Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

kakorkol že...js vem,da pr 18ih dobim za 25kW

p.s.

piši kao što govoriš i cjeli svjet če te razumjet :P

dobiš točno ko imaš dve leti izpit za 125ccm, 11kw in nič prej

če si delal izpit ko si bil star 17, dobiš 25kw pri 19ih

jaz sem bil star 17,5 ko sem naredil izpit za 125, tako da dobim 25kw ko bom star 19,5 (drugo leto junija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa se je začel....dons smo mel 4 ure prve pomoči me je pohvalila, ker sm najbol napumpu ančko :D jutr mamo še 4ure pol v sredo pa polo...pa sam 35evrov, a ni to nekam pocen :kva2: :kva2: :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš točno ko imaš dve leti izpit za 125ccm, 11kw in nič prej

če si delal izpit ko si bil star 17, dobiš 25kw pri 19ih

jaz sem bil star 17,5 ko sem naredil izpit za 125, tako da dobim 25kw ko bom star 19,5 (drugo leto junija)

lahko gres pa v avtosolo pa odvozis izpitno uro na tezjem motorju pa dobis za 25kW vsaj kolko jaz vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da bi bilo tako, namreč tako bi po tvoje.

Kako bo pa realno bo pa tako. Boš se prijavu na CPP pa ga naredil da boš dobil karton vožnje potem pa greš na glavno vožnjo, potem ti bom dal par uric za ponovit bo reku(Če znaš perfektno! Buh vari da ne znaš od prejšnjega izpita) potem pa komaj čez kak mesec boš šel na glavno vožnjo. Skratka nov izpit :)

A bo ?

Ti pa kupi že enkrat tisti motor justaboy da ne boš sam govoru pa ti bomo prevajali zastonj iz italjanščine ko obljubljaš že odkar sem začel hodit v srednjo šolo.Potem pa tura seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa to?

k ni, če greš pr 18ih delat ispit, dobiš za 25kW?

Če delaš izpit pri 18 (cpp + vožnja + vse ostalo), potem dobiš takoj do 25kw. Če si pa že prej naredil izpit za A do125ccm in 11kw, greš pa A do 25kw samo vpisat na upravno enoto, ampak je pogoj, da imaš vsaj 2 leti nižjo kategorijo, se pravi A do 125ccm in 11kw.

lahko gres pa v avtosolo pa odvozis izpitno uro na tezjem motorju pa dobis za 25kW vsaj kolko jaz vem

Nisem prepičan, da ta možnost obstaja tudi pri prehodu iz 125ccm/11kw na 25 kw.. Skoraj prepričan sem, da je ta varianta rezervirana za prehod iz 25kw na neomejeno.

Mislim da če hočeš dobit izpit do 25kw pri 18 in še nimaš 2 leti A 125ccm/11kw, potem moraš v vsakem primeru it še enkrat delat cel izpit.

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ce ti pri 16 naredis za 125 ccm izpit pa pr 18(350ccm) ali kasneje pri 21(neomejeno) dobis pac izpit za vecje motorje.zdej a je to kej treba na kaksno voznjo al gres tja pa reces pa das 4700sit(nevem v evrih tm nekje 20eur)da dobis novo voznisko kjer pise za neomejeno'

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je že kje napisano, pa vseeno (ker sem pač len.) me zanima.. Čemu mora motor ustrezat da lahko z njim delaš izpit? Predvsem zato ker bi delal z svojim.. Torej kaj vse morm met?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je že kje napisano, pa vseeno (ker sem pač len.) me zanima.. Čemu mora motor ustrezat da lahko z njim delaš izpit? Predvsem zato ker bi delal z svojim.. Torej kaj vse morm met?

LP

vse mora delat, pol morš dobit še ena zajebana dovoljenja.

jst ti ne priporočam, ker boš v avtošoli dubu 100% lažji motor za vozt!

:yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, pomoje je supermoto najlažje za furat, ne pa čoperčki.. :) Kaka dovoljenja pa? Bi rabu točne podatke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

prejle mi je en model reku da bo 2008 pršu tak zakon da boš kr avtomatično dubu ispit za 125ccm(kr tko ga dobis).jst pa v smeh :kva2: (a je kdo za to kje slisu slučajno)pa se neki sej še zmeraj velja to da ko naredis za 125cccm potem pri 18 dobis 25kW in pri 21 neomejeno:.ker me je ta model kr mal prestrasu.(sej mu nism vrjel)

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle mi je en model reku da bo 2008 pršu tak zakon da boš kr avtomatično dubu ispit za 125ccm(kr tko ga dobis).jst pa v smeh :kva2: (a je kdo za to kje slisu slučajno)pa se neki sej še zmeraj velja to da ko naredis za 125cccm potem pri 18 dobis 25kW in pri 21 neomejeno:.ker me je ta model kr mal prestrasu.(sej mu nism vrjel)

sam ves da nisi prvi ki si to cul...sam ce pa to naredijo, so pa res kreteni - skuter - ok!, sam 125ccm pa je prevec, da ga bi kr tak obvladal!

pa velja se tisto ja - 25kw pri 18, itd.

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, če so že koga konkretno dobili z izpitom do 25kw, vozil pa je motor z več kw? Imam problem, kupu sm motor z več kw ker sm delal izpit še tedaj, ko je bil zakon neomejeno pri 18, pa sem padel pod nov zakon...motorja pač ne bom prodajal zaradi tega.. blokada tudi ne pride v upoštev, motor pa ima le 10KW več kot 25 :(

Torej, primeri iz lastnih izkušenj, kazni, postopki...:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!