Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

zdravo!

jah to je una tetica (v bistvu) tajnica k dela na izpitni komisiji v celju to je pa tam k umes med amzs pa merkxom. ko sm jo jst uprasu je rekla da je to normalno da je se blo vsakic tak da vela tist zakon v katerem si delo pa se more punca ze spoznat na to ce ze dela tam :) aja sem jo iz zacudenja se enkrat vprasu da ne bi blo kakih neprijetnih presenecenj!! :grim

v glavnem tako bi naj blo pa prosim ne bit jezni na mene ce slucajn ne bi slo!! jst sam posredujem informacije!!

lp :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

jah to je una tetica (v bistvu) tajnica k dela na izpitni komisiji v celju to je pa tam k umes med amzs pa merkxom.  ko sm jo jst uprasu je rekla da je to normalno da je se blo vsakic tak da vela tist zakon v katerem si delo pa se more punca ze spoznat na to ce ze dela tam :) aja sem jo iz zacudenja se enkrat vprasu da ne bi blo kakih neprijetnih presenecenj!!  :grim

v glavnem tako bi naj blo pa prosim ne bit jezni na mene ce slucajn ne bi slo!! jst sam posredujem informacije!!

lp :afro1:

heh sam je problemcek k nuben ne ve kaka zgleda hehe ;D sej ql :D bomo ze an nekak...ce ne pa res treba via celje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pa veroneka na eno pjačo pelal pa bo z veseljem predstavil to njegovo tetico ki bo tolk prijazna da nam da A neomejeno :D :beer2: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je ratal...

No, očitno je bila priponka prevelika, zato bom objavil link.....

novi testi DL

tukej je ene par skenov....

vir:SLO-FS :notworthy:

To so testne pole za kategorijo B !

Za kategorijo A so drugačne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so testne pole za kategorijo B !

Za kategorijo A so drugačne.

Ja, pole so za avto, za kat. A se najbrž ne razlikujejo preveč, mogoče je kaka logična "zadeva" dodana(glede čelad, potnika... ).

Kako pa veš, da so za A (tako zelo) drugačne, ko sem jaz delal izpit so bile razlike minimalne.

Če pa kje dobiš NOVE!!! teste za A kat. pa kar objavi.

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he!!jst upam da bo slo in ni problema ce ne bote vedl ke je to!! :afro1: se priporocam!! :D pa ce bo kaka punca tut ni problema!! :kva2:

lp

hja jaz sm ze ena punca k te bi to prosila ja :D hehe :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men mogoce ne bo treba v celje hodt,sm dons instruktorja prasala ce pozna koga tm :D k je glih eno modelko umenju pa je reku da pa je reku da ni blema da bo su z mano in bova stamplala :D hehe... dobr da mam zakon instruktorja :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no men mogoce ne bo treba v celje hodt,sm dons instruktorja prasala ce pozna koga tm :D k je glih eno modelko umenju pa je reku da pa je reku da ni blema da bo su z mano in bova stamplala :D hehe... dobr da mam zakon instruktorja :OK:  :devil:

Se smem mal uštulit O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda sam jaz grem sele nasledn let novembra :D hehe :P

Eh brezveze tejcy...pejt raj z mano konc avgusta po izpit :P

Mah bomo že neki zmutil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem opravil Izpitno vožnjo - je rekla sodelavka, da če sem položil izpit, sem ji rekel, da raje njo - izpit se naredi in ne položi.

Sicer pa glavno da je konc, ne glede, da je blo v Postojni res slabo vreme in je cel dan deževalo.

LP

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za uspešno opravljen izpit, pa varno vožnjo ti želim. :D

Spomladi pa na kakšno skupno turo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za uspešno opravljen izpit, pa varno vožnjo ti želim.  :D

Spomladi pa na kakšno skupno turo  :OK:

se pridruzujem cestitkam!

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cao!!

tud jst ti cestitam za opravljen izpit!! :OK:

drgac pa ce bo res kej iz teh planov za kaksno voznjo 125 se rade volje pridruzim :) !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst ti čestitam...and wellcome to the 125 club :D

Drugač pa izlet s 125kam BO ker je že bil in je blo tolk fajn da se rade volje organiziramo še 1X pa se nekam odpelemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa drugo leto spomladi začnem delat izpit. Pol pa če bo vse po sreči jeseni enkrat RSka :kva2: :naughty: Komi čakam da se bom pridružu 125ccm klubu ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa drugo leto spomladi začnem delat izpit. Pol pa če bo vse po sreči jeseni enkrat RSka :kva2:  :naughty: Komi čakam da se bom pridružu 125ccm klubu ;)  B)

no evo @mjemec sva ze 2 :) marca-maja jest nardim izpit pol pa junija dobim cagivo pa 23.7.2005 po izpit na obcino pa za ksn tedn na morje :yea2:

no upam ce nebojo ksni problemi pr uvozu cagive... <_<

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[07:15:00] * Crownless has joined #125_club :OK: :OK:

In to ob 7.15 zjutri, resno :wacko: :wacko:

Sam vseen čist kul...sam da sm ga dubu :OK: :OK: :yea2: :yea2: :grim :grim

Crownless

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi vama čestitke in veliko varnih km :OK:

Drugače pa razglašam, da ju3 uradno izstopam iz 125ccm kluba :cry: ! Svojo 125ccm mašino peljem v Slovenj Gradec, kjer jo bom zamenjal za čisto novega Cometa 650!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kr dobr gre klubu 125ccm-asev :) en se poslavla pa 3je novi pridejo... Men je ql :)

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!