Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

naredu naredu!!! :OK: :OK: :OK: sam eno napako sm meu :D zdej pa sam se cist mal... prevec manka :devil:

tejcy sori... pa sej do 20ga se ni tak greh ce cloveka postaras :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa pozabu sm prej povedat k smo mogl najprej s frendi na eno posteno pijaco :P k dobim pa izpit bom pa verjetn umru, ce je blo ze zdej tok hudo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm še ena zanimivost k sm jo zvedu u avtošoli - uvedba tistih testov odličnosti pa obvezne šole varne vožnje itd. za B kat. je prestavljena na 2008. Kva sm jst veseu ker ne bom v to notr padu (drugo leto 18 star)... Ker tisto pa bo ena bedarija da večje ni :glare:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

weeeman, jest grem tudi verjetno naslednje leto delat za avteka, ku zdej ni denar, in itak ne rabm avta... star bom pa že letos 18, in to na 11.09-WTC ognjemet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh tale obvezna varna vožnja ni tok slaba ideja...kokr gledam folk kok nesposobni dobivajo izpite mislm da bi blo očitno manj nesreč predvsem med mladimi če bi bla tale šola varne vožnje obvezna!

P.S.:

Ob 5ih pišem CPP :OK: ...držte pesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh tale obvezna varna vožnja ni tok slaba ideja...kokr gledam folk kok nesposobni dobivajo izpite mislm da bi blo očitno manj nesreč predvsem med mladimi če bi bla tale šola varne vožnje obvezna!

P.S.:

Ob 5ih pišem CPP :OK: ...držte pesti ;)

Sej me ne moti to ta bo obvezna. Moti me to ker bojo šle cene izpitov spet za ene 50% gor. Vsak tečaj pa vsak list je treba plačat :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah fuknu sm...mal preveč optimista sm jst da grem skor brez učenja tole rešvat :grrr

Ja no...cene so pa že tko dost visoke če mene prašate .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je sploh možn CPP padt k pr nm u kranju ga je za zdj še usak naredu, ne rečem nč glede občinskih sam da pa CPP padeš :hmm: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja morš bit talent pa optimist tko k jst pa se tut CPP da fuknt :slap: :D

Sam sm bl pr tazadnih oddau in je tko od ene 20 folka ene par naredl...po moje ene tretina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej u kranju je cpp čist tko sam da je tolk d greš lahko potem delat občinske teste. K sploh nč ne težijo če se umes pogovarjaš pa če maš kj narobe te pol še enkrat praša tolk d prov poveš pa še umes med testom lahko humarja(glavni inštruktor)kj prašaš če nisi prepričan! :afro1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah fuknu sm...mal preveč optimista sm jst da grem skor brez učenja tole rešvat 
:friend1:

to e pa sam zato kr niso usi pesti drzal :)

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ur voznje rabis za izpit predn gres lohk na glavno?

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej <=YaMaHa=> ne se sekerat... sej moja tamala je tud padla... 2x

pa en frend je tok cajta delu CPPje za 50ccm da je biu prej zadost str za 125ccm predn je naredu :blink: (don't ask me how)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm CPP šele v tretje naredu. Večkrat delaš bl znaš prometne predpise :lol1: Aja pa še bolš feeling maš pol k se en cajt matraš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ur voznje rabis za izpit predn gres lohk na glavno?

Za A1 min. 14, za A-neomejeno min. 16.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej u kranju je cpp čist tko sam da je tolk d greš lahko potem delat občinske teste. K sploh nč ne težijo če se umes pogovarjaš pa če maš kj narobe te pol še enkrat praša tolk d prov poveš pa še umes med testom lahko humarja(glavni inštruktor)kj prašaš če nisi prepričan! :afro1:  :OK:

Pa to kar ti mislš niso taglavni testi...tam skor da res ne morš past!

Jst sm padu na taglavnih :)

Sej se ne sekeram prov nč sam raj bi zapil teh 7 jurjev kt pa da jih na roško spet nesem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jst sem že drugič ruknu, pa sm tko nadrkan ta pravila, zmer zarad kaki glupih uprašanj, ki jih nikjer ne najdeš. Pa pizda itak da se lahko bremza pregreje tud v ovinku , preverjeno, ampak ne, napisat se ne sme tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jst sem že drugič ruknu, pa sm tko nadrkan ta pravila, zmer zarad kaki glupih uprašanj, ki jih nikjer ne najdeš. Pa pizda itak da se lahko bremza pregreje tud v ovinku , preverjeno, ampak ne, napisat se ne sme tega :)

jao pa zakj si pol ne dobite jaz sm prsla tja 3 minute sm se ubadla s kulijem k ni delu ostale 4 min sm pa test resvala pa oddala pa nardila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si (preveč) prepričan v svoje znanje, ne rabeš pol. Sam zdej se jih bom pa nadrku, pa matr, da bom naredu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja morš se kr nadrkat. Jst sm skor upanje že zgubu pol sm pa še angino fasu na tist dan k sm mel cpp sam sm čudežno naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se še jaz pohvalim, vse naredu v prvo; PP,CPP,fura :OK:

No, če povem izkušnjo, najbolj me je blo "strah", da ne bom CPP naredu, tam sem bil nekak nesiguren, ostalo sem bil pa prepričan v svoj prav B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!