Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Mene pa zanima, kolko pride izpit za A? Z minimalnim številom ur, pa štejte zraven tud republiške :) Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kolko pride izpit za A? Z minimalnim številom ur, pa štejte zraven tud republiške :) Hvala!

Odvisno kje ga delas,jaz sem dal vse skup 130k pa sem naredo vse v prvo....pri nas(Brežice) je mela zdaj avtosola pred casom akcijo 85k vse komplet,zdaj nazadnje sem pa zvedo da so meli akcijo kar celih 50.000,00 SIT :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lepo to risko :OK: Bomo šli še kdaj na Rakitno------>pa na Jezer tud - jasno

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lepo to risko :OK: Bomo šli še kdaj na Rakitno------>pa na Jezer tud - jasno

dej na rakitno boste mene enkrat pelal dej da vidm kko je tam ... :P straza mi je ze ene slikce poslal pa zgleda kr kul :OK: ok stroj ?

ti kurc moj...v soboto bos mel zame cas .) ker greva mal po obali smekat...ce ti je kul al pa ne .) :grim

hvala :D

ti n wem ej .... v pondelk mam en popravni v torek pa drug v sredo pa so ustni :( kaj ko bi ti to prestavu na nasledni tedn :? muco moj ** :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mjawci moj....lahko tud nasledn tedn...sam da bo moja lubica srecna :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Baha. Sej mogoče bo pa tud Straža že lahko šou z nami :OK: Ampak pol mormo pa obvezno tud Mihija prpelat (podpeškirossipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj vi mislite, a bi policaji fejst tezili ce bi imel recimo malo premocan motor

V bistvu ima samo 24kw tako da to ni problem ampak je razmerje moc/teza 0.17,7kw/kg Gre se za ktm 660smc??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. Kaj pa KTM 625 SMC? Enaka mašina, samo da ima 146 kilogramov (zaradi električnega štarterja, ki ga pri 660 SMC ni). Ravno toliko več, da je potem razmerje moč/teža 0.164 kW/kg ;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj vi mislite, a bi policaji fejst tezili ce bi imel recimo malo premocan motor

odgovor je preprost:

da. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor je preprost:

da. :grim

heh....hvala, res si pravi špilferderber :grim

ja res ja, 625smc ma boljše razmerje, sam se vedno ni manjse ali enako o.16kw/kg, torej zdej mislis da bi zaradi manjsega odstopanja malo popustili,......ker ce ne je na koncu koncev tak vseeno :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa 0.164 kW ! Sej se gleda samo prvi 2 decimalki a ni tko? In 4 gre na dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa 0.164 kW ! Sej se gleda samo prvi 2 decimalki a ni tko? In 4 gre na dol...

Mah, to je vse odvisno od polcaja, kako si sam razlaga. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj vi mislite, a bi policaji fejst tezili ce bi imel recimo malo premocan motor

V bistvu ima samo 24kw tako da to ni problem ampak je razmerje moc/teza 0.17,7kw/kg Gre se za ktm 660smc??

Fejst ne bi težili, ampak se bo pa ziher našel en, ki bo težil in ker je eden dovolj, da ti napiše predlog k sodniku, se pomoje ni za igret s temi stvarmi.. Povprašaj malakai-a s foruma, kakšne probleme je imel na ZZRju 250 zaradi malenkost premočnega motorja... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še eden, ki vas bo od danes naprej ogrožal na cesti. :grim :grim

Čestitam! Pa varno vožnjo in seveda velik sreče. :)

Popravljeno . Popravil EuroBiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

pa ni pirat nov, to je napisu za unga, ker misli kupit motor z 1kw več v prometni kot je dovoljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

pa ni pirat nov, to je napisu za unga, ker misli kupit motor z 1kw več v prometni kot je dovoljeno

Ne, ne, sem kar sebe mislil. :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: sori, čestitam :OK: pa veliko varnih KM (obojih :D )

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni se mi dalo brati 115 postov pa bom zdaj vprašal: Koliko moraš bit star da lahko greš delat za 250 ccm.?? Ker zdaj sem 17 in nebi rad šel delat za 125 ampak za 250ccm koliko moram biti star? In koliko denarja to pride izit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit ni za 250ccm ampak je omejitev 25kw in pa 0,16kw/kg teže motocikla, torej lahko voziš tudi 600cc z blokado (dobiš povsod)

star moraš bit 18. pride pa okol 130k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!