Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

dirkac24, glede na to de si iz nakla, predvidevam de boš delou pr avtošoli iz kranja...

pri ekspertu je za 125 ura vožne 5900sit,

pr b&bju je pa se mi zdi 6500sit na uro.

računej na okol 100-130k za vse skupej

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm vse s prve naredu...ur sm mel vsega skp 9+ izpitna...čeprav bi jih mogu več.pršlo me je pa okol 80k...js ne vem od kod vam 110k :? ...delal sm pa v brežicah.aja ura je bla pa 4.500 pa sm sam jst vozu,pa tle je všteto komplet vse od prve pomoči...totaln vse

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm vse s prve naredu...ur sm mel vsega skp 9+ izpitna...čeprav bi jih mogu več.pršlo me je pa okol 80k...js ne vem od kod vam 110k :? ...delal sm pa v brežicah.aja ura je bla pa 4.500 pa sm sam jst vozu,pa tle je všteto komplet vse od prve pomoči...totaln vse

ko smo mi delali izpit je blo obvezno treba met 15 ur (cca 2 leti nazaj pa še mal več)...

cena ure pa je bla tut ponavadi 6k, razn tu pa tam je mela kaka avtošola precej nižje cene...tak da hitro prideš prek 110k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo mi delali izpit je blo obvezno treba met 15 ur (cca 2 leti nazaj pa še mal več)...

cena ure pa je bla tut ponavadi 6k, razn tu pa tam je mela kaka avtošola precej nižje cene...tak da hitro prideš prek 110k

včash ste se dobr mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se u kranju najbl splača delat izpit?

občinske(4k) pa zdravnišk pregled(6k) pa prvo pomoč(16k) posebej plačaš an, tko de te pride enak, kerkol delaš

cpp so pr ekspertu bli 2 mesca nazaj 12k, za b&b ne vem... more bit prbližn enak se mi zdi

ura vožnje je pr ekspertu 5900sit, pr b&b pa 6500sit, za A1 pravm use an.

ni velik razlike ... minimalno je 14 ur, tk de te pride če v 1. nrdiš razlike 8-10k, v prid ekspertu.

zdej se morš pa sam odločt an, eni pravjo de je b&b bol, jest sm delou pr ekspertu pa je blo čist kul.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res obveznih 15. jst sm šou delat z 9imi(9. je bla izpitna, seprav da sm jih prej meu 8), pa pogrnu pol pa drugič z 11 vse skupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v LJ so ure krepko dražje... okol 6000-7000 sit za uro ;) In pol tut več nanese

mah tud v ajdovscini tuki sm mel jst uro 7500 se mi zdi ... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdj s tem??' Naj kdo k kak izpit dela al pa kej na AŠ vpraša, k me kr mika tole, k ne rabm pol met papirjev za 25kW, hehe

Folk, navadite se že, da pri takih in podobnih stvareh preverite situacijo sami v zakonu. Brezveze spraševat neke avto šole, pa upravne enote, pa kaj jaz vem koga še. Zato ker nimajo pojma, ker ne spremljajo zakonodaje, ali pa so enostavno pretumpasti, da bi zakon razumeli. Na www.uradni-list.si vse piše in to kar je tam napisano zagotovo drži, pa vam lahko inštruktor še tako trdi nasprotno.

Pa to ne velja samo za izpite, prej ko se navadiš vse sam preverit v veljavni zakonodaji in jo tudi spremljat, lažje boš peljal skozi življenje in manj folka te bo nategnilo.

Drugače pa je zadnji dopolnilni zakon (ZVCP-1D) bil sprejet dne 28.9.2006 in ne določa nikakršnih sprememb na področju izpitov.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

18.12.2006 je v 133. številki Uradnega lista republike Slovenije izšlo uradno prečiščeno besedilo zakona,

v katerem so zajete vse spremembe, da je vse skupaj malo bolj pregledno.

Torej:

Zakon o varnosti cestnega prometa - uradno prečiščeno besedilo (ZVCP-1-UPB4)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne! za neomejeno(ne neskončno :D ) dobiš pri 21 če si delal z 16 pa pol... ko pa ti preteče 2 leti od dneva ko si nardil izpit za 125, pa dobiš za 25 kw..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kako je zdej s tem izpitom

kolk lahk pol vozš pr 18 letih

ta zakon se skoz menda neki spreminja :headbang:

naj mi kkšn še enkrat vse razloži (če se mu da) :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25kw.. in ni omejitve kubikaže.

(prehitu si me, ups)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pogoj je, da imaš VSAJ 2 leti veljavno vozniško za 11kW in 125ccm :)

od kdaj pa to?

k ni, če greš pr 18ih delat ispit, dobiš za 25kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!