Skoči na vsebino

Majice 2004


Priporočene objave

sanja svinja kukuruz :lol:

...no sam če pa le bo kaj iz te koruze, pol bi pa jez tut zobal z vami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eem kdo je sploh za majice & stuff odgovoren? zaenkrat se noben ni izpostavu. Drugač pa ce bo šansa me vmes štejte .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Count me in. Po možnosti eno z dolgimi in eno kratkimi rokavi. Pa še glasbeno željo od Mišo Kovača prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bi imel te majice - a se bo kdo poglobil v to in jih resnično dal delat. Drugače je tole "jest tut" nabijanje v prazno. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda pa ni nabijanje v prazno, če se bo odgovornim zazdelo da je povpraševanje dosti veliko :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda pa ni nabijanje v prazno, če se bo odgovornim zazdelo da je povpraševanje dosti veliko :unsure:

Upajmo, s tem namenom je blo sprozeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU...men bi tud prav prišla kakšna nova majca!

Rezerveram vsaj 2 XXL majci :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda :huh: :kva2: tangice :blink: waw :OK:

meni sam majco, tangic ne rabim, mi ne pridejo u poštev niti za ketno brisat (premaloblagapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majce, tangice, jakne, boksarce,...... - vse bo dobrodošlo in po mojem mnenju razgrabljeno. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pa še meni majčko in za mojo sopotnico........velikost se da izbirati......M in S?

Kaj pa pakšen obesek? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pa še meni majčko in za mojo sopotnico........velikost se da izbirati......M in S?

Kaj pa pakšen obesek?  :grim

Majice bodo moške in ženske - različne... prosim, da v tej temi ne "naročate" majic, bomo odprli posebno temo, ko bodo znani modeli, cene itd.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!