Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če se še vedno da narest ves izpit, preden sem star 16 in ga potem za 16. RJ samo dvignem? Seveda to mislim v tistem letu, ko dopolnim 16

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se še vedno da narest ves izpit, preden sem star 16 in ga potem za 16. RJ samo dvignem? Seveda to mislim v tistem letu, ko dopolnim 16

ne, ker morš bit star 16 let, da se sploh lahko prijaviš na državne CPP teste .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n wem kej drugje i prasu pa bom tuki :?

am .... a ce te dobijo policaji brez izpita npr. izpit A1 pa ti sedis na 600ccm motorju npr...... a ti res lahko motor poberejo ? pa izpit za A1 tud ???? pol pa se tista multa ... :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n wem kej drugje i prasu pa bom tuki :?

am .... a ce te dobijo policaji brez izpita npr. izpit A1 pa ti sedis na 600ccm motorju npr...... a ti res lahko motor poberejo ? pa izpit za A1 tud ???? pol pa se tista multa ... :? :?

motorja ti ne morjo pobrat, dobiš kazen 120.000 sit + 12.000 sit za sodne stroške, pa odvzem izpita za A1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorja ti ne morjo pobrat, dobiš kazen 120.000 sit + 12.000 sit za sodne stroške, pa odvzem izpita za A1.

vrjetno ti ga vzet ne morjo...morš pa ga tam pustit kjer te ostavijo...če pa ga ne pustiš pa ga peljejo na postajo dokler ga kdo ne pride iskat...drgač pa ti odvzamejo izpit ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal verzijo da ti ostane izpit

Saj ti praktično nisi naredil prekrška če voziš motor, pač nimaš izpita in gotovo = kazen 120 tisoč + 12 tisoč sodišče.

Vzamejo ti izpit če bi bil pijan ali voziš prehitro ..

Kaj če voziš kamjon imaš pa izpit za motor ti vzamejo izpit za motor ? to se meni ne zdi smiselno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš ti npr. izpit za avto, pa voziš zelooo pijan ti ga vzamejo, skupaj s tem tudi vse druge opravljene izpite (ker ti vzamejo knjižico), zato je dobro, da preden greš npr dvignit izpit za avto, pa da imaš prej že izpit za 125ccm, pač rečeš da si starega zgubu (ker drugače ga moraš tam oddat), pa imaš dva izpita v primeru da ti še kekšnega zasežejo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal verzijo da ti ostane izpit

Saj ti praktično nisi naredil prekrška če voziš motor, pač nimaš izpita in gotovo = kazen 120 tisoč + 12 tisoč sodišče.

Vzamejo ti izpit če bi bil pijan ali voziš prehitro ..

Kaj če voziš kamjon imaš pa izpit za motor ti vzamejo izpit za motor ? to se meni ne zdi smiselno

ja sam res ... sej tud na cpp-jih je pisal da v bsitvu izpit ti lahko uzamejo ce si pjan al pa ce mas kao kire psihicne tezave al neki tazga ... zadet in tko ... ma drgac ti kao ga ne morjo uzet ..... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res ... sej tud na cpp-jih je pisal da v bsitvu izpit ti lahko uzamejo ce si pjan al pa ce mas kao kire psihicne tezave al neki tazga ... zadet in tko ... ma drgac ti kao ga ne morjo uzet ..... :doze:

Probi, če ne vrjamš .) Sam da e boš pol jokov, k ti bodo vse izpite pobral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja!!Jz morm tut še izpit narest!!!Pa sm letos mal zajebu!Tko da nasledno sezono bo že :OK: Upejmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa u pon ob pol 1 republiške :wacko:

izpit ti uzamejo če voziš npr. 125ccm z A1 pa si pijan al pa psihično nezmožen vozit.

to je use kar zveš od avto šole ko delaš izpit A1

če bi vozu večji motor pa nevem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm tko ti povem.....pr nas na dolenjskem že na velko prakticirajo odvzem vozila

tko da je že veliko ciganov ostalo brez svojih rjavih in malo manj rjavih krip, avto pa gre potem seveda na uničenje

aja to se zgodi če avto ni tehnično brezhiben (se pravi ni registriran in nima opravljenega tehničnega pregleda), izpita pa itq noben cigan nima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, sem na treningu jujitsa vprašal policaja kako je s tem če imaš izpit za A1 oz- A-OM voziš pa težko kategorni motor z več kot 25kw in rekel je da izpit OSTANE, dobiš pa kazen 120,000 + 10,000 je reku, verjetno sodišče. Vzamejo ti tudi 10 točk. Za točke nisem prepričan ker tudi on ni bil prepričan, rekel pa je da izpit ostane sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, sem na treningu jujitsa vprašal policaja kako je s tem če imaš izpit za A1 oz- A-OM voziš pa težko kategorni motor z več kot 25kw in rekel je da izpit OSTANE, dobiš pa kazen 120,000 + 10,000 je reku, verjetno sodišče. Vzamejo ti tudi 10 točk. Za točke nisem prepričan ker tudi on ni bil prepričan, rekel pa je da izpit ostane sigurno.

ker pa si začetnik in imaš SAMO 8 kazenskih točk na razpolago, pa ti uzamejo izpit :grim Pa pol k narediš še enkrt izpit imaš že zravn še 2 točki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!