Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Samo praktičen. Par uric, da se navadiš na motor trance_11_confused.gif pol pa glavna.

a kaj pa testi? A to ni treba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo praktičen. Par uric, da se navadiš na motor :? pol pa glavna.

saj neki doberga da ni treba še teorijo tm poslušat

že taku morem letes za auto pa polej spet za motor nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bo treba spet 8ur plačat pa probno vožno polej pa ispitno

sm tu je mav bulš da je brez omejitve pr 20tih sm spet delat ta ispit kr neki vse so zjebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! NEkaj me zanima. Pri svojih 16-tih sem dobil izpit za 125 ccm. 28 oktobra 2008 pa sem dobil izpit do 25 kw. V kateri zakon spadam ker ce bi blo po starem bi 17.12. na 21. rojstni dan dobil za neomejeno. Zdej pa al bom mogu opravljat se dodatne ure za neomejeno al dobim pr 21tih izpit za neomejeno?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! NEkaj me zanima. Pri svojih 16-tih sem dobil izpit za 125 ccm. 28 oktobra 2008 pa sem dobil izpit do 25 kw. V kateri zakon spadam ker ce bi blo po starem bi 17.12. na 21. rojstni dan dobil za neomejeno. Zdej pa al bom mogu opravljat se dodatne ure za neomejeno al dobim pr 21tih izpit za neomejeno?

Hvala!

ja če ne boš delu kozlarij ga boš lahko že letos oktobra dubu za neomejeno ;) Sam boš pa mogu delat še ure...kako si pa lahko dobu izpit za 25kW pred svojim 18. rojstnim dnem, izpit si dobil oktorba, RD maš pa 17. 12. Si mogoče 89 letnik? :unsure:

PS: ka vi ne berete prejšnih objav lej glih ene par postov pred tabo je en isto prašu kot ti... pa so dal 3 linke ka nis nobenga prebrav? :headbang:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 89 letnik sm ja mal pozn sm bil:) Sm mel se 126 neki cajta ni blo denarja za kej druzga nabavt. Pizda k v vsakem primer bi letos bil 21 star pa mi ne bi lo treba nc ur delat za neomejeno. Za mene bi lask se po starem vela:(

Sm k tem uram spada zagotovo tudi izpitna ce se ne motm?

Popravljeno . Popravil zupy46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 89 letnik sm ja mal pozn sm bil:) Sm mel se 126 neki cajta ni blo denarja za kej druzga nabavt. Pizda k v vsakem primer bi letos bil 21 star pa mi ne bi lo treba nc ur delat za neomejeno. Za mene bi lask se po starem vela:(

Sm k tem uram spada zagotovo tudi izpitna ce se ne motm?

Preberi kako stran nazaj! JA SPADA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

imam samo eno vprašanje glede novega zakona A2. prebral sem že precej forumov na to temo a nikjer nisem uspel razbrati če razmerje moči in mase velja za prvotno moč (do 70kW) ali za posledično omejenih 35kW.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

imam samo eno vprašanje glede novega zakona A2. prebral sem že precej forumov na to temo a nikjer nisem uspel razbrati če razmerje moči in mase velja za prvotno moč (do 70kW) ali za posledično omejenih 35kW.

LP

Torej ... bom ti na primeru povedal ... zablokiraš na 25kW ( posledično motor v IZVORNI moči, torej odblokiran motor NESME imeti več kot 50kW ), zablokiraš na 35kW( začetna moč motorja nesme bit več kot 70kW )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil sem na tistih 0,2kW/kg ki naj bi bila še dovoljena, saj je odvisno od moči motorja v primeru da je v to razmerje upoštevana prvotna (izvorna) moč motorja in ne moč po blokadi na 35kw, kar pomeni da določeni motocikli kljub moči pod 70kW ne pridejo v poštev.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislil sem na tistih 0,2kW/kg ki naj bi bila še dovoljena, saj je odvisno od moči motorja v primeru da je v to razmerje upoštevana prvotna (izvorna) moč motorja in ne moč po blokadi na 35kw, kar pomeni da določeni motocikli kljub moči pod 70kW ne pridejo v poštev.

LP

am brezveze razpravlat o tem ko pa ni 35kw blokade. Če se pa motm me pa popravte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake so sploh kazni če bi te dobli recimo na motorju s 100kw zablokiranem na 25kw?

Verjetno je kazen indentična vožnji brez izpita, torej 500€ ( če se ne motim xD ) in 250 v roku 7 dni,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej si ne morem umisliti niti fazerke 600, fz6n, hornetke 600, ki imajo 98KM = 72kW ???? More obstajat način da se izognemo izvorni moči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si ne morem umisliti niti fazerke 600, fz6n, hornetke 600, ki imajo 98KM = 72kW ???? More obstajat način da se izognemo izvorni moči...

še vedno ostane aprilia dorsoduro....ki ima 69kw hehe

Vsi motorji nad 50kW odpadejo...razen če nekak "prikriješ" original izvorno moč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, izvorna moč ne sme presegat 35kW x 2 = 70kW torej 95,2KM ... al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, izvorna moč ne sme presegat 35kW x 2 = 70kW torej 95,2KM ... al se motim?

Maš prov ampak trenutno lahko računaš le 25x2 ker 35kw blokade ni. Sicer je pa to omenjeno že dostikrat v tej temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, izvorna moč ne sme presegat 35kW x 2 = 70kW torej 95,2KM ... al se motim?

Ja, to je že res. Ampak blokade 35kW trenutno še ni ;) Tako da ostanejo motorji do 50kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov ampak trenutno lahko računaš le 25x2 ker 35kw blokade ni. Sicer je pa to omenjeno že dostikrat v tej temi

Hvala za popravek...torej, vse kar si lahko privoščim je borih 68 konjičkov? Boga mati...kaj pa če bi vozil R1-ko, brez nalepk ter papirji od česa legalnega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!