Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

jah to mors tko ku jest narest ze maja izpit pa ga pol it iskat na obcino na svoj roj. dan :D !! sam letos bo mal bl problem k mam brzdej na soboto pa ga ne morm dobit k je takrt obcina zaprta :|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne testov (občinskih) ne glavne vožnje NE smeš opravljati dokler nisi zadosti star.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne testov (občinskih) ne glavne vožnje NE smeš opravljati dokler nisi zadosti star.

da se nebomo :fight2: !!! pr men ni blo tko... so mi rekl sam da mors bit u tistem letu k delas izpit, bit str tok kukr rabis za let za izpit. primer. mas r.d. januarja al pa decembra, izpit lohk zacnes januarja delat...

SRECNGA PA ZDRAUGA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se nebomo  :fight2: !!! pr men ni blo tko... so mi rekl sam da mors bit u tistem letu k delas izpit, bit str tok kukr rabis za let za izpit. primer. mas r.d. januarja al pa decembra, izpit lohk zacnes januarja delat...

SRECNGA PA ZDRAUGA :D

Je gebre kar prov povedal... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: sicer nism mela teh problemov k sm bla zadost stara za delat izpit ko sm ga začela... zdej pa ne vem - če je isto kot za avte, je kar neki ljudi k jih poznam začelo delat prej... npr. aprila so dopovnli 18 let, vozit so začeli že marca... šolska res nimam pojma kdaj se lahko opravlja... ampak glavna pa ko maš pol 18...

tko da... če je isto, mislm da lahko začneš vozit že prej... sam počakat je treba za glavno (in šolsko?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte...pri tebi je bilo drugače, ker se za kategorijo H izpit opravlja v tekočem letu, se pravi v letu, ko bo oseba stara 14.

Ostalo je pa devilish povedala, kako je pa glede šolske se pa meni ne sanja, jest sem jo imel potem, ko sem dopolnil 18, prej itaq nisem imel zadosti ur, da bi jo šel "delat",tako da ne vem kako je s tem.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No men je inštruktor rekel čisto drugo...da bi mo mogl pasti pod stari zakon :doze:

moj inštruktor ma večpojma od tvojga :devil:  .) ko bi ga vsaj mel :cry:

jah ne vem ane, jest sam povem kako mi je reku, upejmo da mas prov :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte...pri tebi je bilo drugače, ker se za kategorijo H izpit opravlja v tekočem letu, se pravi v letu, ko bo oseba stara 14.

Ostalo je pa devilish povedala, kako je pa glede šolske se pa meni ne sanja, jest sem jo imel potem, ko sem dopolnil 18, prej itaq nisem imel zadosti ur, da bi jo šel "delat",tako da ne vem kako je s tem.

amm :? a pol bom mogu bit jest bit najprej 16 str ce bom hotu vozit glavno!??! <_< :cry: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če si pa še tak srečko kot sem jaz in imaš rojstni dan pozimi je pa sploh kurac od kurca :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja!! stoprocentno mors bit star dost da lahka obcinske in izpitno furas!! se spoumnem kak je blo pr men k sm tut tak nacrtoval pa ne mors to tak!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če si pa še tak srečko kot sem jaz in imaš rojstni dan pozimi je pa sploh kurac od kurca :glare: .

ej @gebre zima je tud januarja :D

no pol sm pa u pizdi, bom meu izpit komi avgusta 1x! DOOH

a vozis pa lohk prej? primer. do mojga r.d. nardim cist use razn CPP pa glavne vozne... :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, ne vem, jest sem začel vozit šele enkrat konec aprila, ker se prej kao ne sme (ni sezona motoristov :huh: ) .Rajši preveri na avtošoli, boljše se prej malo pozanimat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa lahk vse lahka naredis prej razn teh dveh ki sta nekako "uradni"!! furas pa lahka prej sam ne tak planirat!!! ker bos si se mogu neki ur prsparat kr ko dopolnes 16 let lahka gres pisat sele potem ko odpises dobis lahko rok za voznjo!! seveda ce naredis bog ne daj da nebi!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kolk bo zdej cena ure po tanovem, če je kaka sprememba? Pa kolk ur bo ubveznih? Zdej je kojkr sem jst vidu 5,5k ura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam tale je pa bedna fora...jst sm naredu izpit 21.8. kar je 8 dni kasnej in bom kr do 21 vozu omejeno(korklkol je to že) :BUA: ...this shit sucks!

zakon je bil napisan 29.7.2003 tko da samo te notri padejo ki so delali do 29.7..mam doma zakon v knjigi...samo jaz bom vseen probala da mi postamplajo.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je v posebnih in končnih določbah lepo in jasno napisano, do kdaj se ta člen upošteva, mislim da tu ni nobene dileme več, komu drugo leto pripada neomejeno, komu pa ne. Se pravi, vsi ki boste izpolnili pogojeni 2 leti izpita a kategorije preden poteče eno leto od uveljavitve zakona, se pravi do 13.8.2005 dobite neomejeno, vsi ostali pa zapadete pod nov zakon!

ja fajn jest sm pa glih 15.8.2003 naredu ispit za 125 ja0 (:

Zakon je bil uveljavljen 13.8.2004. In u roku enga leta začne veljat!

Sam to je totalno bedna fora!!! :angry2: Tu bi morali dat čas za izpolnitev pogojeni leti za A kategorijo, 2 leti po uveljavitvi zakona, tolk kolkr traja pogoj za pridobitev izpita!!! tko da tisti ki nebi dobili neomejeno do 13.8.2006, bi padli pod nov zakon!!

Tle nas drzava po domače povedano jeba u glavo :angry2: :angry2:

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle nas drzava po domače povedano jeba u glavo :angry2: :angry2:

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer takega špekulanta sm jst.....in pol me država zajebe. Mater cigansko  :fight2:  :fight2:  :fight2:

revež, nis edini :whistle:

:worship: :worship: :worship: država :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel izpit za avto (seveda uspešno opravil :whistle: ) in sem na koncu ocenjevalca še vprašal kako je z mojim izpitom za motor. Rekel je, da v moji situaciji dobim, čez eno leto septembra (se pravi po preteku 2h let odkar sem naredil izpit), izpit za neomejeno, ker še pademo pod stari zakon in da nima veze kaj bodo pogruntali naprej. Upam, da bo to držalo :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: first thing's first: čestitaaaaaaaaaam :kva2: :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :yea2: ...kdaj častiš :P O:-)

drugo: tvoj inštruktor mi je všeč :rolleyes: :yea1: ....ma jst sam upam da bom dobu neomejeno ej ker se mi neda še 3 leta čakat :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm če je reku da je biu ocenjevalec...to je neki več k inštruktor vsaj pomoje. Upam da res kej ve pa da se nedela samo pametnga.

@gebre kdaj si ti opravil izpit za a1??

Sicer pa sej bomo vidl kaj bodo rekli čez 2 leti na UE.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj že predlansko leto, 24 septembra.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se dans šu mal pozanimat, pa je ura že 7k! Med počitncam je bla pa 5,5k. Pa to ne moreš vrjet, jst se probam tle legalizerat pa z ispitom furat oni pa še cene navijajo :D ! Bom šev še do ostalih avtošol ki jih imam v bližini da vidm če se cene kej razlikujejo. Sej za izpit računam okrog 100k, sam je pa cena izpita tumač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!