Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

čestitke...sam pazi zdej...ker ko imaš izpit je še bolj nevarno!!vsi veste koga mislim :(

drgač pa sm vesel da je še en mitodriver z izpitom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat hvala vsem skupaj. Brez skrbi...bom počasi vozil(mi mati vsak dan gnjavi)

PS: zdaj pa ko se vi sršeni nasljednič srečate sn med vami :OK: (i'll be there :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO !

Danes sm pa jaz imel glavno voznjo pa sm pogrnu zaradi čiste neumnosti, res sm usrau...Izsiljenjevanje prednost ...

Zdej me pa nekaj zanima, sej se mi domneva ampak, vsaj za tolažbo moram to napisat :)

16 let sm imel decembra in če naredim sedaj čez (približno) teden dni izpit, ko imam ponovno voznjo se mi da izpit 25kw šele čez 2 leti, oz lahko zaprosim naslednjega decembra ko imam 18 let ?

Meni se zdi da je čakalna doba dve leti :/

Bi se dalo, opravit še kakšen test, tipo glavna voznja pri 18 za 25kw ?

V pričakovanju odgovora, se vam prau lepo zahvaljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO !

Danes sm pa jaz imel glavno voznjo pa sm pogrnu zaradi čiste neumnosti, res sm usrau...Izsiljenjevanje prednost ...

Zdej me pa nekaj zanima, sej se mi domneva ampak, vsaj za tolažbo moram to napisat :)

16 let sm imel decembra in če naredim sedaj čez (približno) teden dni izpit, ko imam ponovno voznjo se mi da izpit 25kw šele čez 2 leti, oz lahko zaprosim naslednjega decembra ko imam 18 let ?

Meni se zdi da je čakalna doba dve leti :/

Bi se dalo, opravit še kakšen test, tipo glavna voznja pri 18 za 25kw ?

V pričakovanju odgovora, se vam prau lepo zahvaljujem

loh narediš še ene par ur vožnje, pišeš CPP in še enkrat vožnjo in imaš izpit za 25kW (to pol k boš že 18 let str)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni še enkrat CPP, glavno teorijo pa glavno vožnjo ?

Za ure se bom pa zmenu da nebo treba, saj sm zdaj vozu, pa ni več obveznega minimalnega števila ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh narediš še ene par ur vožnje, pišeš CPP in še enkrat vožnjo in imaš izpit za 25kW (to pol k boš že 18 let str)

grčo to ni res :grrr

sem vprašal na eni strani na netu za identičen primer pa tega se ne da nardit,....to velja samo če ti manjkajo leta za neomejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčo to ni res :grrr

sem vprašal na eni strani na netu za identičen primer pa tega se ne da nardit,....to velja samo če ti manjkajo leta za neomejeno

a-a burek je tak nareo pa je dobo za 25kw ko je biu star 18 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci, to imaš prau...

Vendar mi govorimo da bi naredil še enkrat CPP pa glavno teorijo pa glavno voznjo, da bi vsepovsod pisalo A2 oz. 25kw/0,16kw-kg ...

Ti imaš prau, ampak govoriš o tem, da opravim samo praktični del, kot velja iz A-OM - A

Če ne bo druge bom pa še enkrat naredu, škoda vrčt toliko denarja stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčo to ni res :grrr

sem vprašal na eni strani na netu za identičen primer pa tega se ne da nardit,....to velja samo če ti manjkajo leta za neomejeno

Burek je šou delat za 25kW in je naredu par ur vožne in pol pisov CPP ter meu vožnjo ;) pa ma zdej izpit za 25kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kaj da naredim, skrajšamo malo... Ta izpit do konca, to je obvezno!

Potem pa decembra naslednji pri 18 pa ? CPP, gl. teorijo, vožnjo ?

Ali glavna teorijo mam ze od zdaj narejeno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kaj da naredim, skrajšamo malo... Ta izpit do konca, to je obvezno!

Potem pa decembra naslednji pri 18 pa ? CPP, gl. teorijo, vožnjo ?

Ali glavna teorijo mam ze od zdaj narejeno ?

ko boš star 18 let... morš narest par ur vožnje, pisat CPP in narest glavno vožnjo.

Tko kot zdej , sam da ne boš rabu prve pomoči delat... pa mal manj ur vožnje boš meu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš star 18 let... morš narest par ur vožnje, pisat CPP in narest glavno vožnjo.

Tko kot zdej , sam da ne boš rabu prve pomoči delat... pa mal manj ur vožnje boš meu ;)

Kaj pa za neomejeno ... je treba isto delat ure in cpp ... al greš samo iskat izpit ? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za neomejeno ... je treba isto delat ure in cpp ... al greš samo iskat izpit ? LP

če si star 21 let, greš sam izpit iskat (če maš že izpit za A)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa dobim tisto kartonček plavi ... Kaj moram it še enkrat na predavanja CPP ?

Kako eni tezijo, da nemoreš verjet .. Pa da vozim tako me 10 x povozijo, medtem ko grem samo enkrat vn na cesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa eno vprašanje: kje je najcenejše opravljanje izpita za 125ccm (na gorenski regiji)

hvala

na netu poglej spisek avtošol na gorenskem, v roko vzem telefon in klič naokol .) Pa prašaš, kok pr njih pride izpit... pol boš pa verjetno znov ugotovit, kera je najcenejša avto šola ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tkole k kličeš pu avtošolah oz k se greš ke pozanimat, ti pou mn zračunajo da pride use skp. men naprimr so pr b&b u kran računal de bom meu sam 10 ur vožne...obveznih nej bi blo pa 14?

uglavnm, jest delam zdele izpit za A1u kranj pr ekspertu.

ura vožne je 5900sit, cpp predavanja+testi so 12k sit, prva pomoč je pršla 16k, pa zdravnišk 6k. k sm se ke pršu puzanimat so mi naračunal, de pride mal pod 100k, zdejpa vidm de bo kr mal čez ( 14x 5900= 82600sit, 12k predavanja, 6k zdravnišk, 16k prva pomoč; ja okol 116k...če use u prvo nrdiš.

upam de sm kej pumagou :)

lp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če u prvo nardiš .) .) sam pol je pa qurc k je roška 6.000 pa še mal če fuknš, če pa glavno fuknš je pa 3.500 (neki tazga) paše ene 4 ure morš met torej je to 22.400... tko da če ta zajebane stvari nardiš v drugo te pride to ene 30.000 več :( :( k takih k nardi v prvo je zelo zelo malo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

kje v celju in okolici SEM IZ SENTJURJA se da najugodneje in najenostavneje naredit izpit za 125ccm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

kje v celju in okolici SEM IZ SENTJURJA se da najugodneje in najenostavneje naredit izpit za 125ccm :naughty:

na netu poglej spisek avtošol na gorenskem, v roko vzem telefon in klič naokol .) Pa prašaš, kok pr njih pride izpit... pol boš pa verjetno znov ugotovit, kera je najcenejša avto šola ;)

enako velja za tebe samo za tvojo regijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!