Skoči na vsebino

Sexy tattoo


petrklepc

Priporočene objave

post-5321-1097060442_thumb.jpgPreseneca me, da kljub temu da je to neke vrste bajkerski forum, ni nikjer nobenih postov s kaksnimi dobrimi tattoojcki. Tudi kaksen dober pierce je dovoljen.

No, tukaj je eden za zacetek, pa pokazite kaj imate :naughty:

Petr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5321-1097060442_thumb.jpgPreseneca me, da kljub temu da je to neke vrste bajkerski forum, ni nikjer nobenih postov s kaksnimi dobrimi tattoojcki. Tudi kaksen dober pierce je dovoljen.

No, tukaj je eden za zacetek, pa pokazite kaj imate  :naughty:

Ni kaj ... tukaj zlo dobr zgledaš :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš tole doma (glede na to da apeliraš, naj pokažemo kaj imamo), ti moram žal povedat da si en navaden zagaman cepec, ker je tvoja žena lajdra. ;) :devil:

Če jo boš pa pustil in bo žalostna, naj pa pokliče...hehehe

Jordan kar dobro zna zmetat pomojem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis,

...moram priznat, da Jordan ni ravno tip zenske mojih sanj - se posebej ko vidis kaj ta neizmerna kilaza naredi po parih letih (joske ma zdej ze cist povesene) :BUA:

Ampak tattoo je pa odlicen :OK:

Alla,

tvoj komentar je pa neumesen, ker je od vseh fotk v tem forumu res dober tattoo samo tisti metuljcek, ki ga je nekdo pred kratkim objavil. Ostali niso ravno ne vem kaksne omembe vredni. <_<

P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si izzival.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res dober tattoo samo tisti metuljcek, ki ga je nekdo pred kratkim objavil. Ostali niso ravno ne vem kaksne omembe vredni. <_<

No končno ga je nekdo pohvalu, ma kaj naj rečem , metuljček je res lep, sploh če se človk mejčken "poglobi" v njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!