malo peljema okrog. Pač motorček mam 2 leti. Saj je skoz lepo šel lani ko sem ga pripeljal iz servisa kaka 2 mesca po tem pa mi je začelo to delat. Mogoče res zaradi svečke bom menjal.

GRILZZ hvala za nesvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!