Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Nikakor ne. Ponekod so ure po 20€.

Srečni vi, pri nas so ure povsod 35 EUR :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš že voziš, sam ne legalno..to je problem. :blush:

Pa tut se mogoče ne gre toliko zarad policajev kot se gre za zavarovalnico, če se ti, bog ne daj, kaj zgodi na cesti, si za njih tretiran kot da nimaš izpita.

i don't give a fuck about it :),...vozim se po pameti ne lečem ko eni TEŽKI FRAJERI polne gase vsigi kjer lahko zato pa se zgodi tolko nesreč.,..če maš pamet je vse vredu in se nič ne zgodi :)..POLICAJI = fuck them we are in SLOVENIJA ;)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i don't give a fuck about it :),..sicer pa nisem neki divjak tak da se po pameti vozim in upam da se mi nebo nič zgodilo...nikoli! .

Si pa velik optimist :P Na cesti nikoli ne veš kaj se ti lahko zgodi...prou use je možno, sploh ni nujno da si ti kriv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a mi lahko nekdo neki pove...2.9.2008 sem naredu izpit za A1, 29.9.2010 pa izpit za A2. Zanima me, kdaj lahko grem delat izpit za neomejeno, torej A? Res velja, da če imaš narejeno za A2, da lahko greš delat za neomejeno 2 leti po opravljenem izpitu za A2 oz. po 20 letu? da ne bom, zaradi nepoznavanja, brez veze čakal do 24 leta...

hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko nekdo neki pove...2.9.2008 sem naredu izpit za A1, 29.9.2010 pa izpit za A2. Zanima me, kdaj lahko grem delat izpit za neomejeno, torej A? Res velja, da če imaš narejeno za A2, da lahko greš delat za neomejeno 2 leti po opravljenem izpitu za A2 oz. po 20 letu? da ne bom, zaradi nepoznavanja, brez veze čakal do 24 leta...

hvala! :)

Tako je, 29.9.2012 ga lahko greš, oz. lahko greš že prej izpitno lahko maš po 29.9.... odvoziš pa samo 10 ur, brez teorije in brez predizpita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa velik optimist :P Na cesti nikoli ne veš kaj se ti lahko zgodi...prou use je možno, sploh ni nujno da si ti kriv...

Morem malo biti hehe :P..jp čista resnica :)),..drugi so takoj lahko krivi a kaj včasi ti drugi na tebe vse porinejo veš kak je dan danes v sloveniji ;)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, 29.9.2012 ga lahko greš, oz. lahko greš že prej izpitno lahko maš po 29.9.... odvoziš pa samo 10 ur, brez teorije in brez predizpita

tako je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem malo biti hehe :P..jp čista resnica :)),..drugi so takoj lahko krivi a kaj včasi ti drugi na tebe vse porinejo veš kak je dan danes v sloveniji ;)

Ti se lahko tolažiš in zatiskaš oči, sam nesreča se ti bo zgodila k boš najmanj pričakoval pa lahko še nevem kako paziš in niti neboš sam kriv. Pa bognedaj da bi se, sam tko pravm...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se lahko tolažiš in zatiskaš oči, sam nesreča se ti bo zgodila k boš najmanj pričakoval pa lahko še nevem kako paziš in niti neboš sam kriv. Pa bognedaj da bi se, sam tko pravm... In v tem primeru se bo zavarovalnica na vse pretege potrudila, da ji nebi blo treba kej plačat.....

PS: Neki me jeb* urejevalnik...

Popravljeno . Popravil Roky994
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti lahka motor tut vzamejo, če te dobi policist, ki ve, za kaj se gre? Ali je pač zgolj ''le'' denarna kazen?

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia malo si preberi zakonodajo preden govorš neumnosti. Motor ti lahko zaplenijo to se je zgodilo enemu kolegu ki je da prijatlu probat r1 po ulici (ni imel izpita in čelade motor je pa znal vozit ker vozi krose) in glih takrat so prišli policaji zaplenli motor + kazen trajalo je 6 mescev preden je motor dobil nazaj ;) pa še to ni nujno da ti ga vrnejo

Tuki pa maš eno kmečko razlago http://m.delo.si/clanek/162305

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop,.. :)

Ker gre za hujši prekršek, ti v primeru neveljavnosti izpita ali v primeru, da izpita SPLOH nimaš lahko zaplenijo vozilo in verjemi, da ti ga bodo.

Ne širi krive vere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker gre za hujši prekršek, ti v primeru neveljavnosti izpita ali v primeru, da izpita SPLOH nimaš lahko zaplenijo vozilo in verjemi, da ti ga bodo.

Ne širi krive vere.

ne bom se prepiral ..sam to ti povem jaz vem zakon včasih pa malo tak pač iz heca napišem,..sicer pa glej vem kako je to če komu posodiš..kolega je posodil kolegu bwmja evo in mu ga je spotro,..MOTOR,BABA in AVTO se ne izposoja! :)..pa še to jaz toliko gledam na cesti kje stojijo Plavi prijatli,..znajti pa se tudi vem in se že sem če mi sledijo al pa hočejo ustaviti,.. :) pa brez zamere al pa kaj,..bodmo kul stay safe & ride safee ;)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom se prepiral ..sam to ti povem jaz vem zakon včasih pa malo tak pač iz heca napišem,..sicer pa glej vem kako je to če komu posodiš..kolega je posodil kolegu bwmja evo in mu ga je spotro,..MOTOR,BABA in AVTO se ne izposoja! :)..pa še to jaz toliko gledam na cesti kje stojijo Plavi prijatli,..znajti pa se tudi vem in se že sem če mi sledijo al pa hočejo ustaviti,.. :) pa brez zamere al pa kaj,..bodmo kul stay safe & ride safee ;)

Torej namensko zavajaš folk? Ta je še slabša.

Beg pred policijo se NIKOLI ne konča dobro. Vem iz izkušenj.

Nihče ni omenjal prepira, le popravil sem tvoj fakt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prašanje... Če ima motor v prometni npr. 11kw (razni KTM-i imajo tako in razni hard enduro modeli kolko sem videl) ampak ima dejansko veliko več (35kw, enega sem celo gledal da ima več)... Ti lahko komplicirajo? Ker mi tu en prodajalec tupi zakaj bi kompliciral s takimi stvarmi kot so blokade če pa ima v prometni vpisano 11kw, motor pa ma odprt na več kot 35kw in me prepričuje da ga lahko vozim z A2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia malo si preberi zakonodajo preden govorš neumnosti. Motor ti lahko zaplenijo to se je zgodilo enemu kolegu ki je da prijatlu probat r1 po ulici (ni imel izpita in čelade motor je pa znal vozit ker vozi krose) in glih takrat so prišli policaji zaplenli motor + kazen trajalo je 6 mescev preden je motor dobil nazaj ;) pa še to ni nujno da ti ga vrnejo

Tuki pa maš eno kmečko razlago http://m.delo.si/clanek/162305

Je res, te zakoni in vse so danes čist u k****. Danes so me ustavili ta plavi na ridah. Imam izpit za 35kw, moped pa imam povsem izpraven, z 35kw blokado, pravim razmerjem (pod 70kw) itd.. Sabo sem imel prvo pomoč, oni so se pa zataknili v izpuh. Gor je pa Leovince GP in pač nisem mel dušilca noter. Na mestu so mi zmerli decibele, kateri so seveda presegali zakonsko vrednost. Policaj mi je razložil da je kazen za to 400€, na mestu pa bi mi moral odvzeti tablico in motor odpeljati. Še sreča da je bil normalen, (tudi sam motorist) ter sem jo tako odnesel le z opozorilom naj dam notri DB killer :D. Nekateri policaji znajo bit tudi OK :) :)

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, te zakoni in vse so danes čist u k****. Danes so me ustavili ta plavi na ridah. Imam izpit za 35kw, moped pa imam povsem izpraven, z 35kw blokado, pravim razmerjem (pod 70kw) itd.. Sabo sem imel prvo pomoč, oni so se pa zataknili v izpuh. Gor je pa Leovince GP in pač nisem mel dušilca noter. Na mestu so mi zmerli decibele, kateri so seveda presegali zakonsko vrednost. Policaj mi je razložil da je kazen za to 400€, na mestu pa bi mi moral odvzeti tablico in motor odpeljati. Še sreča da je bil normalen, (tudi sam motorist) ter sem jo tako odnesel le z opozorilom naj dam notri DB killer :D. Nekateri policaji znajo bit tudi OK :) :)

Pa si ti prepričan, da ti je dejansko to on rekel, ker nevem na podlagi česa, se ti lahko on vsede na motor in ti ga odpelje :D? Lepo daš dušilec pred njim notri, kar pomeni, da ti tehnično takoj izpraven, vzameš položnico in se zahvališ...nevem zakaj bi ga pa odpeljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. pozabil še dodati...nič se ni vtaknil v izpuh, pač je šel lepo po pravilih pregledat cel motor...pri izpuhu se je pa pravljica končala...težko zgrešiš tisto luknjo na GP proju...

Jaz gledam na izpuh brez dušilca kot na tisto malo rezervo katera te lahko reši, pred "gluhimi" osebami v avtomobilu, da ne pride do kakšnih težav...vsi vemo kaj se lahko zgodi. In če sem zaradi tega kriminalec....?

Pa bi se še dalo o tem debatirat, ampak škoda časa in tipkovnice...

Ne se tolk sekirat tistih par let da boste šli lahko delat izpit bo pa ja hitro minilo :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. pozabil še dodati...nič se ni vtaknil v izpuh, pač je šel lepo po pravilih pregledat cel motor...pri izpuhu se je pa pravljica končala...težko zgrešiš tisto luknjo na GP proju...

Jaz gledam na izpuh brez dušilca kot na tisto malo rezervo katera te lahko reši, pred "gluhimi" osebami v avtomobilu, da ne pride do kakšnih težav...vsi vemo kaj se lahko zgodi. In če sem zaradi tega kriminalec....?

Pa bi se še dalo o tem debatirat, ampak škoda časa in tipkovnice...

Ne se tolk sekirat tistih par let da boste šli lahko delat izpit bo pa ja hitro minilo :)...

Slabo sem se izrazil, pač poklical bi avtovleko na moje stroške seveda, tako je on rekel! Drugače pa se čist strinjam, tut men se zdi BOLJ varno z glasnejšim izpuh, res pa je da pač nesme bit preveč moteč za ostale udeležence...

PS: Aja pa še to, da se spet malo na temo navežem, policaj je takoj ko me je ustavil začel gledati okoli blokade, če je notri in če je le-ta vpisana v homologacijo. Tako, da tisti ki pravite/jo, da policaji pri tem ne komplicirajo, se motite/jo. Saj po mojih izkušnjah, je pa seveda odvisno od samega policaja in situacije..

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo sem se izrazil, pač poklical bi avtovleko na moje stroške seveda, tako je on rekel! Drugače pa se čist strinjam, tut men se zdi BOLJ varno z glasnejšim izpuh, res pa je da pač nesme bit preveč moteč za ostale udeležence...

Zanimivo je, da so zaradi takih "ropotulj", no pa tudi prehitrih motoristov, v Nemčiji začeli zapirati najbolj popularne ceste za motorje - preprosto pojavi se tabla "prepovadano za motorna kolesa". Dovolj je, da se par stanovalcev ob cesti pritoži mestnim svetom in se potem začne dogajat. Skrbi me zato, ker naši uradniki zelo hitro posnemajo "fantastične" stvari od tujcev..... grrrrr. Pa ne, da bi mene motilo... me ne.... še posebej ne, ko mam "pisker" na glavi. Ampak ostale pa hitro lahko. Še posebej, če nekdo stanuje ob cesti, kjer vsakih 30 sekund en tak mimo pride brez dušilca.... on pa ne more odspati popoldanskega spanca... :wallbash:

Drugače te pa naglušni atati in mamice, z domačo muziko v avtu tako ali tako ne slišijo ... pa če prideš z 120dBA mimo, slišijo te samo biciklisti in pešci....

Popravljeno . Popravil gaso65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da so zaradi takih "ropotulj", no pa tudi prehitrih motoristov, v Nemčiji začeli zapirati najbolj popularne ceste za motorje - preprosto pojavi se tabla "prepovadano za motorna kolesa". Dovolj je, da se par stanovalcev ob cesti pritoži mestnim svetom in se potem začne dogajat. Skrbi me zato, ker naši uradniki zelo hitro posnemajo "fantastične" stvari od tujcev..... grrrrr. Pa ne, da bi mene motilo... me ne.... še posebej ne, ko mam "pisker" na glavi. Ampak ostale pa hitro lahko. Še posebej, če nekdo stanuje ob cesti, kjer vsakih 30 sekund en tak mimo pride brez dušilca.... on pa ne more odspati popoldanskega spanca... :wallbash:

Drugače te pa naglušni atati in mamice, z domačo muziko v avtu tako ali tako ne slišijo ... pa če prideš z 120dBA mimo, slišijo te samo biciklisti in pešci....

Sej sm reku, vse v meji normale, se strinjam s tabo, sam ni pa treba je lih tko kot bi vozil kavni mlinček....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da so zaradi takih "ropotulj", no pa tudi prehitrih motoristov, v Nemčiji začeli zapirati najbolj popularne ceste za motorje - preprosto pojavi se tabla "prepovadano za motorna kolesa". Dovolj je, da se par stanovalcev ob cesti pritoži mestnim svetom in se potem začne dogajat. Skrbi me zato, ker naši uradniki zelo hitro posnemajo "fantastične" stvari od tujcev..... grrrrr. Pa ne, da bi mene motilo... me ne.... še posebej ne, ko mam "pisker" na glavi. Ampak ostale pa hitro lahko. Še posebej, če nekdo stanuje ob cesti, kjer vsakih 30 sekund en tak mimo pride brez dušilca.... on pa ne more odspati popoldanskega spanca... :wallbash:

Drugače te pa naglušni atati in mamice, z domačo muziko v avtu tako ali tako ne slišijo ... pa če prideš z 120dBA mimo, slišijo te samo biciklisti in pešci....

Delno se strinjam, vendar bo mogla država najprej v svoji hiši pospravit nesnago in naredit red, pol pa naj se javijo pa napišejo zakone, ki bodo enakopravni za vse.

Ker dat 80let stari mami pa atu vozniško, to je zame katastrofa...reakcijski čas pri takšnih osebah je 300% počasnejši..

--------------------------------------------------------------

Nima veze. Nekar iskat bližnjic in ovinkarit okoli teh blokad, policaji, imajo dodobra naštudirano zadevo in ja, seveda bo povprašal po blokadi....kako bo pa kasneje kompliciral, je pa odvisno od osebe in seveda ali je dnevna norma opravljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!