Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

o premiku kategorije B na 21 let ohmy.gif

O čem ti to? Kj maš uradne podatke o tem al si to sam tk slišu govorice

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem ti to? Kj maš uradne podatke o tem al si to sam tk slišu govorice

Od sošolca foter je policaj in je potrdil tole "tezo". je pa tudi uradni predavatelj na AMZSju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sošolca foter je policaj in je potrdil tole "tezo". je pa tudi uradni predavatelj na AMZSju.

Kaj točno bodo pa avtošole delale ta tri leta ko ne bo dotoka novih voznikov to become?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od sošolca foter je policaj in je potrdil tole "tezo". je pa tudi uradni predavatelj na AMZSju.

fajn bi blo če bi kje to pisal kr tk nč ne vrjamem niti predsedniku če reče da mu je to reku un od unga pa od unga un

če veš da to kje piše kr prpopi link

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima če bo kdo vedu slučajn... Kolk časa sm mladi voznik kar se motorja tiče?? Js sm naredu izpit za 11kw seprau a1 pri 16 letih kolk časa mam starus za mladga voznika? Ker imam že 6 pik pa me mal skrbi ker pri mlademu jih je dovoljenih samo 8 tko da sm blizu že. Pa a se mi te kazenske pike samo za motor štejeje al tut za avto B kategorijo?

Lp, Miha

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima če bo kdo vedu slučajn... Kolk časa sm mladi voznik kar se motorja tiče?? Js sm naredu izpit za 11kw seprau a1 pri 16 letih kolk časa mam starus za mladga voznika? Ker imam že 6 pik pa me mal skrbi ker pri mlademu jih je dovoljenih samo 8 tko da sm blizu že. Pa a se mi te kazenske pike samo za motor štejeje al tut za avto B kategorijo?

Lp, Miha

do 21leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 21leta

Toook :O?? K za avto je samo 3 leta... tuki pa kr 5? jaoo pol se bomo pa bol po omejitvah vozil :S hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da jim usem jajca napnem pa kontrabas špilam če bojo drkal še B kategorijo ph34r.gif

mah to se je nekje mal pisal in pol takoj vsi paniko udarl pol pa itk veš da bo zvedu o tem čisto vsak. Jst ne vrjamem da bodo to spremenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toook :O?? K za avto je samo 3 leta... tuki pa kr 5? jaoo pol se bomo pa bol po omejitvah vozil :S hehe

drugače je si mlad voznik samo dve leti če si star že 21 let ali več, ampak v našem primeru si mlad voznik do 21 leta starosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mi mamo izpite dokaj poceni v primerjavi z avstrijo.

L17(avto je to) stane v avstriji nekaj nad 1000€ (izpit delaš z 17 leti in prevoziš 1000km v spremstvu staršev)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima če bo kdo vedu slučajn... Kolk časa sm mladi voznik kar se motorja tiče?? Js sm naredu izpit za 11kw seprau a1 pri 16 letih kolk časa mam starus za mladga voznika? Ker imam že 6 pik pa me mal skrbi ker pri mlademu jih je dovoljenih samo 8 tko da sm blizu že. Pa a se mi te kazenske pike samo za motor štejeje al tut za avto B kategorijo?

Lp, Miha

Bo treba tomosa nazaj kupt :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno bodo pa avtošole delale ta tri leta ko ne bo dotoka novih voznikov to become?

Na nas motoristih bojo služil, sej vidiš kako fukajo tele zakone neki A1, A2 kr ene bedne fore. banda, 20 ur vožnje...headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mi mamo izpite dokaj poceni v primerjavi z avstrijo.

L17(avto je to) stane v avstriji nekaj nad 1000€ (izpit delaš z 17 leti in prevoziš 1000km v spremstvu staršev)

Po oktobru se mi zdi pride nov zakon za B k bo treba met 40ur obvezno...če je ura 20€ je to minimalno 800€ samo za ure!

Se bližamo avstriji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po oktobru se mi zdi pride nov zakon za B k bo treba met 40ur obvezno...če je ura 20€ je to minimalno 800€ samo za ure!

Se bližamo avstriji smile.gif

ja pa kaj se bi radi še spomnli. Najbolš da se gre vsak let na nov delat izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za B kategorijo sigurno ne bodo spreminjal meje na 21 let glede na to da so jo par let nazaj spustil na 16... Kvečjemu če bo kj drugač bo mogoce kj glede mladga voznika (kukr sm jst slišu bo tko da ko ne boš več mladi voznik boš moral naredit nek poseben izpit in tako pač ne boš več mladi voznik... sam za tole nism sigurn) :closedeyes: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj mi mamo izpite dokaj poceni v primerjavi z avstrijo.

L17(avto je to) stane v avstriji nekaj nad 1000€ (izpit delaš z 17 leti in prevoziš 1000km v spremstvu staršev)

Že res, ampak tam dijak zasluži 1000€ na mesec.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za B kategorijo sigurno ne bodo spreminjal meje na 21 let glede na to da so jo par let nazaj spustil na 16... Kvečjemu če bo kj drugač bo mogoce kj glede mladga voznika (kukr sm jst slišu bo tko da ko ne boš več mladi voznik boš moral naredit nek poseben izpit in tako pač ne boš več mladi voznik... sam za tole nism sigurn) :closedeyes: :beer1:

Zavarovalnica Triglav ima neko opcijo za mlade voznike avtomobila in sicer, če si mladi voznik moraš normalno pri zavarovanju še nekaj več plačati. Opcija pri Triglavu pa je ta, da greš lahko na Vransko-AMZS Center (če se ne motim),  in tam opraviš nek izpit tako, da potem nisi več ''mladi voznik'', imaš ceneje zavarovanje, pa tudi pri prometnih nesrečah te potem obravnavajo kot ne več mladega voznika. Nevem, ali te tako tudi policaji potem obravnavajo kot ''ne več mladi voznik'', ali je to pomembno samo za Triglav zavarovalnico. Mogoče kdo ve, če to obstaja tudi za motoriste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto pri triglavu je tečaj varne vožnje za mlade voznike. Torej če opraviš un tečaj ti, ko zavaruješ auto ni treba plačati tistega prispevka za mladega voznika (pri triglavu seveda...) in to je vse, še zmeraj si mladi voznik za policaje do 21 leta oziroma 2 leti po tem, ko nardiš izpit če si že star 21...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol. kaj bo z tega ko bo končano? domači kvas? worship.gif

Nevem kaj si s tem mislil ampak... bom razložu =D

Brat je bil zdej na izmanjavi v Avstriji in je povedal, da imajo tam dijaki 8 mescel prakso, ki imajo plačano...1000€ na mesec približno..dva mesca pa grejo v šolo pisat teste. Tako rekoč se izobražujejo v firmi..

OT: Tudi jaz sem slišal da bi se naj B kategorija prestavla za nekaj let naprej..kaj od tega je pa res, pa nebi vedu.)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mogoče ja. So pa tu stroški tud večji sploh pr hrani in pijači. Tu stane eno pivo 1.80€ v lokalu ;) pr nas je kolk... 80c?

Nemorš posploševat tako kot ti to delaš.

Hodim sem na gimnazijo in res da je situacija malo drugačna kot v slo ;)

knjige imamo skoraj zastonj (za 20€ jih imaš in lahko delaš z njimi kar hočeš, ta vaša topla malica pa je itak bv.. zato pa mamo mi vlllko porcijo špagetov za 3.50 :P). Povprečen dijak pa nima dohodka 1000€, to pa ne bo štimalo, żal.

Kaj pa je to za šola da si lahko kaj takega privoščijo?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brat je bil zdej na izmanjavi v Avstriji in je povedal, da imajo tam dijaki 8 mescel prakso, ki imajo plačano...1000€ na mesec približno..dva mesca pa grejo v šolo pisat teste. Tako rekoč se izobražujejo v firmi..

Pri poklicnih šolah je najbž tko.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je mogoče ja. So pa tu stroški tud večji sploh pr hrani in pijači. Tu stane eno pivo 1.80€ v lokalu ;) pr nas je kolk... 80c?

Nemorš posploševat tako kot ti to delaš.

Hodim sem na gimnazijo in res da je situacija malo drugačna kot v slo ;)

knjige imamo skoraj zastonj (za 20€ jih imaš in lahko delaš z njimi kar hočeš, ta vaša topla malica pa je itak bv.. zato pa mamo mi vlllko porcijo špagetov za 3.50 :P). Povprečen dijak pa nima dohodka 1000€, to pa ne bo štimalo, żal.

Kaj pa je to za šola da si lahko kaj takega privoščijo?

:blink:

Ko boš našel lokal ki bo mel tako poceni pivo povej še men

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Ko boš našel lokal ki bo mel tako poceni pivo povej še men

1.8€ je pr nas v lokalu povprečno ( se da dobit tut za 1.60 in za 2.10 ). V trgovini je okrog 86c.

kar pa vi omenjate gre za poseben tip šole ... sem 2 tedna nazaj test pisal in je blo to omenjeno noter in se nikakor nemore spomnt kako se reče :$ Azubis je pa tale k dela prakso :D vajenc al kako že :)

:topic: :topic: :topic: :topic:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!