Skoči na vsebino

Črni 5. november...


Priporočene objave

Meni se pa zdi, da je bil cel teden malo cuden in je bil v petek vrh: odleteli diski na MSju, meni doma odletel racunalnik (skoraj za stalno), z diskov pa se resujem, pa se enega poznam, ki bo racunalnik peljal na servis...(da problemov z motorji in ostalimi stvarmi raje ne omenjam)

Se dobro, da je (skoraj) konec tega obupnega tedna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se tole, ce bo kaj pomagalo, (oz. kako so v bivsi firmi skubili stranke z "resevanjem" podatkov z v garanciji crknjenih diskov - garancija je bila na diske, ne na podatke)

Vzames popolnoma enak delujoc disk in prestavis kompletno elektroniko na "crknjen" disk, ga priklopis in preprosto skopiras dol vse podatke.

Vsaj na IDE diskih je to delalo v 99,5% primerih (ostalo so bile napake na glavi ali ploscah diska).

Pa ce se prav spomnim, naj bi se v LJ ena firma ukvarjala (med drugim) prav z resevanjem podatkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zaribanih diskih ostal tudi del mene. :huh:

Nič škode :grrr , itak same neumnosti pišem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vse moje modrosti izgubljene v cyber svetu...za vedno.... :huh: mogoče je pa prav zaradi tega intulektualnega naboja vse ven vrglo..... B)

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, s'm si oddahnu. Hvala Noise! :notworthy:

A zdej jo boš pa ustrelil? :kva2: :naughty: [just kidding, no offense]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš, pa sem vedel, da bo Deda Mraz prinesel nove diske :devil: ravno prejšnji teden smo debatirali o tem, tako, da postajam verjetno glavni osumljenec za petkov napad...

p.s. šala mala.. ne mi še enkrat takšen petek naredit.. slišalo se bo perverzno, ampak malce sem pogrešal forum :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš, pa sem vedel, da bo Deda Mraz prinesel nove diske ..........

Uau, pol pa zdaj končno vem, kdo je Dedek Mraz.......in celo osebno ga poznam..... :kva2: :kva2: :kva2:

A bo men tud kaj prinesel al sam diske za motosvet nabavlja? :doze:

Alla :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ja ni zgodilo tisto o čemer sem govoril prejšnji teden. No ja ... diski vsekakor niso mediji za arhiv. Kvečjemu začasno odložišče preden gre vse skupaj na prenosni medij.

Škoda za izgubo podatkov, sicer me pa že cel teden ni bilo na MS in zdaj nimam veliko za prebirat za nazaj ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ja ni zgodilo tisto o čemer sem govoril prejšnji teden. No ja ... diski vsekakor niso mediji za arhiv. Kvečjemu začasno odložišče preden gre vse skupaj na prenosni medij.

Ne ni se zgodilo to. Do sedaj poznam samo dva primera, ko je prišlo do kaj takšnega oz. motosvet je drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj poznam samo dva primera, ko je prišlo do kaj takšnega oz. motosvet je drugi.

a to da "strojni raid kontroler" kopira oz. zrcali "b0rken" datotecni sistem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  In šli za dva tedna nazaj v času, drugače pa se dobro držimo  :rolleyes:

In zdej nadoknadimo, kar smo ta dva tenda naredil? Aja pa dva lepa dneva sta bla vmes, in par kilometrov:)), gremo še enkrat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!