Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Cenik evo tle mate če ne vrjamete - avtošola prah, rogaška slatina, izpit sem delal na ptuju;)...če bi šeu pa v krško, ali pa brežice, bi plačal uro 20€...

izpit pa že mam, in sicer od 25. avgusta:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit naredu konec avgusta za kategorijo A-brez omejitev, cena pa 330e+ zdravniški pregled, izpit sm delau v trbovljah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit naredu konec avgusta za kategorijo A-brez omejitev, cena pa 330e+ zdravniški pregled, izpit sm delau v trbovljah

To pa niti ni tok drago, koliko te je koštala ura oz. kok si jih sploh imel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit naredu konec avgusta za kategorijo A-brez omejitev, cena pa 330e+ zdravniški pregled, izpit sm delau v trbovljah

Kaj si mel osmo uro že glavno? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z inštruktorjem sma se vidla 4krat po 2 ure, pol pa že izpitno, sploh ne vem kuk j bla ura, 300e sm mu nakazu pa 20e sm mu dau da me je prijavu na cpp toj pa vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wau, js sm tudi mel 8 ur.. pa še manj bi lahko če nebi ravno na dan ko sem mel izpit delal neke bedarije pa sem potem tik pred izpitom še 2 uri vozil :) Po pravici povedano lahko v avtošoli voziš 100ur pa še zmeri neboš mel dovolj izkušenj za na cesto, moraš sam voit, tisto šele šteje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil že 1 sezono pa pol brez izpita na cesti tko da mi to ni glih pomagalo pri izkušnjah,men se j šlo samo da čim hitrej dobim izpit pol k sm ga pa dobu sm se pa po 1 tednu kipnu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil že 1 sezono pa pol brez izpita na cesti tko da mi to ni glih pomagalo pri izkušnjah,men se j šlo samo da čim hitrej dobim izpit pol k sm ga pa dobu sm se pa po 1 tednu kipnu :lol1:

dobr si.

jaz sem boljši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wau, js sm tudi mel 8 ur.. pa še manj bi lahko če nebi ravno na dan ko sem mel izpit delal neke bedarije pa sem potem tik pred izpitom še 2 uri vozil :) Po pravici povedano lahko v avtošoli voziš 100ur pa še zmeri neboš mel dovolj izkušenj za na cesto, moraš sam voit, tisto šele šteje ;)

Se strinjam! Sam sem šel na izpit s 5 uro, s tem da sem pred tem vozil malce več kot 1 leto brez izpita in tam nabiral izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam! Sam sem šel na izpit s 5 uro, s tem da sem pred tem vozil malce več kot 1 leto brez izpita in tam nabiral izkušnje.

In kako je to se brez izpita furat? Jokate Gorenci, Štajerci ... da je pri vas veliko policajev ... v Metliki greš čez mesto, ki ima 3500 prebivalcev in srečaš vsaj 3 patrulje! Upal bi si trdit, da je na vsakega tretjega prebivalca eden policaj. Ni čudno, da so najbolj "unčikovit" mejni prehod v SLO, če pa imajo toliko policajev, da lahko pregledujejo po 15 avtov na enkrat. Hrvati pa imajo 4 pase, 2 za izhod ( avto+kamion ) in 2 za vhod ( 2+2 ) pa tam ni NIKOLI kolone, medtem ko na SLO strani, kjer je vhod 5 pasov in izhod 5 pasov vedno kolona. ok offtopic.

Skratka kakšna je sploh možnost, da te dobijo brez izpita. Je možno, da rečeš, da si pozabil izpit in potem daš podatke od nekoga drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako je to se brez izpita furat? Jokate Gorenci, Štajerci ... da je pri vas veliko policajev ... v Metliki greš čez mesto, ki ima 3500 prebivalcev in srečaš vsaj 3 patrulje! Upal bi si trdit, da je na vsakega tretjega prebivalca eden policaj. Ni čudno, da so najbolj "unčikovit" mejni prehod v SLO, če pa imajo toliko policajev, da lahko pregledujejo po 15 avtov na enkrat. Hrvati pa imajo 4 pase, 2 za izhod ( avto+kamion ) in 2 za vhod ( 2+2 ) pa tam ni NIKOLI kolone, medtem ko na SLO strani, kjer je vhod 5 pasov in izhod 5 pasov vedno kolona. ok offtopic.

Skratka kakšna je sploh možnost, da te dobijo brez izpita. Je možno, da rečeš, da si pozabil izpit in potem daš podatke od nekoga drugega?

trance_21_laughing1.gif No dej ko boš prešaltu na močnejši motor ne narest izpia in ko te zaustavjo podej druge podatke pa bomo vidl kaj se bo zgodil!

Pa kako boš dl podatke nekoga druzga. Nekako se morš identifincirat oz. te bodo oni. Plus to da bi bla dost večja kazen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako je to se brez izpita furat? Jokate Gorenci, Štajerci ... da je pri vas veliko policajev ... v Metliki greš čez mesto, ki ima 3500 prebivalcev in srečaš vsaj 3 patrulje! Upal bi si trdit, da je na vsakega tretjega prebivalca eden policaj. Ni čudno, da so najbolj "unčikovit" mejni prehod v SLO, če pa imajo toliko policajev, da lahko pregledujejo po 15 avtov na enkrat. Hrvati pa imajo 4 pase, 2 za izhod ( avto+kamion ) in 2 za vhod ( 2+2 ) pa tam ni NIKOLI kolone, medtem ko na SLO strani, kjer je vhod 5 pasov in izhod 5 pasov vedno kolona. ok offtopic.

Skratka kakšna je sploh možnost, da te dobijo brez izpita. Je možno, da rečeš, da si pozabil izpit in potem daš podatke od nekoga drugega?

Ja glej mene so dobili brez izpita (cca. 100km od doma) tako, da te lahko dobijo. Drugače pa sem zgleda imel srečo. Drugače so me pa sedaj v 3 letih in pol, od kar imam izpit, ustavili le 1x ;) Mogoče veliko pripomore tudi vožnja (v naselju max 55 kmh)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glej mene so dobili brez izpita (cca. 100km od doma) tako, da te lahko dobijo. Drugače pa sem zgleda imel srečo. Drugače so me pa sedaj v 3 letih in pol, od kar imam izpit, ustavili le 1x ;) Mogoče veliko pripomore tudi vožnja (v naselju max 55 kmh)!

To pa je kurba. In kaj je bilo? ( ukor verjetno ). No jst sem že dal en ukor ćez, tako da no nevem ... pobegnit jim je pa spet druga stvar. Nič zapletenega, vendar te lahko doma čakajo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je kurba. In kaj je bilo? ( ukor verjetno ). No jst sem že dal en ukor ćez, tako da no nevem ... pobegnit jim je pa spet druga stvar. Nič zapletenega, vendar te lahko doma čakajo :S

Ja vozil sem v naselju, za tovornjakom, hitrost okoli 30 km/h. Vidim policaje in se normalno peljem proti njim, sem mislil, da pač ne bojo ustavili ravno mene. No nameraval sem tudi nekam zaviti, vendar ugotovil, da nimam kam. Štopajo me, pregled dokumentov. Nakar policaj izpolni nek list z mojimi podatki, podatki očeta,... Nato policaj reče, da mi je vožnja prepovedana. Torej začnem potiskati motor do naslednjega ovinka in se nato odpeljem.

Fora pa je ta, da sem jaz potem šel obiskati neke sorodnike in ko sem se vračal, sem si v istem kraju kjer so me dobili, šel v trgovino nekaj iskat. Parkiram motor, grem v trgovino in ko pridem nazaj ista dva policista pred trgovino. In sicer je policaj čakal policajko v avtu. Jaz kar mimo motorja in se skrijem za trgovino. K sreči me nista opazila. Čakam ene 5 min, da se odpeljeta in oddrvim proti domu :D

No na obravnavo sem čakal skoraj 1 leto, dobil sem le opomin, saj je bil to moj prvi prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

35kw je po en stran oberpo drug pa ne

slabu je men tu ku moreš delat vožno še enkrat pa da ne smeš blokirat motorje kater ma več ku 70kw

dober je pa tu a lahku vozeš yamaho xt660x brez blokiranja taku da je saj en motorček tak da ni treba ninje250r kopvt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa v nobenem pogledu ni všeč. Prej si lepo blokado vrgel not (takoj manjša registracija) se vozil z njo neki časa, pol ko te je pa zagrabil NFS, si jo dal lepo ven in gasa. Zdej pa moramo bogi trpet, no tisti, ki kupujete SM mašine imate lepo kolekcijo motorjev za izbrat. Pri SS je pa itak samo rs125 in nobena druga...joke :D

Edino kar je dobro je to, da tisti, ki so prej delali za 125ccm izpit, se vozili 1/2 sezone in pol prodali motor, ter čakali, da dobijo izpit za neomejeno (itak takoj vsi ta 1000+), pol pa šminkirali po mestu, jih bo čedalje manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa v nobenem pogledu ni všeč. Prej si lepo blokado vrgel not (takoj manjša registracija) se vozil z njo neki časa, pol ko te je pa zagrabil NFS, si jo dal lepo ven in gasa. Zdej pa moramo bogi trpet, no tisti, ki kupujete SM mašine imate lepo kolekcijo motorjev za izbrat. Pri SS je pa itak samo rs125 in nobena druga...joke :D

Edino kar je dobro je to, da tisti, ki so prej delali za 125ccm izpit, se vozili 1/2 sezone in pol prodali motor, ter čakali, da dobijo izpit za neomejeno (itak takoj vsi ta 1000+), pol pa šminkirali po mestu, jih bo čedalje manj.

sej jst sm tut hotu ku bom letes maja str 18 da bi si kupu cbr600rr dav blokirat pa je zdej me je pa ta zakon zafukov bomo pa še to sezono se vozil 125ko pozim proal pa eno xt660x kupil al pa kej podobenga ku se da vozet al pa blokirat še blokada bo pa itak šla takoj vn :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ena stvar.Sin je naredil izpit za A kategorijo pri 16h.Pri 18h je zamenjal izpit za 25kw in ga ima sedaj že tri leta.Konec meseca bo napolnil 21 let,pa me zanima ali že pade v novi zakon ali velja za njega še po starem,glede na to da je naredil izpit že pred uvedbo zakona.Do 125 je naredil junija 2005,ko je naponil 18 let januar 2007 pa je zamenjal izpit in ima od takrat omejeno na 25kw.Pa če mi lahko kdo pove na kateri strani uradnega lista je zakon objavljen in kateri člen to predpisuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ena stvar.Sin je naredil izpit za A kategorijo pri 16h.Pri 18h je zamenjal izpit za 25kw in ga ima sedaj že tri leta.Konec meseca bo napolnil 21 let,pa me zanima ali že pade v novi zakon ali velja za njega še po starem,glede na to da je naredil izpit že pred uvedbo zakona.Do 125 je naredil junija 2005,ko je naponil 18 let januar 2007 pa je zamenjal izpit in ima od takrat omejeno na 25kw.Pa če mi lahko kdo pove na kateri strani uradnega lista je zakon objavljen in kateri člen to predpisuje.

http://www.uradni-list.si/1/content?id=86881 149.člen.

Torej, pade not...na žalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ena stvar.Sin je naredil izpit za A kategorijo pri 16h.Pri 18h je zamenjal izpit za 25kw in ga ima sedaj že tri leta.Konec meseca bo napolnil 21 let,pa me zanima ali že pade v novi zakon ali velja za njega še po starem,glede na to da je naredil izpit že pred uvedbo zakona.Do 125 je naredil junija 2005,ko je naponil 18 let januar 2007 pa je zamenjal izpit in ima od takrat omejeno na 25kw.Pa če mi lahko kdo pove na kateri strani uradnega lista je zakon objavljen in kateri člen to predpisuje.

bo moral it delat za neomejeno. Točno kje piše pa vam nemorem povedat vem pa da smo o tem na velko govoril

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!